Бебета ЮНИ 41

  • 13 289
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 100
Добро утро и от мен.
Е аз най после отивам извън града- на село откакто съм забременяла. Вече нямам търпение имам да стягам една кола багаж но няма значение. Писна ми вече да ходя да харча пари. Crazy

# 256
  • Miami
  • Мнения: 412
Добро утрооо  Simple Smile
Тази нощ се наспах  newsm44

In4oka здрасти Simple Smile Как си? Ти ходиш ли да ти следят тоновете на бебето?

Аз след малко ще се приготвям да ходя пак да си правя стерилна урина, оф, писна ми вече с тези изследвания  smile3516

# 257
  • София
  • Мнения: 1 535
Добро утро  Hug

Чувала съм разни истории за дните от седмицата ама нищо не разбирам,само ми казаха че в четвъртък не било хубаво да се ражда Thinking

ЧуШлИвО ЛюТе майка ми е пратила цяла книжка за народните поверия. Та там има и за дните от седмицата и за всеки ден от месеца  Crazy. Аз ги чета от чисто любопитство, но изобщо не вярвам на такива неща. За четвъртък пише само, че родените ще пътуват много, а за 9-тия че е лош само сутринта - родените тогава нямало да постигнат голямо богатство, но няма и да са в мизерия. Ей такива неща... подозирам обаче, че на друго място ще пише съвсем други работи  newsm78. Ако искаш ще ти препиша и повече неща за дните, но по-добре май на лични.

Kory и аз най-после се наспах като хората и то чак до 7:30... последно време в 6:30 вече съм се ококорила.
Хубав ден на всички   bouquet

# 258
  • Мнения: 13
 Stop  bouquetДобро утро,момичета!
На тези,които днес ще останат без тумбачета-УСПЕХ Praynig Peace
На всички останали желая лек и спокоен ден! smile3521

# 259
  • Мнения: 279
Добро утроо!!! Heart Eyes
Днес чакаме 3 бебенца със сигурност! Стискам палци всичко да мине ок при тях, а нищо чудно да станат и повече от 3, но нека не са такива, които да избързват Praynig Hug
Самимами, много е сладък сина ти!   bouquet
Орхид, и за теб стискам палци днес! Praynig
InaD , ще кажеш ли нещо и за нашата дата 11юни-сряда, ако може пак на лични да не спамим темата Wink
Стана ми интересно! На мен ми предложиха 10ти или 11ти и аз избрах 11ти,, видя ми се по-добре като дата Joy
А пък аз съм родена в четвъртък и дано не е много нескромно , но мисля, че съм си с късмет и има нещо вярно в пътуването!

# 260
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Добро утро, момичета!  bouquet
ЧуШлИвО ЛюТе, аз много-много не вярвам на тези неща за дните от седмицата. И както е казала InaD, в различни източници - различни неща пише! Първото ми раждане не беше планирано - родих в неделя /между другото планираните цезарови сечения ги правят в делничен ден!/. Казват, че деца родени в последния ден от седмицата са щастливи и т.н. Иначе и аз още не съм избрала датата, обаче държа да не е в петък, защото е 13-ти..., както и на 18-ти, че имам познат роден на тази дата, с който много-много не се обичаме. Аз лично бих те посъветвала да си измислиш дата, която съдържа любимо твое число. Peace
Аз съм родена във вторник. Незнам какво пише за хора родени в този ден от седмицата, ама си се чувствам добре в кожата си и не се оплаквам. Peace

Самимами, много сладък този Сами! Това тържество в градината ли е? Какви зайчета са само - да ги изхрускаш! Grinning

Стискам палци на майчетата с плановото секцио днес! Дано в късния следобед имаме новини от тях!

