ЮЛСКИ БЕБОЧЕТА '08 (тема 30)

  • 12 365
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia
  • Мнения: 9 764
Nip, сестра ми купи подобна ваничка. Тя трябва да роди всеки момент. Да ти кажа честно след като я видяхме ние с мъжо се отказахме от подобна покупка, главно защото това чудо ни се стори огромно и ще заема много място. Ако има голяяяма баня може.

Ние сме харесали легло, на което се слага поставка за повиване, така че аз ще си взема просто анатомична ваничка за къпане, която мога спокойно да слагам върху раклата в стаята. След къпането ще си повивам бебето на поставката върху леглото.

По-опитните мами да кажат дали ще е удобно де newsm78

Никой ли не знае нищо за тези червени точки по краката ми? Cry

# 256
  • София
  • Мнения: 2 925
Pearly_ в Пигис хаус е много голям избора. Другаде не съм ходила.

nova_badeshta_mama   много странно да са точки Thinking Сигурно си се обринала от нещо.

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 9 764
Pearly_ в Пигис хаус е много голям избора. Другаде не съм ходила.
Peace

След обикаляне на детските магазини и аз категорично съм решила, че пазара ще е в Пигис Хаус. Там ми се стори най-заредено и подредено. Peace

Между другото аз съм харесала ето това легло, някой има ли мнение:

# 258
  • Мнения: 2 070
Аз не знам какви ванички точно обсъждате, но да споделя опит. На Яна и купихме едно т.н. корито, за десетина лева, обикновено, дълбоко, пластамса, без никакви джаджи вътре. И досега се къпе в него. От време на време  и на душ слушалка или във вана, но това доста рядко. Като бебе съм я къпала и в по-голям леген, за да не мъкнем коритото, когато сме ходили на село да кажем.
Все още обожава да се кисне в коритото, даже се престраши да легне вътре по гръб и само носа и стърчи отвън, уста, уши, глава - всичко и е под водата, а крачетата и са дълги и от коленцата надолу вече ги изважда, но пък във ваната ляга цялата, абе рибка, много е сладка. Едно 40 минути си откарва във водата.

Ей сега го измерих коритото, идеално и беше като бебе. 55см е дължината, 26 е дълбочината... А тя е вече към един метър висока и още върши работа.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 289
Добро утро и от мен..
От сутринта кандидат -дилъри за моето работно място..Провеждат интервю..
 Mr. Green
Надявам се да се спрат на някого има 11 души записани ..
nova_badeshta_mama, сладки са тези , но аз предпочитам дървено легло с чекмеджета и плотче за повиване, дори и скринче може да взема..Аз съм харесала на Аделина лукс..Иначе от този тип ми харесват кошарите за игра, но такава има от племенника ми ...Иначе това легло е по-компактно и в случай че има къде да прибираш нещата на бебето, не е лош вариант.Ние нямаме подходящи шкафчета, всичко е запълнено с нашите парцалки  Mr. Green

# 260
  • Мнения: 223
Между другото аз съм харесала ето това легло, някой има ли мнение:

Нямам опитно мнение, обаче и аз това съм харесала там Laughing

# 261
  • София
  • Мнения: 2 925
След обикаляне на детските магазини и аз категорично съм решила, че пазара ще е в Пигис Хаус. Там ми се стори най-заредено и подредено. Peace

А и амаше някаква отстъпка  newsm78 Нещо като 5% в Понеделник ли беше newsm78
Аз имам такова легло при майка ми, но без горното ниво и без повивалник. Дени още си спи в него, влиза си през дупката. И мисля да му купя и сега с дупка, и да спи там.
Много са удобни тези легла, и не трябват обиколници. Взимаш го на почивки, местиш си го и т.н.

Тези на бертони са най-евините Peace

Ето го комплекта за изписвване на Азис

http://ketito.multiply.com/photos/album/4

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 11:35 от ketito

# 262
  • Мнения: 2 070
След обикаляне на детските магазини и аз категорично съм решила, че пазара ще е в Пигис Хаус. Там ми се стори най-заредено и подредено. Peace

А и амаше някаква отстъпка  newsm78 Нещо като 5% в Понеделник ли беше newsm78

Ето го комплекта за изписвване на Азис

http://ketito.multiply.com/photos/album/4

Това ли струва 50 лева? Че четох назад малко отгоре отгоре и имаше нещо за 50 лева и за родилното...

# 263
  • София
  • Мнения: 2 925
ДеЩоВиди това е 60лв. Скъпи са им на Азис дрешките Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 64
И аз съм си харесала Пигис хаус за пазаруване. Освен това като лежах в болницата една мама, която постъпи раждане ми издаде тайната, че там имало консултантка на име Веселина, която била много на "ти" с всичко, относно бебетата и ми препоръча да я потърся нея, като отида. Всички клиенти били много доволни от нея и в книгата за впечатления пишели все хубави неща.
А за ваничката, да, това с раклата е идея. Вярно, че ми изглежда голяма, нашата баня е доста малка, но ако решим, все ще я сместим някъде.
Иначе легло съм си харесала ето това http://dizainbaby.com/bg/adelina.php по предложение на Vessi to, от както ми прати сайта нямам мира, толкова ми хареса идеята. Вече нищо друго не мога да харесам. Разбрах, че може да се поръча в Пигис хаус. Сгъваемите легла също изглеждат удобни, но са временни. Ние ще си вземем такова за пътуване. Стават за деца до 5 годинки.

# 265
  • София
  • Мнения: 320
Нова бъдеща мама и аз съм се спряла на такава кошарка. Само ще вземем един по-хубав матрак, че за сега нямам място в детската и за бебешко легло. Пък и нали бебето в началото ще спи при нас. Мисля ,че ще ми е по-удобно, защото са мобилни и вършат работа за игра в последствие. Смятам по-късно да купувам стабилно легло. А защо няма нужда от обиколник?

# 266
  • София
  • Мнения: 979
Дуци и аз в Мутлиплай имах в предвид - да са на едно място - а не всеки да качва в различни сайтове - после ходи и търси - какво си гледал  Hug


и аз съм си го харесала това легло - беше на добра цена и е люлка - ако решиш да го поглезиш беборана  Party и е с цип - да може като порасне само да влиза и излиза

# 267
  • София
  • Мнения: 2 925
kami_ch Защото са меки стените. Обиколниците са , да не си удру детето главата в решетките и да не си заклещи крачетата и т.н.

# 268
  • Варна
  • Мнения: 289
http://dizainbaby.com/bg/adelina.php по предложение на Vessi to, от както ми прати сайта нямам мира, толкова ми хареса идеята. Вече нищо друго не мога да харесам. ...

А аз като ги видях на живо в събота , аранжирани със спално бельо и дрънкалки се разтопих , даже взех да си люшкам една кошарка  Mr. Green /нали са и  люлки/  Crazy

# 269
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен Wink
Аз от петък на сам не се спрях в къщи и сега не мога да ви изчета  Grinning.Гледам ,че усилено коментирате покупки разни.Аз още някак не съм настроена за шопинг много много.Предпочитам за сега да гледам и да набелязвам.
От петък съм и аз официално в клуба на пиещите магнезий. Confused Кофти работа са това контракциите.Не че боли ама е притеснително.
За стриите се дискутираха мазила,та аз се мажа за сега със смес от масла на Икаров, но не готовата, а аз си забърквам .Последната смес е от бадемово и макадамия.Стрии за сега нямам ,но не се знае. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт