Къпете ли всеки ден бебето?

  • 26 811
  • 316
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 013
Да,всеки!

# 301
# 302
  • Мнения: 3 376
Да всеки ден го къпех,но слагах бебешки душ гел във водата 2-3 пъти в седмицата,иначе само с вода.

# 303
  • Мнения: 494
Да, всеки ден се къпен, естествено с някой и друг пропуск тук там, но винаги имаме минимъм 5 бани на седмица. Това с веднъж на седмица ми се струва доста странно.  newsm78

# 304
  • Мнения: 472
Щом аз се къпя всяка вечер, ще къпя и него.....докато се научи сам да го прави.
Peace
Ама ест. че всеки ден  Rolling Eyes

# 305
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Да.При това винаги с пяна за вана и шампоан.Ако не го изкъпя, той много се сърди,така че не пропускам, освен ако не са му слагали ваксина или е заспал много рано, но това се случва рядко.

# 306
  • Мнения: 1 197
Лятото определенно по 2 пъти на ден и почти всеки ден косичката.Зимата по един път на ден,а косата 2-3 пъти седмично.

# 307
  • Мнения: 107
Да къпем се всеки ден,косата е мием през ден. На бебето банята е любимото завършване на деня, затова не пропускаме играта в коритото.Не смятам да спирам този режим не ми тежи и доставям удоволствие на моето бебе.  smile3507

# 308
  • Мнения: 209
От нова година насам спрях да я къпя всяка вечер, къпем се през вечер, а когато пропускаме се мием само дупенцето.

# 309
  • Мнения: 46 565
Ох, писна ми от тази тема ooooh!. Мине се не мине и пак ми се появи в "нови отговори". Сега ще се изпишат още 20 страници ЗА и ПРОТИВ Crazy.
За протокола, преди да се появи темата, къпех всеки ден. След като прочетох доста логични за мен мнения, подкрепени с факти (най-вече от simplyaven), потърсих и други източници и започнах да къпя бебето веднъж на 2-3 дни. Баткото се къпе всяка вечер Peace.

Така е, но никой не чете, само се повтаря, щом аз така, значи и бебето така, е, аз като пия кафе и ракия - и на бебето ли да давам Crazy докато не спрем да сравняваме възрастен с новородено, тази тема ще се пълни с глупости ...

# 310
  • София
  • Мнения: 361
Да, всеки ден се къпем, естествено с някой и друг пропуск тук там. Това с веднъж на седмица ми се струва доста странно.  newsm78
от бебе е така и все още му харесва да се къпе - защо да му отнемам това удоволствие, особено като е полезно; през лятото се къпахме дори по 2 пъти на ден покрай тия пясъчници...

# 311
  • Мнения: 390
Като бяха бебета през ден, сега два пъти седмично с косата и пр. Иначе се мият, много ясно, дупета по колкото пъти акат на ден. Сори, аз съм за по-западните навици.

# 312
  • Мнения: 668
Сега зимата през ден, но дупето се мие след всяко ходене до тоалетна. Лятото всяка вечер.

# 313
  • Мнения: 11
И ас го къпя всеки ден, тя много обича  водата.  Simple Smile Simple Smile

# 314
  • Мнения: 276
Откакто се е застудило го къпем през ден.

Общи условия

Активация на акаунт