# 261
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Добро утро, момичета!  bouquet
ЧуШлИвО ЛюТе, аз много-много не вярвам на тези неща за дните от седмицата. И както е казала InaD, в различни източници - различни неща пише! Първото ми раждане не беше планирано - родих в неделя /между другото планираните цезарови сечения ги правят в делничен ден!/. Казват, че деца родени в последния ден от седмицата са щастливи и т.н. Иначе и аз още не съм избрала датата, обаче държа да не е в петък, защото е 13-ти..., както и на 18-ти, че имам познат роден на тази дата, с който много-много не се обичаме. Аз лично бих те посъветвала да си измислиш дата, която съдържа любимо твое число. Peace
Аз съм родена във вторник. Незнам какво пише за хора родени в този ден от седмицата, ама си се чувствам добре в кожата си и не се оплаквам. Peace

Самимами, много сладък този Сами! Това тържество в градината ли е? Какви зайчета са само - да ги изхрускаш! Grinning

Стискам палци на майчетата с плановото секцио днес! Дано в късния следобед имаме новини от тях!

# 262
  • Мнения: 148
  bouquet Хайде и от мен добро утро  bouquet
Май всички чакаме днес добрите вести Hug
Самимами - много е сладък дечко, на нас вчера ни дадаха свидетелство от детската градина за завършен курс по английски - на 5 години Hug гордоста на мама Laughing
ЧуШлИвО ЛюТе и на гадателка да отидеш да ти планува датата, и InaD и MiRa_55 са ти казали - различни източници - различни неща пише! Избери си я по твое усмотрение, на мен пък ми харесва петък 13ти, на такъв ден "тръгнах" с мъжа ми, и да ти кажа - разбираме си се вече 13 години hahaha
 Praynig за майчетата с плановото секцио днес!
 Hug Хубав ден момичета!  bouquet

# 263
  • Мнения: 67
Добро утро и от мен!
ЧуШлИвО ЛюТе и аз мисля че е важно на теб да ти харесва датата другото няма значение.
Ох аз от 5:00 часа съм будна от контракции  и допреди час и ми спряха (това за енти път вече )  #Crazy Отивам да се наспя че едвам гледам вече.  Tired

# 264
  • Мнения: 1 464
Мерси момичета, Вери ,дъщеря ми беше с планово секцио за понеделник,06 но се роди в събота,04.И аз харесвам датата но ми е рано тогава.Иначе доктора на майтап предложи петък 13 Mr. Green
Мъжът ми има рожден ден на 12 но незнам ,бих искала да си имат отделни празници.Иначе на мен ми върви все на единици,аз съм на 11 юли.Та се колебая между 9 и 11 newsm78Но ной ме е страх да няма собствено мнение по въпроса,  както направи дъщеря ми и да тръгне по-рано Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 256
Щъркелови вести:


Тази сутрин в 8:47 мама Генева роди своят сладък син! Красавеца е висок 50 см и тежи 2850г!


Да й е жив и здрав, много да ги радва с таткото!!!

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 10:46 от In4oka

# 266
  • Мнения: 339
здравейте!

Честито на всички, сдобили се с рожба!

Успех на мамите днес, които ще си гушнат бебчетата!

Орхид, кураж!


При мен няма нищо ново. Вече съм нетърпелива, а пък бебо се е кротнал и като че ли е забравил,че трябва да се роди.
И аз нещо съм суеверна за петък 13-ти. Когато бях бременна с Мартин пак така се падаше - терминът ми беше 16 август(понеделник), а пък 13-ти беше в петък. И тогава пак се притеснявах да не вземе да уцеля точно тази дата. Е, родих го на 11ти (сряда), в деня на слънчевото затъмнение (ако някой си спомня). Ама аз и затова се притеснявах. Понеже много се беше изписало по вестниците, като голямо събитие, и аз все виках - да не започна да раждам точно като започне събитието, че да не ме зарежат докторите да гледат това ми ти слънце. Добре, че го родих няколко часа по-рано Simple Smile

# 267
  • по света
  • Мнения: 1 587
Чесито на Ирина !Да и е живо и здраво бебчето!!!

# 268
  • Мнения: 339
Честито син на мама Генева !

# 269
  • Мнения: 148
Ехаааааааа...
Мерси на вестителките Hug
  bouquet Хайде честито на първата за днес мама Генева. Да и е живо и здраво синчето, и бързо въстановяване на нея  bouquet
Orhid виждам те горе на балкончето,  Praynig стискам палци за днешния важен ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт