ЮЛСКИ БЕБЧОВЦИ '08 (тема 26)

  • 11 526
  • 300
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 139
Агата от това, което съм чела по форумите няма да те приемат ако въобще не си ходила там на консултация. Искат поне деветия месец да си ходила там. На мен също ми се ще там да раждам, но и аз още не съм ходила. Мисля да направя едно посещение към края на седмия месец за да видим какво ще ми кажат, а не само да чета от форумите.

# 271
  • Мнения: 139
ето и от къде основно черпя информация - Болница ТОКУДА от Здравен справочник

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 16:06 от Hristush

# 272
  • Мнения: 2 171
Експа, благодаря за информацията Hug. Излиза, че цената е като в Шейново, но с тази разлика, че поне знаеш за какво си плащаш Grinning. Може ли да ми изпратиш на ЛС координати на твоята лекарка, както и каква е цената на платената консултация.

# 273
  • Мнения: 4 371
Гледам бебешки момичешки дрешки в момента из разни сайтове и нищо не ми харесва. Ужас, повредила съм се. Преди само на розова налитах, а сега ме дразни, то само този цвят преобладава да му се незнае Shocked Обявявам бойкот Simple Smile

# 274
  • София
  • Мнения: 587
Ха-ха , Дуци и аз това правя от няколко часа, но пък ми харесват повече розовите нещица ......Момчешки дрешки има много по-малък избор, отколкото момичешки.... Бях си харесала и количка в червено, но сега се налага да гледам в синьо...... А един и същ модел изглежда толкова различно в два цвята, че направо не ми се вярва. Става дума за тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/2829 и тази  http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/3971  newsm78

# 275
  • Мнения: 4 371
На мен синята повече ми харесва Joy
А и момиче, цялото в розово няма да върви на червена количка Mr. Green
Теб пък какво те спира червена за момче да вземеш?
Това кой модел количка е, май и аз тази харесвам, с двете табли...
П.П. Редактирам, защото видях, че горе си го пише модела, заспа съм си и това е Blush

# 276
  • Мнения: 2 171
Определено в червено е много по-ефектна. Ама аз съм пристрастна, червеното е любимия ми цвят Wink и моето момченце ще се вози в червена количка Mr. Green

# 277
  • Мнения: 1
а аз съм си харесала за моя малък мъж зелено или оранж : http://www.kasidabg.com/x-lander-xt-green.html  или  http://www.kasidabg.com/x-lander-xt-orange.html

# 278
  • София
  • Мнения: 137
ekspa, много ме кефят тези колички Simple Smile
Могат ли да се видят някъде наживо? И аз съм се насочила към оранжево  Flutter

Astarta, мерси за инфото за Bertoni. Знаех си, че нещо не е както трябва с тази ниска цена. На фона на триколки по 1000-1400 лв...

# 279
  • Мнения: 152
Оф, аз също съм се отчаяла с тези розовите цветове! И на мен повече ми хареса синия вариант! Какво като са момичета? Честно казано, изборът на ekspa много ми хареса! Искам количка в жълто, оранжево или зелено! И никак не е честно, че двойните колички са толкова малко модели и цветове!   #Cussing out Няма да имам особен избор и като едното нищо ще ми се возят девойките в синя количка!  hahaha

# 280
  • София
  • Мнения: 114
strawberry, и аз съм си харесала тази количка като червения вариант определено повече ми допада, както казва Астарта много е ефектна и се откроява Simple Smile.
За Токуда, аз ходя там на частни прегледи и съм решила там да раждам. Освен от форума имам впечатления и от моя приятелка, която е раждала там и е много доволна, а аз също лежах там два пъти в началото.  За парите също съм на мнение, че като ги даваш поне е добре да знаеш за какво, моята приятелка е платила 800 за нормално раждане + 100 лв грижа за бебето. Наистина е добре да се отиде от по-рано, стана модерна болница и наплива е голям. Повечето лекари са от Майчин дом и знам, че там случайни няма  Mr. Green. Моята лекарка се казва д-р Борислава Попова, иначе имам добри впечатления и от д-р Диков, който ме прие първия път по спешност.
P.S.  точно на срещата онзи ден се чудех кой друг се е ориентирал към Токуда да си коментираме ама забравих да попитам  newsm78

# 281
  • Мнения: 1 584
ekspa, strawberry а зимни кошове смятате ли да взимате? Така по снимките тези модели май не стават за новородено Thinking

# 282
  • София
  • Мнения: 18 679
Да кажа и аз за Бертони - голяяям боклук!!! Ники си строши количката, скачайки отгоре. То, вярно, че не е направено да се скача, но все пак от гледна точка сигурност, можеха да са една идея по-здрави Confused Не ги препоръчвам въобще!
А от Токуда се отказа поради липсата на неонатология. Иначе като условия е един път!!!

# 283
  • Мнения: 925
И аз обмислям Токуда като вариант за раждане. Сега ходя при различни лекари на платена консултация (струва 30 лева), но се чака много за часове  Confused Правя им преселекция на лекарите, един вид, и като си харесам някого, си го заплювам и почвам да го разпитвам може ли да раждам при него, какво се иска за тази работа, колко парички и такива неща...
Мисля, че ще се спра на д-р Димитров, а и така като чета за него, има добри отзиви, пък и ми е лично препоръчан...
Ама още не съм 100% сигурна за Токуда, сега се информирам и за Тина Киркова, надявам се в Деня на отворените врати в петък да ми направят добро впечатление. Само дето там пукнат д-р не познавам, а и из форума мненията са много противоречиви, та се чудя.... newsm78

# 284
  • Мнения: 2 323
Belinda, какво значи, ,,липса на неонатология,, - съвсем няма или не е на ниво? Азне мога да си представя болница, в която се ражда без неонатологично отделение....ама в бг може всичко да съществува.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
А за цветовете - никога не съм робувала на ,,типично момичешките цветове,,. Сега количката ще ми е със зелен кош, после летния е жълт Mr. Green. А другата ми количка е сиво-черна с червн кант. Става за момиче и за момче.
Изобщо, особено за количка, бих я избрала да подхожда на моята натура, не толкова да е в ,,комплект,, с детето. Една червена количка ще е страхотна за какъвто и пол дете, оранжева, зелена, тъмно синя. Само имам лек потрес към бонбонено розови и светло синички детски вещи Sick. Харесвам и тъмни /но не черни/ колички. И много ярки също  Laughing

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
За челите ,,Близо до бебето,, - имаше как да си направим възглавничка притив колики от черешови костилки. Според вас колко плътно трябва да са във възглавничката?Сега им идва сезона, ще си спретна една, даже вече имам идея с какво да я облека Simple Smile
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

А къде да видя кога има ,,Ден на отворените врати,, в Токуда?

Общи условия

Активация на акаунт