БЕБЕТА ЮНИ 27 :-)

  • 10 834
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Здравейте! Аз съм от октомврийските мами.

Ако някоя не е успяла да си намери календар на "Ечрофутбол" нека  ми пише на лични или на Кю-то две имена, гестационна седмица и къде да се видим, за да го получите-трябва ми подпис. Веднъж записани няма нужда от потвърждение. Календарите са безплатни. Единственото усилие е да се намерим. За мен е удобно Славейков, Плиска, Руски паметник-но подлежи на уговорка.

# 241
  • Мнения: 657
Здравейте!  Hug Най-накрая слънце!!   Nature Sunny Каква радост!  newsm68 newsm44

Както си разглеждам онлай-магазини и вижте какво ми попадна:
http://911.bg/a2/offers.asp?p=3067192&parent=4175

Направо нямам думи..  doh

# 242
  • Мнения: 210
Е, не ... Мимченце, това просто ме разби ... Доста тъпа шега ... Искам само да попитам кой ще брои до 18  newsm78 newsm78 newsm78  Но пък погледни го от веселата страна, съвсем не са уцелили мястото за самореклама  hahaha
 Аз докато си търся креватче знаеш ли кога ще викна някоя мацка да ми врътне една с...ка  Joy Joy Joy  Дори и да си намерят някой клиент в този сайт, с тези цени ще пукнат от глад  Joy   Ама е неприятно човек да попада на такива неща ...

Добре дошла и от мен на новото майче... ма много красиво това дете бе ... пу! Знам че повтарям, ама не мога да не отбележа - малка сладуранка...

Корема ми става все по-голям, едва издържам вече в офиса ... Не ща да си представям на кака Мая какво й е с два бебока в торбата  Sad  Поне ми е послушно детето и не рита силно ... Laughing

# 243
  • Мнения: 15

katentze старая се да хапвам всеки ден,я пържолка я спанак....Ама няма ефект

marvele   и аз вече съм на мнение,че Малтофера нещо....Или поне на мен не ми помага грам ooooh!

Браво на теб Кака Мая  Hug!!!Какви големи бебоци!Много се радвам Wink

# 244
  • Мнения: 101
Привет, мами
За съжаление и днес не мога да се похваля...Въпроса ми, какво ще е бебто остана да виси някъде във въздуха. На всичкото отгоре, докторката ме изненада много неприятно, като ми съобщи, че бебето се движи с 2 и половина седмици назад. "Не е нещо наред с този цикъл" бяха думите и... Сега, че цикъла ми не е бил от най-редовните е факт и това още при записването ми на ЖК и изчисляването на термина го съобщих на сестрата, нооо явно никой не е обърнал внимание на този "маловажен" факт... Днес докторката ме просветли, че при жени с по-инакъв цикъл се смятало различно. Е, браво! А между впрочем, на по-предната консултация я питах не ми ли е много малък корема, защото за седмиците, които си мислех че съм, действително ми се струваше така. Вместо отговор получих едно странно поглеждане и физиономия от която заключих че въпроса ми е тъп и си карам аз спокойно и безметежно, очаквайки бебока ми да се появи на бял свят края на май, началото на юни. Е да, ама не! Сега ще кажете какво толкова е станало? Ми нищо, стига проблема наистина да е в цикъла и неточните им сметки. Да, ама аз от де да знам че е така, какви ли не мисли ми минаха през главата...Докторката твърди, че всичко е ок и ще взема да и повярвам,но ще отида и при друг лекар май, ей тъй за собствено спокойствие. Стига вече от мен, че взех да ставам досадна. Хубав ден на всички мами

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
...но ще отида и при друг лекар май, ей тъй за собствено спокойствие...
Така май ще е най-добре, но в никакьв случай не казвай на твоята лекарка. Прост запази за себе си получената информация.  Peace

# 246
  • Мнения: 13
Муцунка , я не им се връзвай на лекарите...и мен така ме шашкаха ,защото забременях при много късна овулация и едно,че първо късно видяха плода второ не си бяха отбелязали,че трябва да ме смятат 2 седмици назад..
Сега на последната консултация ми вика "Бе яж бе жена корема ти е като за 6 месец, а си почти 8 ми" , а като ме погледна на видеозона вика " ААА корема лъже, даже едричко върви незнам къде назад го събираш" и аз я питам " Е нали трябва да съм две седмици назад" / нямало такова нещо и главата и бедрото му отговаряли на седмиците и като го гледала колко е едро сигурно май месец щяло да ни изненада ....

Мамета я да ви питам някоя от вас ходила ли е в магазин piggyshouse че в нета го видях и изглежда доста голям и зареден? newsm78

# 247
  • Мнения: 136
Много благодаря на всички ви за комплиментите! За изключително кратко време успяхте да ме направите безкрайно много много щастлива, дъщеря ми никога не е получавала толкова комплименти на куп. „Само едно е най-красивото дете на света и всяка майка го притежава“, пожелавам и на вас да бъдете толкова щастливи и горди с мъниците си, както съм и аз!  Hug

Валентина, като гледам твоята дъщеря колко е съвършена е разбираемо защо са ти правели малко момиченца впечатление, за мен е голяма чест да получа комплимент от майка на такава красавица! Да ти е жива и здрава, честно да ти кажа мъъъничко ти завиждам, че ще си имаш пак момиченце, две принцески, две прекрасни куклички, две сестрички.  Heart Eyes А моя мъжки незнам как ще се разбира с каката, но пък тати е на седмото небе от кеф  bowuu

