Януари е много далече, но мама знае че чака бебе вече-2 част

  • 16 966
  • 363
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 487
Ехееее колко сте изписали!

Веси, радвам се че неприятната случка е завършила с хепи енд Hug

За кърменето какво да казвам...фактите сами говорят Mr. Green, само да видим номер 2 колко ще цока. Трифон бе изключително кърмен до 6,5мес./и все още суче/-сега със сигурност ще захраня  към 8мес- годинка Peace...ама да стигнем до там де Laughing

Относно стриите-майка ми е цялата нацепена, аз бях взела на Мустела крема за предотвратяване получаването на стрии и нямам ни една Peace
Номера е не в омазняването на кожата, а в хидратирането й-благодарение на хидратацията става еластична Wink
А като цяло ми отидоха 3 туби Мустела, като мажех бедра, дупе, корем и гърди Peace

Някой се чудеше за Токуда-това е мн добър избор Peace, въпреки че не съм от София, ще проверя какви са ми шансовете и аз там да раждам-ще съм секцио със сигурност.

# 61
  • Мнения: 6
Момичета, да ви се оплача, че съм доста притеснена.
Вчера с милото правихме секс и около 2 часа след това прокървих. По време на секса усещах лек дискомфорт, все е дно опираше в нещо и го усещах някак все едно буташе нещо в мен. той също каза, че е усетил, че опира в нещо....и така след два часа прокървих. Помислих си, че не е нищо страшно , защото на доста от вас се случва. Днес обаче пак прокървих леко. Притеснена съм и незнам какво да правя - имам час, чак за 30-ти. Другите доктори ми казаха за юни Sad Какво мислите, че става........ Sad Cry

# 62
  • Мнения: 917
Сонче, въобще не чакай, ами зарязвай всичко и бягай и ти на доки. Виж при Весето как се наредиха нещата. Браво Весе.

# 63
  • Мнения: 270
Сонче,обади се на док или иди ако можеш,не отлагай.И при мен е такова усещането при секс Flutter

# 64
  • Мнения: 6
Момичета, звънях, но няма часове и неможе да ме приеме. Звънях и на други - след края на май. Помогнете със съвет, направо ще се разплача. Повече никакъв секс, защото си миксля, че е от това

# 65
  • Мнения: 270
Ми иди на частно някъде поне да видят какво е положнието с бебо,пък при твоя си иди когато дойде време Peace Сигурно е от секса,ама мился,че е време да спреш и кросовете Peace
Дано всичко се оправи Praynig Hug

# 66
  • Мнения: 395
Сонче, върви при доки още днес, дори и да нямаш час. Виж Весито как се е оправила. За спешни случай все трябва да си има доктора процедура и да приема. Ако много се притесняваш и те е страх, вземи милото с теб за подкрепа.  Хайде успех  baby_neutral

Колибри, много хубаво си го разказала раждането на дъщеричката си. Напълни ми сърцето Simple Smile


# 67
  • София
  • Мнения: 2 613
Момичета, здравейте-  bouquet
Дали ще мога да се включа и аз в хубавата ви темичка- Embarassed
Вчера най-накрая видяхме на прегледа при лекаря точицата, лподния сак е нарастнал двойно от миналата седмица- след 10 дни ще ходя за сърчицето- Praynig
Иначе аз се казвам Рали и съм от София на 26 год. съм.
Желая на всички успех!

П.П. Сонче- тичай на лекар, даже и на частен преглед да е, всяко кървене може да е сигнал за нещо, така че вземай мерки- стискам палци всичко да е наред- Praynig Praynig

# 68
  • Мнения: 1 391
Соня, миличка, обезателно отиди днес при някой - дори ако щеш в кварталната поликлиника на някой гинеколог. Трябва да има ехограф и да те видят или някой частен лекар, който и да е.
Прокървяването какво е? Кафяво, червено? Силно, слабо, тече ли или само зацапва?
От секса е вероятно. Аз откакто съм бременна 2 пъти така ми се случи и оттогава не смея нищо вече. Но беше кафеникаво и кратко, слузесто...
Предната бременност нямах абс. никакви проблеми, и си кексихме нон стоп, но нямах зацапвания никакви.
Сега се пазя. Явно е по-деликатно.
Това което е опирало е вероятно дъното на матката. И аз така го усещах. При секс може да се раздразни. Тя е мн. чувствителна сега. И богато кръвоснабдена и затова може да протече нещо. Но може и от различните вибрации на матката и плацентата да се получи отлепяне на плацентата, сакчето, при което също може да прокърви. НО тогава кръвта е ярко червена. Кърви като от рана.
Обезателно да те види някой доктор. Да прецени състоянието. Може да ти даде лекарства и препоръки за лежане, болничен и тн.
Стискам палци да не е нищо сериозно!!!!  Praynig


Дени, мерси за думите ти топли  Grinning, наистина се чувствах като в магия на раждането - най-вълшебния миг! Цялата бременност и цялото раждане!
сърцето ми копнее за второ сърчице под моето!  Heart Eyes Надявам се да го чуя съвсем скоро !  Hug Flutter

Ралче, добре дошла в нашия зимен новогодишен отбор!  Hug Лека и безаварийна и на теб желая идните най-щастливи 9 месеца да бъдат!   bouquet
Честита прекрасна точица! Разкажи повече - на първия преглед само сакче ли видя? в коя г.с. беше? а сега в коя си?
Кога ти е очаквания термин?

# 69
  • Мнения: 9 487
Сонче от къде си?
Нямате ли АГ-клиника, частна, държавна..няма значение, има със сигърност спешен кабинет с видеозон.
Или "Спешна помощ"-там също трябва да има неотложен аг-кабинет...

# 70
  • Мнения: 270
ral4e:) много се радвам,че те виждам тук и вече всичко при теб е ок,прочетох днес,че си писала и в ИБ.Радвам се,че си спокойна и ще си бременеем заедно Hug
Collibri  много красиво това за магията,дай Боже да го изпитаме всички тук  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 391
Ще го изпитате  Heart Eyes, убедена съм!  Grinning. Всяка от нас носи в себе си своята малка вселена, нещо толкова мъничко, точица, носещо обаче огромен заряд... способен да осмисли съществуванието ни.....

Няма по-сладко нещо от майчинството..... Някъде бях чела, че една жена, се осъществява като такава едва когато стане майка!

Мечтайте, и осмисляйте всеки свой миг пълноценно и щастливо! Така ще заредите малките си ангели с възможно най-добрата енергия и те ще растат щастливи под вашето сърце  Heart Eyes Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 2 613
Дани- радвам се да те видя- Hug
Колибри- благодаря за топлото посрещане- Hug
Да, миналата седмица видя само плодно сакче лекаря, сега съм в 6 седмица и вчера видя и точицата, но каза,че все още е мъничка да чуе сърчице, вика ме пак след 10-на дни.
За термина съвсем съм забравила да питам- Embarassed

# 73
  • Мнения: 6
Колибри, зацапване е по-скоро и е кафеникаво, не е яркочервено.

# 74
  • Мнения: 1 391
успокои ме.... на мен също видяха само сакче, и се притесних... но може би е било просто рано
сега стискам зъби и чакам да минат 2 седмици. По официален термин по последна менструация трябваше да се вижда, но по мои изчисления съм имала късна овулация и затова не се вижда...
Но, мисля позитивно и тъпо и упорито си представям как расте моето детенце Wink

Сонче! Това е по-добрия вариант! Значи не е прясно отлепяне вероятно, а по-скоро раздразнение - но аз не съм доктор, така че все пак се консултирай  Hug

Общи условия

Активация на акаунт