СЕПТЕМВРИ ще падат листата, а ние ще си гушкаме слънцата

  • 10 694
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 9
Мариам, съжалявам за дядо ти  spoko
Наистина вече е на едно по-добро място  Praynig

# 16
  • Мнения: 53
Хайде и аз в новата тема.
Мариам много съжалявам за дядо ти  Sad

# 17
  • Мнения: 3 926
Мариам Hug Според мен дядо ти е в прегръдките на баба ти Praynig И това е много, много хубаво. Ще се радваме на живота Hug и Всевечната Любов, която ни събира и, която посява живите зрънца в нас Heart Eyes

Соничка, ще те чакаме с удоволствие Hug
Беба, ако лекарката ти го е изписала и света да й обърнеш пак ще ти докара от 100 кладенеца вода колко е полезно но-шпато Tired Факт е обаче, че на толкова разтегната матка спазмолитиците изобщо, ама изобщо не действат. Те затова и хората по белия свят не ги изписват, но това е друга тема. Моят доктор не изписва подобен род медикаменти, но това си е до човек, познания и разбиране Peace Решението дали да ги пиеш или не си е твое Grinning Имаш право на това по закон Grinning
Дидка, смали душа снимката в първия постинг, че ще ни скастрят модовете Wink

# 18
  • Мнения: 11 315
Maриам, голям гуш! По другата тема за мъжете - някой друг път  Hug
Асе, не си сама. Моя младеж от вчера нещо дава признаци на разболяване - боли го главата, беше топъл, но не мерих температура, ходи унесен и спа много. Днес сутринта дори мислех да го оставя в къщи, но той стана свеж като краставица и поиска да отиде. Ще го видя как ще е следобеда.

# 19
  • Мнения: 21
Дидка, благодаря за темичката   bouquet

Мариам , много съжалявам мила  Hug

аз днес пак съм на педали в офиса, но май по ще мога да се включвам  Hug

# 20
  • Мнения: 3 926
Веч, дано му се размине на човека Hug Аз нямам нищо против да поспи малко повечко Wink ама тя търчи с пълни сили из къщи Crazy Аз съм зле, че снощи от един и половина до три съм я гушкала. Тя си спа, душичката, ама аз съм на парцал Tired Но предпочитам така, отколкото да е мрънлива и наистина да дава признаци на болест. Сега обяснява, че я болял корем, гърлото и още не знам какво си.. А аз отговарям - Да, бе! Гъзът те боли! Mr. Green И тя казва - Дааа и гъзът ме боли hahaha На мама смешката. Това, защото снощи като й сложих свещичката пищя все едно я коля ooooh! И сега твърди, че от това я боли Wink Sunglasses
Важното е, че е наясно и с по-нецензурните наименования на анатомичните зони Wink Laughing Кога ли ще го изплюе в яслата ooooh! Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 79
Да и аз така си помислих, че Бог му е спестил болките и мъките.
Пък и сигурно след раздялата с баба се е чувствал много самотен.
Може да е егоистично спрямо роднините, които ще организират всичко, но аз изпитвам облекчение, че в сърцето ми той си остава здрав, енергичен планинарин, гъбарин, рибарин, усмихнат ме води из планини и чукари и ми разправя къде точно ще наберем големите гъби Heart Eyes
Лови ми балканска пъстърва с червени точици по гърба и ми спретва яко пиршество в гората.
Имам толкова хубави спомени от детството си с него, че в сърцето ми определено той живее.
Нека моя пост в началото на новата темичка не ви разваля настроението момичета, дядо вече го няма тук, но е оставил красива следа в живота ми, а това е хубаво и ценно, дано и децата ни да са обградени от хора, които да ги обичат и да оставят добра следа в тях.

# 22
  • Мнения: 2 658
Мариам  Cry  Hug ..Но правилно мислиш,zащото и да се тръшкаме живота така си тече..Просто трябва да приемаме нещата въzможно най стоически,а пък си поплачи,олеква.

# 23
  • Мнения: 133
Мариам  hug Моите съболезнования! Наистина най-важното е какво човек оставя след себе си!  Hug
Веч, дано да се е оправил вече малкият мъж  Hug
Асе, твоята принцеса направо ме убива  hahaha Голяма е хитруша  Joy

# 24
  • Мнения: 57
Здравейте момичета,Дидка браво за новата темичка Peace
Мариам и аз много съжалявам за дядо ти spoko
Абе момичета и моето бебче снощи полудя към 3 часа то не беше ритане,мърдане,направо не спря до към 4:30 никога не се е движил толкова много,ама явно му се е играело на детето Joy
Асе дано да се оправя бързо малката сладурана Peace същото се отнася и за Веч и нейния малчо.
Айде лек ден на всички Hug Hug Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 11 315
Пееща, аз на такива моменти казвам, че са го прихванали маниите за пролетно почистване на апартамента.
Мен обикновено ме подритва така вечер след 22 ч. Ще го правим нощна птица младежа  hahaha

# 26
  • Мнения: 1 621
Беба, ако лекарката ти го е изписала и света да й обърнеш пак ще ти докара от 100 кладенеца вода колко е полезно но-шпато Tired Факт е обаче, че на толкова разтегната матка спазмолитиците изобщо, ама изобщо не действат. Те затова и хората по белия свят не ги изписват, но това е друга тема. Моят доктор не изписва подобен род медикаменти, но това си е до човек, познания и разбиране Peace Решението дали да ги пиеш или не си е твое Grinning Имаш право на това по закон Grinning
Дидка, смали душа снимката в първия постинг, че ще ни скастрят модовете Wink
[/quote]

Това добре, а има ли опасност да навреди медикамента? Понеже ако има и от 1000 кладенеца да вади  вода го спирам веднага Naughty


Как мислите удачно ли е да купим червена количка при положение че  чакаме момче Rolling Eyes На мъж ами много му харесва и според  него червеното е мн подходящ цвят, а пък аз се чудя дали няма да ми втръсне да обяснявам постоянно, че не е госпожица бебето макар че не е в синя количка. Вие какво ще кажете по въпроса?

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 12:15 от беба28

# 27
  • Мнения: 427
Мириам,миличка,моите съболезнования за дядо ти Hug
Сонче,ама как те разбирам относно свекърва ти Mr. GreenМойта пък подкрепена от майка си смята ,че понеже не се търкалям все още като буре значи не си храня детето добре #2gunfireНищо не съм била качила като килограми(а вече съм +8!!)това дете от какво щяло да порастне и да се развие добре в корема ми #Cussing outНаправо ми иде да ги.....и двете.Не ми се мисли как ще ми тъпчат детенцето живот и здраве като порастне..
Дидка ,мерси за темата Heart Eyes
На мамите с болни дечица -да им оздравяват бързо Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 413
Mariam   action032 ах мила....съжалявам, знаеш че и аз преживях същото миналата седмица...бъди силна заради бебо!

Елс, ще го понашаря списъка, няма проблем! Ама хубаво си го измислила ние с първите сме още "зелени" мамита! Мисля вторите да са розови а а третите червени или лилави  Thinking

Да дам отчет, че нали сме отчетна тема- Вчера ходих за резултатите от цитонамазката и вагиналния секрет и доки каза че всичко е наред, и на края на месеца ще вземе контролен секрет.  thumbsup

# 29
  • Мнения: 57
Дидка супер Party това са много хубави новини,като знам как се беше притеснила милата сега можеш малко да се отпуснеш Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт