ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 45)

  • 11 687
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 223
Инка, дава ти грешка, защото на горното линкче точно над преди Моята бременност имаш [/center]

изтрий го него, остави същото след Моята бременност и ще се оправи

Пиша ти тук защото ти се е изчерпал лимита на ЛС

# 16
  • Мнения: 2 070
Наистина всичко влиза в употреба рано или късно. На нас ни пратиха един огромен кашон за Яна, от Израел, от колежка-приятелка на майка ми. Имаше вътре и неща, които облече чак на годинка-две. Най-красивите работи бяха разни завивки за количка, чанта, комплектче за легълце, прелестни, също обувки, дрънкалки, шишенца, абе не знам тая жена какви пари беше платила за това и то всичко ново. Повечето неща пак ще си ги ползваме. Сега се замислих и как ли се транспортира такъв огромен кашон...

тити, къде ще живеете?

# 17
  • Мнения: 9 903
ми пак в левски.
инка, имаме кухня - без хладилник, пералня и без плот. Останалото е готово. Но една кухня къща не прави  Laughing

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Привет мамчета Hug

Аз днес най-накрая си позволих да започна да пазаруваммммммммммммммм newsm44 newsm44
С мъжо правихме най-вече проучване в Пигис Хаус но си купихме и едно гащеризонче, хавлията за бебчо и пелени разни.

Инка аз купих за племенничката това комплектче за количка, което ти показах. Изглежда много мекичко и приятно. Не знам само дали става за лятно бебе, щото ми изглежда плътничко newsm78 Но пък може да не пъхаш бебето в торбичката, а да е просто като постелка под него, знам ли Rolling Eyes

Освен това за матрак май се спряхме на Магнифлекс Пиер Карден. Четох тук много добри отзиви, а и мъжо го хареса.

В магазина установих, че за шишетата абсолютно нищо не ми е ясно. Сестра ми твърди, че трябва хем да е стъклено, хем с широка биберона, хем ми препоръча Нук. Таквоз чудо обаче нямаше, сега се връщам на поправка да чета темите за шишета. Embarassed

Относно уредите - предложиха ми някаква италианска комбинирана машина 3 в 1- стерилизатор, нагревател за шишета и парна купичка за зеленчуци в едно. Цена 76лв. (доста по-малко отколкото ако си купя уредите поотделно). Гаранция 5 години. Някой има ли мнение за това чудо?
Ето май го намерих същото в нета: http://www.joycare.it/default.cfm?fusebox=prodotto&prodotto=209&lang=eng

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 23:09 от NBM

# 19
  • Варна
  • Мнения: 441
Аз понеже при нас кухнята е последното нещо, което се прави преди да се нанесем ми се струва много трудно достижимо  Wink.
Пък и за мъжа ми е важно, ще вземе мен да хапне, ако не сготвя  Joy.
НБМ, снимай .

# 20
  • Мнения: 69
Здравейте и от мен!
Аз се завърнах от гостуването и съм много доволна, че съм си отново вкъщи! Никога не съм обичала да пътувам с кола, а този път съвсем ми дотежа... като се замисля, че ще трябва да пътувам още два пъти до Сливен и то с още по-голям корем, почвам да съжалявам, че не си харесах някой лекар във Варна Sad
Иначе си помързелувах на воля, хапнах на воля и тази вечер ме сърбят ръцете, чувствам се подпухнала и се чудя от коя храна така ми стана? Явно наистина няма нищо по-лесно от това да се разболееш, докато бременееш.
НБМ, и аз съм на вълна стерилизатор. Много се чудя за Авент. Доколкото прочетох из форума, май всеки стерилизатор за микровълнова може да се ползва за готвене на пара, така че си е 2 в 1 по условие. А за същата цена като този, който ти си посочила, включва и две шишета. Ще трябва обаче да видя наживо и тогава ще коментирам. Аз вече не си спомням дали в някоя от темите говорихме за стерилизатори, но ако не сме и някой има какво да сподели като опит, ще се радвам да го чуя!
Забравих да се похваля - вече се сдобих със слинг с халки и ми показаха как се ползва, та ще демонтрирам на всеки желаещ в радиус от 5 км! Мисля да си ушия поне още 2-3 с различни цветове, за да ми се връзва с различни дрехи, а плата определено за лятото ще е лен.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
НБМ, и аз съм на вълна стерилизатор. Много се чудя за Авент. Доколкото прочетох из форума, май всеки стерилизатор за микровълнова може да се ползва за готвене на пара, така че си е 2 в 1 по условие. А за същата цена като този, който ти си посочила, включва и две шишета.

Ами и аз в списъка си бях записала стерилизатора на Авент, но като добавя към него и нагревателя за шишета на Чико става към 140лв за двете. А така за 76 купувам и двете. Ама дали е практично се чудя newsm78

# 22
  • Мнения: 69
Ами звучи по-изгодно, определено. Аз не съм мислила за нагревател, защото не си представям да топля шишета. А те просто не могат ли да се стоплят в микрото?

# 23
  • Мнения: 142
Инка, мерси за темичката   bouquet
Ех, ама е спокойно и хубаво в София сега като няма толкова хора. Почти като в детските ми години   newsm68
Тони, аз съм си в София, мъжа ми не иска никъде да пътуваме - страх го е нещо да не ми стане и съм закотвена тук smile3516 Аз си се чувствам добре и исках да се разходим до Пловдив или Костенец, ама не, та не.
НБМ, това предложение за комбинирания уред е интересно, ама като нямам никаква представа дали е практично и аз се чудя  newsm78

# 24
# 25
  • Sofia
  • Мнения: 9 725

На мен второто ми харесва повече, понеже първото е някак огромно цопнато на леглото, а и трябва точно в него да се гледа, а другото е по-разхвърляно някак Wink ама се изразих и аз, нещо не можах да напиша точно какво имам предвид Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 446
Извинете, момичета, че се намесвам Simple Smile
Аз съм мартенска мама и случайно надникнах при вас. Виждам, че споделяте за стерилизатори и нагреватели. Моят съвет е да изчакате, защото не се знае изобщо дали ще ви трябват.

# 27
  • Мнения: 9 903
мда, във всяка тема се обсъжда с кое да се изчака и с кое не  Tired

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Извинете, момичета, че се намесвам Simple Smile
Аз съм мартенска мама и случайно надникнах при вас. Виждам, че споделяте за стерилизатори и нагреватели. Моят съвет е да изчакате, защото не се знае изобщо дали ще ви трябват.


Имаш предвид- дали ще ни трябват в началото или че изобщо няма да ни трябват newsm78
Нали все в някой момент даваш на бебето вода или мляко/изцедена кърма Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 79
Инка, на 28 години съм, а по темата с ремонтите ни миналата година приключихме само остават мебели за детска стая и хол всичко друго ми е ок, но се бяхме побъркали и не живяхме в апаратамента докато ипоследния майстор не излезна. При нас малко нещата са по предварителен план ::Simple Smile)) аз съм много организиран човек и може би за това

Общи условия

Активация на акаунт