Постъпвам правилно или греша?

  • 8 642
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • DE
  • Мнения: 967
fabia, момичетата вече ти казаха. Не знам какво очакваш да чуеш.
Щом си сигурна, че има друга и той няма да прекрати, слагай точка.
Ако пък си съгласна да търпиш унижение - не се оплаквай!

# 76
fabia, момичетата вече ти казаха. Не знам какво очакваш да чуеш.
Жената се бори за семейството което е градила години. Очаква подкрепа , надежда... Не мисля , че не е наясно със ситуацията

# 77
  • София
  • Мнения: 1 754
аз пък колкото повече чета "съжденията" на авторката, толкова по-ми се изяснява, защо мъжът й си търси щастието (или разбирането, или каквото там търси) извън семейството

ми, то да не е лесно да обичаш или живееш с ГБП?  Sick

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 17:45 от Milenita

# 78
  • Мнения: 671
fabia, момичетата вече ти казаха. Не знам какво очакваш да чуеш.
Жената се бори за семейството което е градила години. Очаква подкрепа , надежда... Не мисля , че не е наясно със ситуацията

Е това за борбата,ми е другото любимо женско мислене.
Да се бориш за някой,на който не му пука особенно за тебе.Баси,славна битка ще е.
И как по точно се води такава битка и с кого-с мъжо или с онази другата.
С шамари........и изобщо  насила става ли....... newsm78

# 79
  • Мнения: 4 458
защо да съм губещата - тя е тази която се крие,която ми затвори,която  до момента не си е включила тел.апарат,която веднага информира,че съм я потърсила
защо няма доблестта след като връзката им е разкрита да разговаря открито,да ми каже истината,че има чувства и да защити любовта си

Ще ти разясня само тази част от въпросите ти.

Не ти отговаря или не иска да говори с теб тъй като това не е неин проблем, а м/у теб и мъжа ти. Не е длъжна да ти дава отчет на живота си.
Това което можеш да направиш е да се бориш за брака си като забраняваш, следиш, вдигаш скандали и т.н. Това може би си заслужава ако търсиш временно затишие и завръщане на мъжа. Той обаче никога няма а е твой и винаги ще търси нещо извън брака, дори и да не е въпросната жена. Той просто си е такъв и ти не можеш да го промениш!
За теб остава въпроса: искам ли да живея по този начин?

Единственото което би го върнало и винаги връщало към теб е зависимост - материална или друга но в повечето случаи е материална и страха да не загуби лукса в който живее и с който привлича други жени...

# 80
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Фабия, аз не харесвам това поведение на мъжга ти ... какво значи да те ЗАПЛАШВА?
когато хванах моя мъж, вярно че до ден днешен се кълен че е било шега...ама стана по-тих от водата и по-нисък от тревата
когато миналата година върнала се от море проверих дали е говорил с онази и видях един разговор пощурях...той долетя 3ч по-рано в къщи веднага след като му затворих тел и такива разяснения дръпна, че тогава повярвах, не защото исках, а защото бе доста логично и разума ми и обидата дълго сде бориха с верността на доводите му
останах с него
но той никога при някаква грешка, дори когато тогава май не е направил нещо по-така /те са колеги макар и на различни работни вместа с обща фирам и наистина няма кака да не говори с онази/ - той винаги се държи смирено ако мога така да се изразя
и ако понякога при много мои заяждания на тази тема си позволява да избухне никога не е било със заплахи или обиди!

държанието на мъжа ти ми се вижда арогантно и нагло - сякаш знае, че каквото и да на прави ти ще преглътнеш
държи се с теб нагло и безочливо, когато нещата станат сериозни
това че иначе спи с теб и ти се умилква когато иска е защото правиш каквото той иска...когато излезеш от начертания от него план - се държи просташки и грубо!

обаче аз занм едно - и пак ще го напиша - ако не си ГОТОВА да го напуснеш - дори да се разделите ще си гоприбереш
тогава по-добре да не изтърпяваш още едно унижение, ми продължавай така
рано или късно той ще ти причини такава болка , че наистина ще си идеш, или пък ако имате късмет ще ес осъзнае и ще престане с глупостите
но явно е че ен можеш да си идеш сега

# 81
  • Мнения: 1 559

държанието на мъжа ти ми се вижда арогантно и нагло - сякаш знае, че каквото и да на прави ти ще преглътнеш

Е ,честно,ама така ще ми падне пердето,че нема се спре с парцалите си по стълбите #2gunfire(както казваш ,че апартамента е твой).
На много мъже,такива жени като теб са им мега удобни Whistling..хем подслон,топла храна,чисти и изгладени дрехи,секс,ако другата не го е задоволила с дневна дажба. #Cussing out
Така е,не са малко годините,но съм сигурна,че това няма да спре Naughty..просто защото е супер безочлив,да ти го навира в очите.
Но трябва да има и такива жени като теб(иначе кой ще прибере всички мухлёвци като твоя #Crazy #2gunfire)...пъстър свят като цвят
Соррй,ако съм груба...ама мн се ядосах ... #2gunfire
Моята приятелка има връзка с подобие като твоето #2gunfire...и не можах да и налея акъл бе..това е.
Имам чувството,че някои хора обичат да им е гадно..,макар да заслужават нещо милиони пъти по добро Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 157
Гледам и не вярвам на очите си  Shocked Shocked Наистина ли искаш да живееш така цял живот? Наистина ли вярваш, че нещата ще се оправят. Опитай се да погледнеш на себе си от страни...
Аз също смятам, че хората трябва да си дават втори шанс, ама твоят човек направо прекалява.
Само мога да ти пожелая да бъдеш силна и да се съхраниш.