# 248
  • Мнения: 24
Миша , и на мен май не ми помага Малтофера,но просто аз не мога да пия други лекарства,а малтофера понеже се дъв4е и затова го вземам него.През първаат бремемнност пиех и някакви ампули желязо,мисля 4е Тотема се казваха.Но пак нямаше ефект.И аз си хапвам и месце и спанак и какво ли не ,но ....Ще видим сега на 09.04 съм на док ,дали се е вдигнал поне малко тоя хемоглобин.А сега и магнезии пия и доколкото си спомням от първата бремемнност,трябваше да има 2-3 часа разлика между приема на желязо и магнезии.Миша,за какво т ее разконсперирала Малта,4е ми стана мн интересно,да не би да си някоя известна ли4ност Simple Smile

# 249
  • Мнения: 51
Mu6oron  все едно чувам моята лекарка да ми говори -същите заключения направи и за мен -малък корем, назад нося, едро дете, изпреварва!!
Муцунка явно и твоята док е като моята -пола не е от такова зна4ение и не казва със сигурност, ами само подхвърля -каквото и да е -да са живи и здарви -само това мога да ти кажа!!!! те не са сигурни май в апаратурите си....
Още една седмица ми остава и излизам в отпуска -остатъка от миналата година+ от тази колкото толкова и ще чакам 6 Май за болни4ен!!! УРА УРА!!!! радвам се, но и ми е малко криво!
Не знам с Вас дали е така ама на работа вече се чуствам излишна, колежката пое в свои ръце по важните неща, е не че аз  върша маловажни, ама ми е тъжно и де да знам някак не свойствено да не минава всичко вече през мене -та това си бяха  моите води..... където ми беше толкова уютно... Sadсега всичко се променя....след следващата седмица ще ми е скучно, или поне така ми се струва. Вие как се чуствате от факта че имате или ще имате заместник/чка и си тръгвате за определен период?
Не ме разбирайте погрешно -майчинството не ми е чуждо -първото беше супер като изключим финансовата страна на нещата; сигурно ще свикна  след първите няколко дни, седмици без това натоварване...но все пак.... Wink

# 250
  • София
  • Мнения: 226
miona,  не тъжи. И аз се чувствах в началото много зле, че се махам от работа задълго, но сега с този кореееем... Нямам търпение да изчезна. Зор ми е да седя на този стол. А заместника и при мен си пое нещата чудесно и аз затова ви досаждам по цял ден. Но ще вися в офиса до Великден, защото съм обещала. Ако знаех че с голям корем е толкова трудно нищо нямаше да обещавам. Но така съм го ударила на уво вече - добре че шефа ми е свестен.

# 251
  • Мнения: 51
Marvele наистина си е тежко вече по цял ден свита с този корем на бюрото -и аз гледам да вися повечко в интернет, но понякога не мога и изчитам страничките, които сте написали по бавно!!!
приятен уикенд на всички май4ета!!!

# 252
  • Мнения: 3 743
Хайде и аз да се отчета, че май в тази темичка не съм писала.

Аз уж минах на половин работен ден, та да не се натоварвам повече, а то точно обратното, нали все гледам всичко да свърша ooooh!.
Пък и в къщи работа, ремонти, май като изляза в майчинство, тогава ще си почина мъничко, преди бебчето да се появи Flutter

И моята бебка не е от най-шавливите, така че засега се чувстваме добре с нея. Пълна хармония. Само дето ставам през нощта до тоалетна, но това са бели кахъри.
Иначе момата дори не се бунтува, като ходя пеша до работа. Кротва си се, без да ми създава болежки Mr. Green.

Днес ни преведоха заплатите, и ще седна да си сметна ориентировъчно майчинството; на мен последния месец, който ми се включва е март.

Усмихнат ден на всички и приятен уикенд Hug

# 253
  • Мнения: 15
Момичета,купих си зехтин вчера и го преварих (защото ми казаха,че така трябва) и почнах да се мажа с него,защото  кожата ми е мноооого суха въпреки мазането с кремове.Надявам се сега да ми се оправи ,че никога не ми е била толкова груба Embarassed.Някой друг да използва зехтин?

panterkata66   стискам палци твоя хемоглобин да е по-висок! Peace .Аз му звънях 3 пъти на моя доктор да му кажа резултатите и да го питам какво да правя,но той не ми вдига телефона #Crazy   #2gunfire.Утре направо ще се замъкна до кабинета му!
И аз чакам Малта да каже ...
 Simple Smile
Муцунка    наистина не се натъжавай.И на мен ми казаха,че бебо е една седмица назад,но явно заради закъснялата овулация.В това няма нищо нередно и тревожно.Най-много да родиш по късно! Peace

# 254
  • Мнения: 3 743
Забравих да попитам майчетата с опит, какво мислят за това столче /кошница за кола/ и дали цената им се вижда добра

столчето е от този тип http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=56&pr … f388d2b8cb83a1f32
ето и снимки http://picasaweb.google.bg/ikoleman/StolcheIPodarak?authkey=TxK2w3zzIYs

Ще го продаваме за 80лв , а към него подарък са сниманите играчки за легло / подариха ни ги скоро , а ние отдавна си имаме/ .
На нас ни е малко вече  ...но е като ново и много запазено .. Върши чудесна работа за носене на бебето и за безопасност в колата, а и като люлка в къщи...

Общи условия

Активация на акаунт