Крекери с ленено семе

  • 55 135
  • 188
  •   2
Отговори
# 30
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
xenia    bouquetрецептата е страхотна Peaceнаправих две дози,но сложих сусам-превъзходни станаха Crazyв момента ги омитаме newsm10 smile3525

# 31
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
И аз ги направих - две дози - не са лоши , но имах други очаквания ... Обичам да са ми по-пръхкави , като бисквитки , затова следващия път ще пробвам с кр. масло или св.мас .
Втората доза беше със зелени подправки - магданоз и джоджен - интересен вкус се получи . Ще пробвам със задушен лопуш и сирене .
Мъжо си ги излапа и пита за още !

# 32
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Невероятно вкусно!!! Ще си ги правим вече редовно вкъщи.

# 33
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Страхотни са крекерите - много вкусни и лесни  Peace
Благодаря за споделената рецепта!

# 34
  • Мнения: 4 380
Страхотни са крекерите - много вкусни и лесни  Peace
Благодаря за споделената рецепта!

На теб благодаря, че вдигаш темата и ми напомняш тази хубава рецептичка. Радвам се че са ви харесали. Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 1 163
сега ги почвам, ама нямам хартия за печене дано не ми залепнат Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 1 163
наистина са страхотни и много хрупкави, направих после още две дози, следващия път ще ги пробвам с мак и сусам.  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 604
на мен ми се получиха както на картинката, но на вкус нещо не ми допадат, може би трябваше да сложа някакви подправки newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 2 671
xenia, фантастични са! как чак сега ги виждам!

# 39
  • Мнения: 9 776
Реших да пробвам рецептата /видях я едва оня ден ooooh!/, но в тематични формички, предвид празника Two Hearts



Харесаха ни, направих две дози и пак излязоха малко Wink. Имам въпрос към авторката - на колко дебело трябва да се разточва? Мойте май станаха по-дебели, което на мен не ми пречи, защото обичам теста Mr. Green, но може би по-пригледно би било по на тънко.

Весело празнуване на празнуващите  loveuuu newsm24

# 40
  • Мнения: 22 867
polin_a , не знам колко тънко трябва да се разточват, но твоите изглеждат  страшно изкусителни! Heart Eyes  bouquet Ще трябва да ги пробвам и аз, но ще е след празниците може би.......

# 41
  • Мнения: 9 776
polin_a , не знам колко тънко трябва да се разточват, но твоите изглеждат  страшно изкусителни! Heart Eyes  bouquet Ще трябва да ги пробвам и аз, но ще е след празниците може би.......

Благодаря ти,labrex Hug! Наистина са хубави, но може една идея по на тънко. Дано се включи авторката на рецептата да каже.

# 42
  • Мнения: 4 380
Wow, страхотно изглеждат тези сърчица Поли! Grinning Честит празник!  bouquet

Разточвам колкото се може по-тънко. Трябва да са като чипс.
Но и твоите пухкави изглеждат чудно.

# 43
  • Мнения: 9 776
Ок, благодаря! Другият път по-на тънко Peace.
Честит празник и на теб Heart Eyes!

# 44
  • Мнения: 22 867
Бях решила да направя крекерите, но в последния момент се оказа, че лененото семе свършило, така че ги направих с мак и сусам. Много вкусни се получиха, това не е новост, но като се снабдя с ленено - пак! Grinning

xenia ,   bouquet  bouquet  bouquet за вкусотийките! Grinning



На снимката кафенеят /правена е с телефон/, но в действителност станаха златисти и изглеждат по-добре. Ама най-голямото им качество е, че са мноооого вкусни и хрупкави! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт