ЮЛСКИ БЕБЧЕТА '08 (тема 32)

  • 11 525
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 171
Момичета, много ви благодаря за пожеланията  bouquet! Да ви се връщат удвоени Hug! Няма да ви черпя с торта, защото не знам къде ги намирате тези хубави картинки, а и да не му се прияде на някого наистина, че става сложно Wink.

Веси, лалетата наистина са прекрасни Hug

И аз си бях изкарала акъла с мойто бебе, от вчера следобяд не го бях усещала и дори си мислех как довечера ще прескоча до лекаря ми да ме види. Преди малко обаче калпазанчето ме зарадва за рождения ми ден и се размърда, та си отдъхнах Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 427
Моето пък вече си има режим. Grinning Цял ден спи и кротува и вечер към 7 като се излегна пред телевизора и ме почва с ритниците.И после към 10 кротясва и заспиваме. Но не се усеща още отвън,може би защото съм с предна плацента.

# 17
  • Мнения: 152
Нещо става с форума!  Cry Не ми дава да публикувам!
Лелеее, докато се наспя и вие сте изписали старата тема!! Wink
Пърли,   bouquet !
най-после успах да събудя бебока
вече съм спокойна започна да ритка
явно е бил заспал доста дълбоко
Така правят, не се притеснявай и моите маймуни ме бяха побъркали така миналата седмица!  Hug Колкото повече се притесняваме и се тревожим, толкова по - малко ритат бебчетата! Четох, че доста мами са депресирани и нервни като мен. Вече 2 пъти ми се наложи да вземам валидол.  Sad Налагам си да се успокоя, но понякога ме хваща едно такова странно усещане, чак се плаша. Само мисълта за бебенцата ме успокоява. Мислете позитивно, за да са ви добре малките бебчета!  Hug
Не знам моите колко са пораснали, но днес вече ме ритат чак по ребрата! Голямо чудо ще е това, как са се покатерили- не знам, но сутринта едното се беше свило на топчица от дясно върху ребърцата ми!  ooooh! И ми набива шутове в дробчето.  hahaha
И как щях да забравяяяяяяяяяя  Blush -
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АСТАРТА! newsm59  party023  Gift

# 18
  • Мнения: 223
Я една задачка-закачка за математиците. Не ми излиза бройката на бебетата.

В списъка имаме 145 бременни мами, които носят 58 момиченца + 42 момченца + 45 срамежливци = 145 бебчета.

Обаче равносметката не е по едно бебче на майка, защото 2 от майките ни носят близнаци. И това прави бебчетата 147!

Защо не ми излиза бройката, а? Мързи ме да броя, вече се пробвах, не ми излизат 147, а 145. И както и да ги смятам са 145.

Хайде, помощ  hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 553
Честит рожден ден и от мен Астарта! Бъди много здрава и обичана! Много щастие  и късмет на цялото вече уголемяващо се семейство!  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 902
Я една задачка-закачка за математиците. Не ми излиза бройката на бебетата.

В списъка имаме 145 бременни мами, които носят 58 момиченца + 42 момченца + 45 срамежливци = 145 бебчета.

Обаче равносметката не е по едно бебче на майка, защото 2 от майките ни носят близнаци. И това прави бебчетата 147!

Защо не ми излиза бройката, а? Мързи ме да броя, вече се пробвах, не ми излизат 147, а 145. И както и да ги смятам са 145.

Хайде, помощ  hahaha

А така Joy

# 21
  • Мнения: 132
дамм ясно разбрах явно е нормално от време на време да не се усещат бебчетата ни Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 36
Pearly, аз момченцата ги преброих 44, ама не съм много сигурна newsm78
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АСТАРТА    bouquet

# 23
  • Мнения: 6 909
Pearly, аз момченцата ги преброих 44, ама не съм много сигурна newsm78
И на мен толкова ми излязоха.

# 24
  • Мнения: 152
Pearly, аз момченцата ги преброих 44, ама не съм много сигурна newsm78
И на мен толкова ми излязоха.
44 са! Загадката е разгадана! Wink

# 25
  • Мнения: 223
Pearly, аз момченцата ги преброих 44, ама не съм много сигурна newsm78
И на мен толкова ми излязоха.
44 са! Загадката е разгадана! Wink

МЕРСИ Simple Smile))

# 26
  • София
  • Мнения: 137
Астарта, честит рожден ден newsm59
Бъди много спокойна, усмихната и търпелива[smilie=smile3525.gif]

Аз също съм на витамини Hipp Natal, изпих две шишенца и сега 10 дена почивам. После още две шишенца и после чакам черешитеееее.
Моята бебка рита където си иска, но най-гадно е като и е стегнато долу от някой панталон и точно там ме рита. Или като реши на пикочния мехур да ми скача.

mariq_m3, много хубава тумба  Wink

Pearly, благодарности за поредната темичка  bouquet

# 27
  • Мнения: 13
Честит Рожден Ден Астарта !!!

Много много обич и най - сладкото и здраво  бебе юли ти желая !!!

 момичета аз се обадих днес на док и му казах че не ми намаляват контракциите и той каза да отида да ме види и сега отивам ,

Пърли   bouquet

# 28
  • Мнения: 58
Pearly, аз момченцата ги преброих 44, ама не съм много сигурна newsm78
Еми да бройката на мъжете е увеличена-44!
Pearly,Астарта днес открих нов магазин за бременни с много свежарски работи на пътеките на Младост 1а!Толкова пъти съм минавала от там даже последно минах в понеделник и днес гледам едни бели блузки,  панталонки на витрината влизам вътре и викам "е тая моя рязсеяност няма граници как може да не го забележа магазина"А продавачката се ухили и вика "Ами то днес му е първи ден" ooooh! Е намазах от почерпката и си набелязях няколко дрешки!Ама те са от пролетно-лятната колекция,а днес както се бях навлякла зимно не ми се събличаше!Другата седмица ще си понапазарувам! Grinning Направо ми светна пред очите! Има едни бели тричетвърти панталони като мойте от лентичката в подписа само,че за бременни!Значи ще мога пак да си се облека така само дето ще съм с тумбак Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 553
Данибон, дано всичко е наред !

Общи условия

Активация на акаунт