# 83
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911

държанието на мъжа ти ми се вижда арогантно и нагло - сякаш знае, че каквото и да на прави ти ще преглътнеш


Точно така! То даже и "сякаш" не е, защото с всичките си действия Фабия доказва, че е точно така - готова е да преглътне голяма порция от всичко, което мъжът й сервира. Ами, защо да я щади, като тя не щади себе си? Защо да я уважава, като тя не уважава себе си? Ако моят партньор е готов да си затвори очите за всичките ми безобразия, това не би ме накарала да го уважавам и да зачитам чувствата му. Тъкмо обратното. Не е луд този, дето яде двата зелника а онзи, който му ги дава.

Съжалявам за острия тон, но ми е омръзнало от тази ситуация - мои приятелки в идентичното положение ми надуват главата колко са нещастни и как е възможно Той да ги наранява толкова много, играят си на детективи с години, "борят се за семейството си" и отказват да чуят разумни аргументи (това, което очакват е, да им се каже "мила, ще се промени, дай му време").  И в крайна сметка имам чувството, че цялото безумно упражнение им доставя някакво перверзно удоволствие.

Мъчно ми е за Фабия, разбирам какво я дърпа назад, но тук сто умни жени отделят от времето си да коментират ситуацията и да предлагат варианти, които остават напълно нечути. Защо е нужно тогава въобще да се обсъжда? С радост ще се включа пак, когато видя смисъл от усилията на всички тук да отворят на Фабия пространство и среда за вземане на решения.

       

# 84
  • Мнения: 165


Е това за борбата,ми е другото любимо женско мислене.
Да се бориш за някой,на който не му пука особенно за тебе.Баси,славна битка ще е.


Оморфис, взе ми думите от устата  Hug

Фабиа, според мен само удължаваш агонията .Живях с подобен мъж 17 години и отчитайки относително хармоничните ни дни -  повече от 365 не са . Другото е било сълзи, разбити нерви, N-ти шансове и напразни надежди Tired
Колкото и неистово да искаш да му повярваш, прецени трезво - знаците които ти дава, удовлетворяват ли те в пълна степен и ако не, заяви му ясно какво очакваш от него.
Предполагам , че ще бъде прям и едва ли ще пощади чувствата ти. Но поне ще си наясно и може би по-лесно ще вземеш решение .
Успех  bouquet

# 85
  • Мнения: 63
олеее,какво правя аз,прекалено сляпа,прекалено мекушава,просто незная,вие направо ме разбихте

# 86
  • Мнения: 165
олеее,какво правя аз,прекалено сляпа,прекалено мекушава,просто незная,вие направо ме разбихте

Мила съжалявам, така изглеждаш отстрани  Hug


# 87
  • Мнения: 2 723
Май повечето от нас са били там на където си тръгнала.
Посто те е страх да останеш сама...
Страх те е да загърбиш мечтите си за стабилно семейство и планове за бъдещето точно с този човек...
Ами нормално е, няма как да ти е гот, че на човека, когото обичаш и с когото си решила да остарееш не му дреме за теб Tired
Явно е, че не си готова.
Ако сега останеш, мога да се обзаложа, че след година най-много, няма да имаш никакви колебания, и няма да има сила, която да те спре Naughty
Бях пускала една тема за даването на шансове...
Разрови се, сигурно ще откриеш себе си в голяма част от историите Tired
Ако беше искал да се промени, да беше се променил 100 пъти до сега. Ако искаше да бъде с теб ти нямаше да имаш никакво съмнение, ако ти му беше по-важна от кифлата щеше да разбереш... и нямаше да казва, че те обича, щеше да ти го докаже ooooh!

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 6 236
fabia, момичетата вече ти казаха. Не знам какво очакваш да чуеш.
Жената се бори за семейството което е градила години. Очаква подкрепа , надежда... Не мисля , че не е наясно със ситуацията

Е това за борбата,ми е другото любимо женско мислене.
Да се бориш за някой,на който не му пука особенно за тебе.Баси,славна битка ще е.
И как по точно се води такава битка и с кого-с мъжо или с онази другата.
С шамари........и изобщо  насила става ли....... newsm78

Най-вече с "онази другата". Не знам защо, ама и в други подобни теми съм виждала същото "настроение". Мъжо никога не е виновен, нъл си е наш.

# 89
  • Мнения: 671
Tintina ,мойте уважения,ама който търси- намира.Ако не беше "онази",щеше да е някоя друга.
Изобщо идеята за борба с когото и да е в нейното положение,за мен е леко казано идиотска.

Общи условия

Активация на акаунт