Леле, колко са големи ОКТОМВРИЙСКИТЕ кореми!

  • 14 306
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 42
Благодаря за поздравите момичета! Hug
Добре, че толкова момци се раждат във Варна, да съм спокойна за моята госпожица  Wink! Аз верно не написах защо черпя  Laughing. Относно сутиените, аз за тва тая торта избрах, защото вече не се сабирам в нищо  Mr. Green. Поне мъжа ми е щастлив hahaha!
Лек и прохладен ден, аз отивам да готвя...

# 271
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Прибрах се от преглед.Изследванията ми са пушка. Хемоглобина ми се е качил и вече е 115. Урина и другите неща също са екстра. От месец не пия Л тироксин на своя глава и много се учудих че ТСХ ми е 2,което е супер. Как така съм се излекувала от нищото,незнам. Бебо е добре. Термина ми продължава да се мести и от 28 октомври сега излиза на 12 октомври. Лекарката ме пита кога ще правим секциото, а аз не мога да реша заради тази голяма разлика. newsm78
Мими от Варна, днес имах честа да ме гледа доктор Георгиев на 4Дто и много се зарадвах. Самата доктор Халачева го извика, за да ми види кръвотока към бебето. Плацентата ми вече не е 0, а 1 степен, което си е нормално вече за този етап на бременноста де. Като ми гледат корема и като го опипват отвън, всички казват че ще е много голямо бебе, а в същото време си излиза в норми човечето и сега е 2 кг. newsm78

# 272
  • Мнения: 42
Много яки снимки Параход! Вие сте като глемия поход на тумбаците  Joy! Ще ми се да видя такова нещо на живо! Представям си каква атракция сте били!!!!!!!! Hug

# 273
  • Мнения: 88
ПУКИ БРАВО smile3501 на вас.И ние сме около 2кг и нещо.Ама в петък сме на (обарване) smile3503 и изследвания,а и болничния трябва да ми напишат тогава smile3523

# 274
  • Мнения: 88
Абе Варненки ние кога ще се съберем да премерим тумбите,а? pregnant preggo smile3521

# 275
  • Мнения: 206
mylili - като гледам има и доста работещи мами, при мен избора е взаимен. Първо както казва Съни, тия пусти пари все не стигат, чувствам се добре физически и вместо да бездействам вкъщи, що да не го правя в офиса Laughing, намира се работа, но тя не е болка и се чувствам приятно. Второ разбрала съм се с шефа, че по принцип когато за каквото реша си бия камшика, а и нали ви се оплаках, че чакам супружеството да се организира по извозването на някои мебели и след това със сигурност ме чака такова вихрене newsm79 newsm28 newsm75, че нямам търпение дори и тогава ще си остана вкъщи, а за шефчето сега след като всички по една или друга причина не са на работа при всички случаи му е бонус че съм на линия, та така. Надявам се че обясних до някъде моята логика, от друга страна пък така ми се иска вече да ми е чистичко и подредено и само да се излежавам и бездействам, че след това какво ни чака ... идея си нямам, ама и за това нямам търпение да ви кажа Laughing  Hug
Пуки, супер са новините от прегледа Peace само такива ти пожелавам до края  bouquet

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 13:44 от ssissi

# 276
  • Мнения: 817
sisilia, ама вие верно сте станали медийни звезди  Grinning Специално заради вас ще си взема ноемврийския брой на списанието  Heart Eyes

ssissi, хубаво е, че шефа ви се сеща за вас и ви черпи от време на време. При нас пък колегите от счетовеодния отдел са свикнали през 1-2 месец да ходят на фирмени събирания за сметка на шефа, те винаги са се ненаяли и ненапили (особено като е зачужда сметка  #2gunfire) и мине, не мине много време и се сетят, че искат да ходят някъде и шефа понеже е мека Мара и веднага вади някоя хилядарка да ходят да плюскат  Crazy Много са нахални, ужасТ.

Nadejda:))) , аз съм много доволна от тези сутиени от Данет http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_218&products_id=1038 Имам два, а и са на много добра цена  Peace

helenka, честит ти последен работен ден! После се отдай на малко  pletka grinning039

Пуки, браво за хубавите резултати. Да ти кажа според мен бебето си върви в норма, не знам защо така ти се е променил термина, нали уж като е по-голямо и тврмина се мести по-напред в календара  newsm78

Аз пък чакам да стигнем 15-тата страница, да пусна новата темичка и ще ходя да поспя  Mr. Green smile3524

# 277
  • Мнения: 817
Хм, сега се сетих, че вчера по повод на родилните контракции се зачудих за следното: Кое всъщност е най-болезненето от самото раждане - силните болки в корема, напомнящи на менструални  или там долу от разширяването на таза и преминаването на малкото човече? Може да ви се струва глупав въпроса ми, ама като чета от майки и оставам с впечатление, че контракциите са по-болезнени, а за момента на излизане на бебето нищо не казват.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Севче, някой майки ги боли и като излиза бебче. Лично аз тогава,тоест при напъните не усетих никаква болка. Боляха ме контракциите преди това.

