Бебета ЮНИ 43

  • 13 981
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Перник
  • Мнения: 277
Честит рожден ден,Мира!
Пожелавам ти да не чакаш дълго най-големия подарък в живота на една жена!


  bouquet

# 256
  • Мнения: 1 404
dari75,като чета оставам с впечатление,че ти самата искаш да кърмиш,затова ще си позволя да ти дам съвет.Пробва ли да се изцеждаш на ръка?Преди изцеждане вземай топъл душ,а след като свършиш с изцеждането-сложи хладни компреси на гърдите или зелеви листа ако имаш.Бебето изобщо ли не суче?Според мен е още мъничко и може да свикне да суче отново.Пробвай да легнете сами на спалнята два три дни,ти гола,да му мирише постоянно на теб и на кърма,не се занимавай с нищо друго(дано има кой да те отмени в домакинството за малко),опитай да се успокоиш и да мислиш за теб и бебето като едно цяло,като екип,който ще успее WinkТова всичко ти го говоря от опит,но много неща съм позабравила.Питай момичетата в кърмаческия форум за по-подробни съвети,благодарение на тях и ВЪПРЕКИ съветите напедиятъра ми успях да си кърмя Ния 2 години.Извинявам се,ако съм ти досадила,но просто е грях да спреш да кърмиш само защото докторът ти дава неадекватни съвети.(ако имаш някакви здравословни проблеми,които налагат да спреш да кърмиш и аз съм пропуснала да прочета,моля за извинение теб и доктора ти Embarassed)

# 257
  • Мнения: 13
Момичета,получих отговор от Вито Десимоне относно Пег Перего Класико.Возилото е 516лв,а комарника 62лв.(мн.скъп бе #Crazy).Ако се даде поръчка до 16ч.доставката е на другия ден по куриер за сметка на Вито.Заплаща се на куриера.

# 258
  • Мнения: 13
Гали80 ми е страшно съмнителна newsm78Снощи спомена за някакви регулярни контракции и от тогава ни вест,ни кост.А виждам,че последно е била активна тази сутрин в 03,06ч.
Дано всичко да е приключило вече Peace

# 259
  • Мнения: 100
Мира честит рожден ден.

# 260
Честит рожден ден на Мира
Искам да попитам вече родилите мами,какъв размер дрешки обличате(сигурно ставам досадна)на бебчетата, стават ли им тези 22 р-р? newsm78 и с каква завивка изписахте бебчето си?
Дари ти ли си беше стопила стерилизатора ? Кажи как стана. И аз май ще ползвам варианта тенджера в началото, че тя мойта микровълнова Rolling Eyes
Вчера като легнех и имах много гадни прорязвания ниско долу,но като стана и всичко спира newsm78

# 261
  • Мнения: 13
Такаааааа.....
Днес преди обяд бях на запис на тонове в окръжна. При мен всичко е наред, 1см разкритие, плацента и води ОК, май няма да се раждаме тези дни. Дадоха ми дрок до 11-ти.
Обаче стоя си аз и чакам докторката и един нервен татко кръстосва напред назад и чака новини от жена му че родила. Жена му се казвала Галя и било точно на термина. Доктора излезе и му показа едно невероятно красиво момиченце. После мен докато преглеждаха (аз наредих на майка ми да се ослушва за това Гали) споменал че жена му е една дребничка. А сега като прочетох че Гали80 снощи е имала и регулярни контракции... И викам не може да има толкова много съвпадения. Та пратих и едно въпросително смс-че и сега:

ДА ЧЕСТИТИМ МАЛКАТА КРАСИВА ДИЛЯНА НА МАМА ГАЛИ80! СЪС СТРАХОТНИТЕ МЕРКИ 3050гр И 50см. РОДИЛА СЕ Е ДНЕС В 10:05. ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА И ДА РАДВА НЕЯ И ТАТКО ЦЯЛ ЖИВОТ!!!

Честит рожден ден и на Мира! Желая много радост и много любов! Успешно раждане и едно страхотно вързопче!  bouquet

# 262
  • Мнения: 148
 hahahamiloni ставаш за следовател ми се струва... или за ясновидец Laughing
Честито на мама Гали80 Hug Да са живи и здрави и двечките и бързо възстановяване на мама!

# 263
  • Miami
  • Мнения: 412
Ето най-накрая още едно бебче  Grinning

ЧЕСТИТА РОЖБА ГАЛИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ДИЛЯНА! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА!   bouquet

# 264
  • Мнения: 100
Значи относно размерът на дрешките хубаво е да е по голям 22 ри се ползва е най малкия и се ползва за по дребнички деца. Най удачния е 24-26 размер. Относно пелените за изписване продават ги в комплектите удачни са.
И честито на Мама ГАЛИ80.

# 265
  • Мнения: 1 464
Честита дъщеричка на мама Гали80   bouquet
Аз няма да пиша нищо че съм се сдухала яко,утре съм на последна консултация и в понеделник сигурно ще ми е секциото.Умирам от страх ooooh!А не ми е за пръв път...сигурно е от хормоните...

# 266
  • варна
  • Мнения: 256
Ейййй страхотни новиниииииии  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
ЧЕстито на мама Гали80! Много усмивки и щастливо детство на малката красавица!

Pretty_Galina в окръжна отиде по собствена инициатива или те пратиха от ЖК.... Питам понеже моята докторка се оказа че няма да е тука точно на термина ми и ме препраща ако не родя до тогава при някаква нейна колежка която никога не съм виждала ooooh!...и се чудех дали не е по-добре да отида да ме видят в окръжна или ми трябва нещо като документ от ЖК за слушане на тоновете....предполагам че мога и да си платя newsm78...мерси предварително  bouquet

# 267
  • Мнения: 15
4естита дъ6тери4ка на Гали80 ,да им е жива и здрава и много да ги радва   bouquet Hug,на мама бързо възстановяване   bouquet

# 268
  • Мнения: 13
maichenceto, аз отидох по мое осмотрение защото днес ми е термина, нямам ангажиран лекар и реших да отида да ме видят и да кажат какво да правя. Моя доктор от ЖК-то (Майчин дом) ме отсвири вече - успех и довиждане hahaha
Само че си заплатих 20лв за прегледа - тонове и видеозон. Peace И да знаеш много мили са всички там. Направо останах очарована.

# 269
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Честито момиченце на мама Гали   bouquet , много радост да и носи и да слушка.

Общи условия

Активация на акаунт