На есен с песен в 5ти клас, ще е набор '97г.

  • 14 568
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
mili.m хубава почивка  Peace
Времето е прекрасно според мен и плаж ще има Peace
Ali_sun да таксата им е нормална, с транспорта има мисля опция и на половината - в смисъл да го ползваш само в едната посока и тогава вярвам и цената ще намалее.
Хубаво е щом имате добри учители и шанса да попаднете на по-добри. Не зная ако при нас беше такъв варианта дали щях да напирам да го местя - може би само ако той настояваше.
Но при нас не може да става и дума да останем в това училище - много негативи и горчилки насъбра детето и просто  му е нужна нова обстановка. Другия вариант освен ПЧМГ ни е 125-то, където също имат невероятен преподавател по математика и е близо и удобно за нас. Така и така наближава момента на изясняване при нас Simple Smile 

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Lennyh - всъщност 125 не е лош вариант. Виждаш, държат челните редици в редица математически съзтезания. Та ви пожелавам успех, пък къде и да сте, все ще се справи Боби  Hug

mili.m - напоителна и супер-релаксираща почивка   bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Благодаря ви момичета, само че отивам с 4 деца между 5 и 11 години на гости в свекърва ми, та не знам до колко ще е релаксираща, ама да се надяваме. Grinning

# 18
  • Мнения: 7 263
О Шани - никак даже не е лош, още повече аз успях да зърна въпросния господин и да разменя някоя и друга дума с него - много готин ми се стори. Внимателен, търпелив, сдържан, усмихнат, като добавим и очевидните му умения да преподава матарията си "+"-овете стават доста. Попроучих и другите преподаватели - в смисъл като общи впечатления от училището. Позитивни са.
Ако имам вариант за избор обаче, все пак ще избера ПЧМГ - за мен имат някои безспорни предимства.

mili.m 4 деца на тази възраст  smile3540 smile3540 smile3540 smile3540 newsm43 newsm43 newsm43 лично аз се задавалявам само с две в гореописаната категория. И свекърваааа -  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed ти сигурна ли си че отиваш да почиваш Crazy Hug

# 19
  • Мнения: 165
1.старогръцки митове и легенди
2.бълг.народни песни
3.бълг.народни приказки
4.елин пелин - най-справедливия
5.иван вазов - родна реч
6.асен разцветников - приспивна песен
7.котарака в чизми - шарл перо
8.братя грим - гъсарката на кладенеца
9.ангел каралийчев - тримата братя и златната ябълка
10 - агоп малконян - момче с крила
 Е, това е за лятото. Повечето сме ги чели.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Lennyh - недей и ти сега така...  Grinning
Тя мили.м е печена и ще устои  Laughing

През 2002г. нашите (майка и татко) водиха моето дете - тогава нямащо 5г. и 3-те деца на брат ми (голямото на 10г, 2-рото на 8г и малчо, нямащ 5г.) на море. Пътуваха с колата отзад и 4мата.
Почиваха 10 дни. Баба, дядо и 4-ма внуци.
Похвал  bowuu

Златни са нашите, ей...  Heart Eyes дай боже всекиму  Praynig  Hug

# 21
  • Мнения: 7 263
Шани - мойто е парен каша духа  Laughing Mr. Green Mr. Green
Иначе съм съгласна
Златни са нашите, ей...  Heart Eyes дай боже всекиму  Praynig  Hug
Peace Peace Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 11 710
Айде умрЕла циганката,та затова аз да си похваля чавето.
Изкарало е шестица на изпита пред Гьоте институт!
С нетърпение чакам да стане обяд за да се прибере от плаж и да го зарадвам.
Чака ме купуването на поредната книга  ooooh!.

# 23
  • Мнения: 1 142
Браво на синчето,Али.Да е жив и здрав и все хубави резултати да носи.

# 24
  • Мнения: 7 263
 smile3501 smile3501 smile3501

Алиии - едно огромно БРАВО на Алекс!!!

Това е страхотен резултат!!!
Жив и здрав дано все така да те радва и занапред!!!

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ali&Meli - още едно голямо браво за детето ти!   bouquet

И само да те питам - детето ти ходи ли допълнително на уроци по езика или е само от наученото в клас?

# 26
  • София
  • Мнения: 11 710
А ти как мислиш? Laughing

# 27
  • Мнения: 7 263
И само да те питам - детето ти ходи ли допълнително на уроци по езика или е само от наученото в клас?

С таз амбициозна майка  hahaha bowuu дали има избор  Joy
 Hug

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Айде умрЕла циганката,та затова аз да си похваля чавето.
Изкарало е шестица на изпита пред Гьоте институт!
С нетърпение чакам да стане обяд за да се прибере от плаж и да го зарадвам.
Чака ме купуването на поредната книга  ooooh!.
Поздравления  bouquet, и все по-големи успехи. Няма по-голяма радост за една майка от това - детето и да успява. А за циганката - и да не е умряла, ако ние не си похвалим децата - то кой  newsm78
 А вие там на уроци ли ходите, или само нещо като изпит държите?

# 29
  • София
  • Мнения: 11 710
Наистина няма по-голяма гордост за една майка от успехите на детето и.
Лени ша ма умориш  hahaha,няма избор разбира се,но лошото е че той самия на моменти е болезнено амбициозен и не приема загуби.А живота все пак не е само победи,нали!?!
Али не ходи на курсове в Гьоте институт,само за сертификат се яви.Бяха им организирали от училище теста и изпитващите дойдоха в училище.
Първо около час писмен изпит и след това устен.Още тогава една от представителките на Гьоте институт сподели,че всички деца са се представили много добре на устния и са били "много сладки" /4-токласниците/.

Общи условия

Активация на акаунт