# 279
  • Мнения: 206
Това последното и мен ме вълнува Peace, браво Севче, а защо опитните мами не се опитат да ни подготвят какво аджаба да очакваме, мисля си че когато предварително знаеш, по-лесно ще се справиш с момента Peace
И да попитам, нормално ли е да е по шавливко бебчето вече? newsm78 или като седя дълго време на комп. го притискам някакси и то негодува? newsm78

# 280
  • Мнения: 11 210
Казват, казват Simple Smile На срещата оня ден Съни поясни, че като излизат раменете на бебето, все едно с нож те режат...

# 281
  • Мнения: 2
Здр. дебеланки-сладуранки   love001

 smile3501 за медийната ви изява момичета. И кво ви питаха, ще си купя списанието само за да ви видя.

Съни 77 при коя докторка си се записала в Тина Киркова, как се казва? Аз още се ослушвам и не се обаждам на моята.

Тази нощ си помислих, че ще раждам Weary. Корема ми се втърдяваше и имах болки все едно ще ми дойде. Много се изплаших, пък мъжо вика: Няма да е тази вечер бе  Joy , ела да го погаля малко, да те гушна и си спинкай спокойно.

Мацки, нещо съм се сдухала да ви кажа  smile3511, немога да си организирам въобще нещата. Трябва тази седмица до края да свърша толкова неща а аз още се мотам като муха без глава. Започвам да се дразня, че няма да ме има цял месец, пък този детски център ми взе съня. Въобще не знам кво да правя вече.  smile3514 smile3512. Незнам накъде ще избие това напрежение  smile3518. Уфф пак ви се оплаках за неща дето не са тема на разговор  #Cussing out. Извинете ме

Хайде до после  Hug

# 282
  • Мнения: 206
Казват, казват Simple Smile На срещата оня ден Съни поясни, че като излизат раменете на бебето, все едно с нож те режат...

Е нали най-големия зор било главичката да излезе Whistling, май ще има с какво да бъдем изненадани Laughing

# 283
  • Мнения: 217
Хм, сега се сетих, че вчера по повод на родилните контракции се зачудих за следното: Кое всъщност е най-болезненето от самото раждане - силните болки в корема, напомнящи на менструални  или там долу от разширяването на таза и преминаването на малкото човече? Може да ви се струва глупав въпроса ми, ама като чета от майки и оставам с впечатление, че контракциите са по-болезнени, а за момента на излизане на бебето нищо не казват.

Втората фаза, т.е. получаването на разкритие! После напъните са много по-кратък момент и освен, че усещаш странно разтваряне и изплъзване на бебето, по-силна болка няма. То всъщност ти продължаваш да си усещаш предишната болка, като на всяка контракция ти казват да напъваш (на мен акушерката ми викаше: "Напъвай от дупето, не от главата, бе, момиче, ще ти изскочат очите!").

Та сега подред...
Честит рожден ден, ШикиМики! Само хубави неща да ти се случват идната година и да родиш здраво и спокойно бебче!

Еленцето, и аз си мисля, че са ти изписали Магнерич, защото е малко бебето, а ето че Майли е открила и другата причина... Някой ми беше казал, че то ако е решило да излиза бебето, никакъв Магнерич няма да помогне. Ама дано нямаш главоболия и да се похвалиш с добри новини!

Мими, последно говорихме, че срещата ще е след 8-ми и ще е предиобяд, така че, остава да решим кой точно ден от другата седмица ще е, къде и в колко часа. Очаквам предложения!

Syconium, Каран, ето че и добричката група се увеличава. с Тинти16 ставаме 4. Ама пишете по-често де  Hug

Какво още... след малко ще се сетя....

П.С. Странно ми е, но се радвам, че са ви харесали заглавията... На мен не много, леко са ми банални, е, може и 1-2 от бъзиклийските.... Благодаря!

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.

WoW!  Shocked

# 284
  • Мнения: 899
Alliss3,[/b] ти прочете някъде, че ако увеличат срока на платеното майчинство /90-те %-та/ ще е само за родениет след 2009 г. ли? Обикновено такива промени важат и за завареното положение, но все още е само предложение, не се знае дали ще го приемат.
Да, но не го прочетох, в репортаж в новините го казаха. Естествено си имам едно на ум, на тв не бива да се вярва 100%  Naughty
Шики, честит празник! Пожелавам ти да се съхраниш така чаровна и жизнена през годините   bouquet!
Сев, и другите ще кажат, но поне при мен наистина контракциите бяха болезнените, бебето не го усетих кога се промуши и се изненадах като го видях в ръцете на лекарката.
Сиска, едва ли можем да ви помогнем за по-лесното справяне с раждането, най-много да ви объркаме още повече  Mr. Green Hug. Аз мисля да се поразтършувам и да правя някакви дихателни и физически упражнения, Шивани беше пускала хубави линкчета (то време не остана, но по-добре късно...). А положителната психическа нагласа и подготовка си е задача на всяка една от нас, ще трябва да се самоубеждаваме колко е готино и лесно да раждаш  Joy

Общи условия

Активация на акаунт