Бебета ЮНИ 41

  • 13 284
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 80
Честито Geneva!Да ви е жив и здрав малкият мъж и да има много късмет в живота!
Бреииий какво става с тоя форум вече за втори път си пиша поста и дано успея този път да честитя хубавата новина на новото ни майче smile3525 !
По повод на датите едни приятели ми предложиха да ми направят астро хороскоп на дните една седмица приди термина за да видим най- подходящата дата  Laughing !Обаче при мен се обезмисля защото и да я знам,ако беба тръгне да се ражда няма да си я стискам я,защото деня не бил подходящ  hahaha .Според мен всяко дете идва на бял свят точно на определения му от съдбата за това ден  Peace !И аз съм решила да не се намесвам просто защото е извън моите възможности  Flutter .

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 10:21 от ksenia

# 271
  • Мнения: 657
Добро утро мацки!  Flutter

Честито бебче на Генева! Да е жив и здрав и да носи много усмивки за мама и тате!   bouquet

А Сами е страшен сладур на снимката с тези зайчета!  Hug Много се радвам на мънички дечица, хем още нямам мое, ама явно майчинския инстинкт отдавна си го има в мен!  Heart Eyes

Аз съм родена на 12 юли четвъртък и майка ми много се е притеснявала да не стане петък 13ти  Joy Много си обичам датата, но няма как бебка да е на същата.. Ако ми кажат да планирам дата за секцио нямам предразсъдъци за цифрите, от 23ти нататък всичките ми харесват  Mr. Green

# 272
  • Мнения: 24

ЧЕСТИТО НА ГЕНЕВА ! ДА И Е ЖИВО И ЗДРАВО СИНЧЕТО И МН ДА РАДВА МАМА И ТАТЕ


Хайде чакаме и др мами Simple Smile
Орхид  Hug  Hug   Hug
 Самимами ,мн е сладко малкото зайче Simple Smile

# 273
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз пък очаквах новини късно следобяд, а то...
Честито бебе на мама Генева! Желая на малкия бебешок приказно детство!
На мама Генева, бързо възстановяване!

# 274
  • Мнения: 212
здравейте мами Simple Smile

качих няколко снимки на бебоците Simple Smile а и виждам че има и други качени. всички са много сладки и ми иде да ги схрускам Simple Smile

Честито син на мама Генева ! Да са живи и здрави и много да ги радва с тати !

# 275
  • Мнения: 212
ЕЙЙЙ
Честито  и на мамите Мушорон и Мадона за малките съкровища

# 276
  • Мнения: 256
Мами, днес съм много щастлива!!! Още една страхотна новина!!!


Пършинг днес сутринта стана майче на госпожица Антония Бъчварова, с идеални мерки 49см височина и 3050г!!!

Много да радва щастливите родители!!! Здраве и късмет й желая!!!



А на мама бързо възстановяване!

# 277
  • Мнения: 99
Честито и от мен на мамите Маргарете, Мушорон, Мадона, Генева и Пършинг!
Много щастие и късмет за тях и децата им!.  bouquet

# 278
  • Мнения: 33
4естито Генева! Да ти е живо и здраво момченцето! Бързо възстановяване и скоро отново на крака!  smile3525

Ето че и Пършинг родила! Да й е живо и здраво момиченцето! Да създадат едно прекрасно семейство!


ИнаД, и на мен ми е интересно това за поверията и датите, може да има и още мами, така че пиши направо във форума - то си е хубава тема  Simple Smile

И аз съм родена в четвъртък - прекрасен ден - винаги ми е носил късмет.  Peace   

# 279
  • Мнения: 15
4естито на мама Генева   bouquet да им е жив и здрав сина и много да ги радва а на мама бързо възстановяване    bouquet
4естито и на Пър6инг да им е жива и здрава момата и много късмет на мама бързо възстановяване Hug  bouquet
Самимами твоито зай4е много хубавко  Hug пу пу
Орхид  Hug стискаме палци Hug
ох моми4ета сно6ти не6то не можах да спя  ooooh! въртях се цяла но6т в лвглото а бебка и тя направо ми разказа играта и сега годя като пияна  Crazy
Хайде дано и другото секцио е минало ок 4акаме новини
сега 6те отида да видя и малките сладури на кака Мая  Hug
Лек ден мам4ета   bouquet

# 280
  • Мнения: 28
Привет момичета, Heart Eyes

честито на мама генева!да и е живо и здраво юначето! smile3525

честитона пършинг!щастлива и здрава да расте Антония! newsm51

За датите говорите...всички ми харесват обаче например 1 юни много би ми допаднал.но съм далеече още. Има други мами които може да са щастливки утре...даже видях една на балкончето  Grinning
 Приярен и прохладен ден  Hug

Зайчето с дънковият костюм е мнооого сладко.На майката зайка скоро още едно такова байче   Peace

# 281
  • Мнения: 657
Пършинг, да ти е жива и здрава малката Антония!! Да расте красиво и умно дете! newsm51 newsm51 newsm51
Ех, представям си колко е голяма радостта от това толкова дълго чакано бебче  Heart Eyes Желая ти бързо възстановяване Peace

Леле, какви са сладури Тони и Алекс на кака Мая! Пу-пу-пу! Страхотни бебчета, като изписани са  Heart Eyes

Днес изобщо няма да излизам от форума май  Mr. Green

# 282
  • Мнения: 24

ЧЕСТИТА ГОСПОЖИЦА И НА ПЪРШИНГ!!!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МН ДА СЛУШКА МАМА И ТАТЕ!А НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ !!!


кака мая големи сладурковци,пупу

# 283
  • Мнения: 33
Всички бебчета в албума са страхотни! Големи сладури!  Hug

# 284
  • по света
  • Мнения: 1 587
Само за малко не съм чела форума и ето Laughing
Честита Антония на Пършинг!!Да им е жива и здрава момата!!!

Общи условия

Активация на акаунт