ЮЛСКИ БЕБЧОВЦИ '08 (тема 26)

  • 11 526
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 693
Агата, днес имаше ден на отворените врати в Токуда!!!

# 286
  • София
  • Мнения: 114
А от Токуда се отказа поради липсата на неонатология.
Наистина какво имаш предвид?  newsm78
http://www.tokudabolnica.bg/show_page.aspx?key=departments&dId=29
Докато лежах там втория път се родиха близначета в седмия месец, после в някое от бебешките списания четох, че са ги спасили благодарение на някаква нова апаратура, коята май имало само там и в още една клиника.
Агата, мисля че вкъщи имам някакво инфо по въпроса, довечера ще го потърся и ще пиша.

# 287
  • Мнения: 2 323
Агата, днес имаше ден на отворените врати в Токуда!!!
ееее, късмет. А кога пак има, знаеш ли?

# 288
  • Мнения: 782
В Токуда е супер ... една позната роди там и каза , че отделението е с малък капацитет и по принцип израждат само техни пациентки  Rolling Eyes така , че ако искате да раждате там е по-добре от сега да ходите на консултация в Токуда

# 289
  • Мнения: 1
Майра, количката има зимен и летен кош,даже и коша за кола може да се качи за шасито.Аз ги видях в Штъркел в събота в Пловдив ,но казаха от магазина ,че и в тукашния ги има.И аз и мъжът ми ги тествахме.Триколката се върти на 360 градуса без никакви усилия, даже и с един пръст побутване.Комбинация 3 в 1 излиза 900лв почти.Доста по-добре от някои други модели за 1000 и кусур.А и другите цветове са суперски.Ето и сайта на производителя със всички модели  http://www.x-lander.com/xlander/en/modele/xa/

# 290
  • Мнения: 2 323
ekspa, strawberry а зимни кошове смятате ли да взимате? Така по снимките тези модели май не стават за новородено Thinking

Аз от линка на Експа видях, че има напълно легнало положение, което напълно обезмисля коша. Децата са ни летни, така че спокойно може да минете без кош. А за есента си има покривало, ако ви се струва по-хладно - отдолу с още едно одеалце и сте готови. То коша, нищо че му казват ,,зимен,, не е нещо като иглу - даже изобщо не знам защо му казват така. А цената й е супер!!! Толкова ли е и по магазините? Аз бих си взела само количката и кошницата за кола, щом става и да се сложи на количката - супер за бързи преходи или пазар, след като е заспало в колата. Успех.

А как сте с багажниците - мамите с коли. Аз карам Рено 21, голяма кола с най-големия багажник, който съм виждала за такъв клас кола. С газовата уредба си става един нормален багажник, влизала ми е количката и стола за хранане  Mr. Green. Но се заглеждам по по-малките градски коли. Не че ще ме огрее нова кола в близките години, но просто така си зяпам. Любимите ми женски коли - Тойота Ярис, Ситроен Саксо, Пежо 206 - ами те не са изобщо за майки, само за пазар в Мола с кредитна карта, че да не ти заема място портфейла  Mr. Green Пърли - я сподели за саксото? Мерите ли багажника преди да гледате колички, или още не сте на тоя етап.

# 291
  • Мнения: 4 371
Сега погледнах списание 9 месеца, Ден на отворените врати е нещо различно от училището, за което сме се записали за 14-ти, петък.
За Токуда няма повече този месец, а следващото такова за Т.Киркова е 18.03. Peace
Надявам се, че всички сме записани за едно и също, за петък, 14-ти, нали?!

# 292
  • Мнения: 223
Пърли - я сподели за саксото? Мерите ли багажника преди да гледате колички, или още не сте на тоя етап.

Да бе, мерили сме го... не сме още. В чуденка сме коя количка ще отговаря на моите габарити и на габаритите на колата. И предстои търсене и мерене, и пробване...

Btw, Дуци да даде малко светлина по въпроса с малката кола/багажник?

# 293
  • София
  • Мнения: 979
Цитат
Надявам се, че всички сме записани за едно и също, за петък, 14-ти, нали?!

да всички сме за 14.03 от 11ч. пред 121кабинет Hug

# 294
  • Мнения: 4 371
Саксофонче, ти на срещата носи ли снимки от сватбата, че ако съм ги пропуснала много ще ме е яд ooooh!

Любимите ми женски коли - Тойота Ярис, Ситроен Саксо, Пежо 206 - ами те не са изобщо за майки, само за пазар в Мола с кредитна карта, че да не ти заема място портфейла  Mr. Green Пърли - я сподели за саксото? Мерите ли багажника преди да гледате колички, или още не сте на тоя етап.
Ярис караше моята приятелка, когато бутах Пепи с Кенгуруто, не ме питай как сме я товарили, ама зор да ходим по магазините Laughing Сваляхме задната седалка, беше малък ад. И да ти кажа не знам как тая дървена кола може да ти е любима, возила ли си се, карала ли си я? То верно, че нейната беше от първите, ама все тая. Според мен твоята вози много по-комфортно Peace
Аз си мечтая за един ван Flutter

# 295
  • Мнения: 2 323
По-комфортна от моята няма - нищо че е малко дъртичка вече. Новия опел на мъжа ми е голяма каруца. Изобщо, ако някога ми кажат - избери си кола, ще я опаковам с панделка  Mr. Green- ще избера само френска кола, даже Рено може би пак, може и ван. Имам идеи, ама скоро няма да е  Laughing А яриса - само съм го гледала, никога не съм карала или возила, само багажника й огледах в една автокъща. Човека любезно ме омайваше с едни розови яриси, форд ка, разни такива бонбонени коли  Sick Като му казах, че имам дете, чакам второ и карам Рено 21 - направо - сега ще ви покажа едно комби  Laughing
Иначе - само май на саксото не съм гледала багажника...ама явно си е проблем това....


Саксофонче - искаме снимки Hug от срещата и от сватбата

# 296
  • Мнения: 223
Иначе - само май на саксото не съм гледала багажника...ама явно си е проблем това....

Абе ван му е майката! Обаче пък така си обичаме саксото... има си сантиментална стойност и не знам какво трябва да стане, за да я заменим. А... сетих се. Да си купим ван и да си оставим саксото за кеф Laughing

# 297
  • Мнения: 1 584
Агата, за количките - трябва коланите да се махат освен легналото положение - иначе пак според мен не става без "зимен кош" Thinking Ама все тая де - исках да дам само насока на момичетата - не ми се спори излишно и като не се вижда добре на снимката Peace

Иначе аз карам Ситроен Ксара - купе е. Много хора не харесват с 3 врати ама на мен си ми е супер удобна. Багажника е голям. Не я заменям за японска посмъртно. Возенето на френските коли е несравнимо, друг е въпроса за дупките в София колко са подходящи Wink

# 298
  • Мнения: 4 371
Жени говорят за коли Mr. Green
Като ще си казваме кой какво иска(Дадо Коледа ли чете тук?), аз освен ванове, харесвам комби Волво, Ауди, и едно сладичко Мини искам Flutter И нещо п/в напускване на пети, че съм скромна hahaha
Което ме подсеща, че е време за нова тема Crazy
Майра, моята количка не беше със зимен кош, но като се сложеше пелена (одеало му казват някои), коланите не пречеха Thinking

# 299
  • Мнения: 223
Което ме подсеща, че е време за нова тема Crazy

Ми време е...

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт