Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
Много хубава темичка -миранди за теб Благодаря че съм преместена в долната табличка  Hug Само след месец ще мога вече сериозно да отделям време за спорт, защото ще спирам работа (по мое желание) и нямам търпение Party Тъкмо ще си почина пролетно Grinning Mr. Green
абирена не се тревожи, важното е че си променила начинът си на хранене Peace
Тук е едно дъждовно... само да спиш е Crazy
Айде като се прибера ще драсна някой ред   bouquet

# 16
  • Мнения: 22 432
Добро утро момичета. )))

Темичката ни е прекрасна, а и тези мацки, само ги гледам и въздишам. )))
Аз си стоя на същите кг, мисля да минавам пак на ограничения режим, че така само задържам, а нищо не свалям. На мен ми трябва як глад, че да отслабвам.

Хубав и успешен ден пожелавам на всички. ))) И шегите днес да са по-лекички. ))))

# 17
  • Мнения: 1 254
добро утро!
нова тема-нов късмет, мерси, Миранди!
мирама, как издържаш с толкова малко храна, не е полезно. застоят е нормален процес на привикване на организма към новите кг.  Peace
скорпенце, къде се губиш душичка? оздравя ли ве4е?
по-късно повече от мен  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 701
Момичета, аз ще ви оставям, че тръгвам за работа! Ако имам възможност ще пиша и оттам!  Heart Eyes  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 197
Добто утро. Аз докато се наканя да пиша и тя темичката вече направила 1-2страници
Миранди благпдаря за труда и старанието
Тикве,Звездичкемерси за кафето и закуската(ще се възползвам)
jedira Нищо,че си била нережимна,тъкмо ще започнеш наново по нахъсана  Heart Eyes

abirena Hug Hug HugЩе тръгне кантара на минуси,само горе главата

  Mirama То не става тая работа с глад .А с ядене на подходящите храни.Въобще ниско калоричните диети вече са отречени.Свалясе,ама после Shocked.Капризчето е права,че с толкова малко храна,не бива(извинявай,ако съм била рязка,не съм искала)
 Heart Eyes Hug

Капризче Hug Hug

Аз днес съм по задачи,че оная патка педиатърката ми е объркала тотално последният болничен(за пример Дария я е писала Дория и още много глупост).Трябва да ходя да си издирвам старите болницни от гинеколога и тем подобни бюрократщини #Cussing out.Като се прибера ще ви чета подробно,дано всичко да мине успешно,че вече Sick,от тоя болничен.

Какви са тея самолетчета,звездите ми липсват
Успешен и диетичен ден

# 20
  • Мнения: 1 130
Първоаприлски привет  Heart Eyes
каприска тук съм мила  Hug вече се пооправям и днес даже видях малко минуси на кантарчето, обаче по мои сметки тр. да са повече щтото съм в МЦ - но и на туй съм доволна. Хайде и ти подхващай нещо след тез празненства  Wink
иле като спреш работа - да си починеш и заради мен  Peace
Mirama много хубаво ти е отговорила каприсчето - нормално е да имаш застой, но и храната е много малко!
abirena търпение - не "мъчнувай"  Wink още 1-2 седмици така и ще тръгнеш надолу - ще видиш   bouquet
миранди какво става с теб освен, че си ни спретнала прекрасното теми  Heart Eyes
джедирка нали знаеш, че през МЦ се разрешава да се прегрешава  Laughing Laughing Laughing
тикве голяма закуска таз сутрин голямо нещо   bouquet
чоки, звездичка,  miglena11, sky*****,  nell@   и за всички появили се и непоявили се войни на борбата с килата  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Аз да питам пак де ми е галатейчето  Thinking

П.П. Предполагам, че изтребителчетата са закачка от модераторите по случай днешния ден  Laughing

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 11:05 от Scorpi

# 21
Добро утро на всички. Аз съм малко нова в темичката (и форума като цяло), но не и в опитите за отслабване.  newsm78
Не смятам да се представям повече... само ще питам - някой има ли проблеми с пазенето на диета по време на менструация?  Rolling Eyes Аз съм на "Японското чудо" 2ри ден и не съм никак отслабнала, а вече "гостите от Червен бряг" почти си отидоха... знам, че очаквам резултатите твърде бързо, но друг път като съм спазвала тази диета веднага си проличаваше...  Sad

Хайде, отивам да пия кафе и да правя упражнения, приятен (и минусов  Sunglasses) ден на всички.

# 22
  • Мнения: 621
Здравейте на всички  Hug
Миранди благодаря за новата тема  Hug
Аз тъмън взема, че се скатая да се дебелея и Скорпето ме надушва и тръгва да ме издирва да ме вкарва в правия път  Hug мъ много си те долюбвам тебе  Heart Eyes
Капризче   newsm59 на голяма патерица - желая ти здраве, здраве на семейството ти и много постижения в работата, както разбира се и да си стигнеш 57 - те килца и да си ги задържиш   bouquet
Игуанка честито преместване в долната табличка  Peace
Тиквенце - радвам се да те видя  Hug

И да кажа аз до къде съм - пак до под кривата круша, пак ми се сбраха нерви и пак се охраних здраво Embarassed Сега си минавам на моя си режим на Орито, купих си Кларинола на Валмарк и планирам да почна да ходя на фитнес   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 130
галатейка хай стига нерви - глей си свиркай по-често - лятото като беше усмихната и спокойна кво хубу си слабеехме  Wink По-често да съ засидяваш у темиту и нема а ти доди на акълот да съ ухранвъш  Crazy  Laughing Laughing

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 11:47 от Scorpi

# 24
  • Мнения: 22 432
Здравейте пак момичета, при нас времето е кофти, но ще излизаме след обед, че мен не ме свърта в къщи. )))

MissCaprice, тя храната ми хич не е малко, по цял ден ям. Ето вчера на закуска 1грейпфрут и 2банана. Обяд както казах няколко вилици ориз и 100гр шоко стафиди. На вечеря ядох малко картофи и пилешка кълка. Това за мен си е много.

nell@, не, не си била рязка, няма проблем. ))) Аз си ям доста и разнообразно. Но при мен това не действа. Единственият ефект е да задържам килограмите, но не и да отслабвам.
Сигурно проблема ми е че не спортувам активно, но все си мисля че изминаването на 5-10км на ден с количката все е нещо. Замислям се да започна и упражнения, или фитнес, ама с това бебе не виждам кога точно, или просто си измислям извинения. )))

nevinnata, добре дошла сред нас. ))) И преди МЦ и по време на него си държа кг, даже може и да кача 1кг, това е нормално при всички. )))

galateia, недей така с нервите, не се отразяват добре. ))))

# 25
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , милички!   Hug Hug Hug

Аз докато се донеса половината тема се изписала.

МирандиHug мерси , миличка за страхотната/както винаги/ нова тема!   bouquet  bouquet  bouquet Избра ли си режимче , да си диетувами и като нашега да бутаме надоло килцата?  newsm10

nevinnata   welcome добре дошла! Успех с диетата! Ще имаш резултат - изчакай още някой ден и тогава се премери и трябва да имаш минусче!  Peace

Скорпи, Галатейка , Hug събрахте се  Grinning давайте сега да ги подхващаме тези линийки откъм долния край и да дърпаме здраво към малките килограми !  Laughing

nell@   Hug успех в битката с бюрокрацията  Peace

Тиквичка, Звездичка,   Hug мерси за кафето и закуската!  Heart Eyes

Шоки, Жедира, Абирена, Миглена, Иле, Мирама, Каприсче , Дани и всички останали Дневничета  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

Пожелавам на всички да си напълниме темата с много минусчета! newsm10

# 26
  • Мнения: 498
Здравейте,момичета!!!
Аз се изгубих за доста време,за което много се извинявам. Embarassed
Благодаря,че не сте ме махнали от табличката с размерите!  bouquet

Както се досещате,докато ме нямаше хич не бях диетична и затова си върнах доста килца Embarassed Embarassed Embarassedи сега започвам наново.

Мис Каприз,честит рожден ден на патерици!!!


Радвам се,че пак съм с вас Hug Hug Hug Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 1 950
Черпя по едно обедно кафе, защото не знам после дали ще мога да се включа пак


Le Plaisir   Hug радвам се да те видя пак! Успешно диетуване с много минуси!  Peace

# 28
  • Мнения: 958
"Фронтови изтребител"
 Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 485
Дневничета, здравейте Hug!

lideto70 мерси за кафенцето!  bouquet
 Le Plaisir   Hug Избра ли си режимче?
nevinnata добре дошла Heart Eyes. Нормално е да се задържат, а дори и да качваш килограми по време на МЦ.  Hug

Scorpi , nell@, galateika и останалите  Hug

Днес ми е първият източкуван ден и колкото и стриктна да съм, толкова по-тЪпо ми е  ooooh!. Въобще днес толкова хора сякаш нарочно ми изпиха силичките... Tired.че ми е едно мъчно Tired. Ще отида да подремна предполагам. До после   bouquet
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт