Със самочувствие се сдобих щом Дюкан открих - тема 88

  • 49 650
  • 1 270
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 3 362
Търсим някой да направи Дюкански режимен козунак за Великден.
Дори  Hug

# 616
  • Мнения: 3 640
Дори,  Hug Heart Eyes
Рали, радвам се, че сподели! Важно е! Благодаря ти!   bouquet Дано малчо да се оправи!  Praynig Чакаме те след няколко месеца!  Hug

# 617
  • Мнения: 3 202

Асса, пиши, колкото си искаш - твоите постове винаги са изключително полезни и съдържателни.  Hug
Joy пиши, ама то и време трябва  newsm78 Иначе съм съгласна със Сън.

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 17:04 от baci

# 618
  • Мнения: 54

Ох,обьрках се-опасно беше яйца с мляко,нали не бьркам? Embarassed

Риба,риба с млякоооооооо
Аз съм чувала за комбинацията яйца и риба, че може да се получи хранително отравяне ако не са пресни.

# 619
  • Мнения: 1 314
Здравейте, сладурки! Heart Eyes
И днес не ми е ден, всичко върви наопаки, дано поне втората половина е по-приятна.
Децата спят и през цялото това време, вместо да свърша нещичко в къщата, аз съм седнала да ви чета и наваксвам!
Гледам, някои позабравени физиономии дошли- фоли, Мише, Аби Hug
Много минусчета нещо, това е добре- Катя, Скорпи Д, Гууди, Цвете 12, Горгона Медуза, Мишлето, Барчела, Дидиживко, Славче-Авче, Мама на кики, Рос4о, Марини, Орелия, Клеми, Жозефинс, Мама Миглена smile3501
Мама на кики fingerscrossed в петък!
Snowmoon, браво на теб! newsm10
Атракция, никакво разболяване, взимай мерки! Naughty
Росчо, видя ли, добре, че ги послуша и извади кантара! а и си се премерила на обяд, утре сутрин може да ти отчете и по-голяма минусче! Party
Рокси, гледам, чета и се дзверя, това нашата Рокси ли е, какво става? newsm78
Славее, айде викни ме и мен малко, белким сваля някое грамче. Praynig Във втори ден на МЦ съм и имам минусче от 900 гр, но то е точно до кг в подписа ми! Така че не съм за честитка! Sunglasses
Мънки,   smile3501 супер резултат за 3 дена!
Перле, не сме се и съмнявали в теб! smile3521 Отдай се на заслужена почивка! newsm53
2 в 1 , здравей нервозна лелче, много хубаво представяне! Поздрави и на бебчето!  smile3525 Никът ти дали е съвсем режимен? newsm78
Gns, Честит ти първи месец с нас и Дюкан! Имаш супер резултат! newsm10
Бомбе, Лео, продължавайте смело напред, без прегрешения и кантара скоро ще е ваш приятел! smile3521
Дори, и на мен не ми омръзва!  love001
Рали, ще те чакаме пак след няколко месеца, жалко че така се е получило при вас! smile3525
Бачи пак е много ангаже, сигурно тича да търси заведение! newsm78
Предлагам Бомбето и другите спамърки да кажат къде си правят срещите и има ли дюканско хапване там! Party

# 620
  • София
  • Мнения: 2 245
Цвети  Heart Eyes Hug

# 621
  • Мнения: 7 474
Бомбе, Лео, продължавайте смело напред, без прегрешения и кантара скоро ще е ваш приятел! smile3521

Предлагам Бомбето и другите спамърки да кажат къде си правят срещите и има ли дюканско хапване там! Party



Вече 8ми ден ми е ударен, от утре почвам РЗ  Party

Ако измисля нещо великденско ще споделя  Hug

Само да питат какво како ползвате, пак ли е някакво диетично? newsm78

Спамските купони са в заведение с музика и танци, яката работа + мръвки на скара на дървени въглища  Whistling Whistling Whistling

# 622
  • София
  • Мнения: 3 789
Мацки, не знам при вас как е, но аз се чувствам ужасно уморена и заспала през последните няколко дни  Tired Не знам пролетна умора ли е, какво ли...но...само за сън си мисля и съм без сили ooooh!
Пия витамини, дрогирам се с кола-лайт, ама Тц! ooooh!
Вие как се чувствате?

# 623
  • Мнения: 3 202
ВСЕДЮКАНСКА СРЕЩА НА 29 МАРТ В СОФИЯ
потвърждения на лични с мобилен номер

# 624
  • Варна
  • Мнения: 3 362


Спамските купони са в заведение с музика и танци, яката работа + мръвки на скара на дървени въглища  Whistling Whistling Whistling

 smile3521 smile3521 smile3521 значи става и за Дюканки . Само за "яката работа" не ми стана ясно какво е .  newsm78
 Бачи, много далече ми е тази София. Другия път Вседюканската да я направим някъде по-наблизо, а ?

# 625
  • София
  • Мнения: 2 245
Мацки, не знам при вас как е, но аз се чувствам ужасно уморена и заспала през последните няколко дни  Tired Не знам пролетна умора ли е, какво ли...но...само за сън си мисля и съм без сили ooooh!
Пия витамини, дрогирам се с кола-лайт, ама Тц! ooooh!
Вие как се чувствате?

Мишле и аз съм така...заспивам с кокошките. А днес така ме цепи глава! Умирам!  Crazy

# 626
  • Варна
  • Мнения: 3 362
Snow-Anna , wavey

# 627
  • Варна
  • Мнения: 2 758
Също се включвам в отбора на пролетно-уморените. Имам по един-два часа предиобед, когато не ми се спи.

Ами защо не сме в Дивака? Там ли са искали капаро от 20 лв?

# 628
  • Мнения: 3 640
Цвети, Бачи, МишеHug Hug Hug
Мишленце, и аз доста клюмам пред компютъра и се наливам с кафета. Иначе си пия комбинираните витамини + фолиева киселина + допълнително магнезий.  Tired
Сега ви пожелавам приятна вечер на всички!  Heart Eyes Ще се видим по-късно пак, от вкъщи.  Grinning

# 629
  • София
  • Мнения: 2 245
Също се включвам в отбора на пролетно-уморените. Имам по един-два часа предиобед, когато не ми се спи.

Ами защо не сме в Дивака? Там ли са искали капаро от 20 лв?

Искат, Доре.....искат....  Sad

Общи условия

Активация на акаунт