По-рано ние сме родени, но с късмет сме надарени

  • 20 281
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 983
Записче и от мен  Mr. Green
На мен ми беше супер улеснение пък проходилката, нямах здрав кръст и нерви по цял ден да го разкарвам насам-натам  Rolling Eyes На него незнам дали му е помогнала или навредила...бъдещето ще покаже  Wink

# 16
  • Мнения: 108
 Аз също слагам Виктор в бънджито и на него много му харесва, но и там не прекалявам

# 17
  • Мнения: 108
леле днес забравих да ви почерпя.... ooooh! 

# 18
p4eli4ka_maia Стефи е с операция на корема и няма да стане с бънджи. А и аз я слагам на ден по 5 минути мисля че няма да й навреди.
tonyy благодаря за почерпката, да ти е жив и здрав Вики  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 685
 ooooh!ех ,как не видяхме, че има за честитка Laughing?честита месечинка на Вики  :ura:Tony19,я дай нещо по-така  Mr. Green Wine GlassДа нацелуваш Вики от нас!А как е щастливата мама на другият ни Вики(Viki_76,)? Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 39 766
Да е жив и здрав малкият мъж Виктор Simple Smile

Днес определено съм добре. Явно отпуших тапичката вчера и се надявам скоро да нямам падения Simple Smile
Мисля да записвам час за ортопед при Драганов. Сигурно ще има часове чак след 2 седмици.
Нал правя бебешки албум на Алекс и погледнах последните талони от Ковачева (от прегледите). Алекс се е родил в края на 34та седмица, началото на 35та. На 24ти Април съм била 30та седмица, Алекс се роди на 30ти май.

# 21
  • Мнения: 108
GERI844 Хайде по едно  Wink

# 22
  • Мнения: 6 604
Тони,честита месечинка на малкия Виктор  и от нас newsm67.
Мимчето-предложих бънджито само като опция. Ти си преценяваш какво да използваш Hug.

# 23
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честито и от нас на Виктор и на мама Тони! ХАййде и птри вас вече наближава годинката!
Днес времето ще е хубаво надявам се и ние се приготвяме за разходка, Вероника е застанала с проходилката до вратата и само мрънка! Качила съм снимки в албумчето, ама все забравям да Ви кажа!

# 24
p4eli4ka_maia благодаря за предложението Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 965
Добро утро!
Честита месечинка (с малко закъснение) на Вики! Тони, да ти е здравичък и да слушка!   bouquet
Нашия Викльо е много щастлив! Така хубаво се слушат с татко си - пу, пу, да не му е уроки. Само дето нощно време не спи хубаво - събужда се често. Вчера ходихме на контролен преглед при нашата педиатърка. Още има да му се изчистват сливиците. Към края на седмицата ще ходим и при другата лекарка - предполагам ще му правят пак ехография.
Хубав ден на всички.

# 26
  • Мнения: 1 685
Здравейте и от нас HugСнощи и Жоро нещо не можа да спи Rolling Eyesвъртя се като пумпал.И на мен нещо не ми е добре гади ми се ,свят ми се вие Tiredот страх даже си взех ,и тест за бременност - Peaceно е отрицателен.Чудна работа а?Май вирус имало някакъв, но незнам newsm78не ме боли глава, нито корем ,нищо.

# 27
  • София,
  • Мнения: 4 267
GERI844 може и да не е вирус, а да е от недоспиване. Аз когато не съм се наспала и се чувствам така, като в унес, гади ми се и ми се вие свят.
При нас ще вали, навън гърми ужасно и се е навъсило Sick. Май ще се разминем с разходката следобед, тъкмо да си почина, че днес Вероника така здраво ми опъна нервите. Не може да яде солети, а иска и реве. Да ама като си отхапе по голямо парче и не го дъвче, ами и се залепя на гърлото и после започва едно давене и повръщане, ужас. Днес пак оповръща току що изпраната количка. ooooh!

# 28
  • Мнения: 149
Здравейте , момичета!Моля да ме сложите отпред на страничката!Казвам се Полина и съм мама на Калоян.Той се роди на 08.08 в 33г.с. 2100 г , 48 см.Имам към всички вас един въпрос.Тъй като сте минали през това ,можете най-добре да ме посъветвате.С мъжа ми сме изправени пред следната дилема-дали педиатъра при когото ще запишем Калоян да е неонатолог.Има ли според вас нужда.Ние ще го запишем по здравна каса при една педиатърка, която ни препоръчаха, но искаме да го запишем и на частно при някой педиатър с абонамент-та се чудим дали да е неонатолог.Какво ще ме посъветвате.Малкия е още в болницата , но до два -три дни ще си го вземем.Благодаря ви предварително за отговорите.

# 29
  • Мнения: 6 604
Здравейте и от нас.  Hug
Дундурела-току що видях снимките в албумчето-много е сладка малката госпожица -пу пу Heart Eyes И тук времето е скапано. Сутринта валя,после стана горещо и сега май пак ще вали.
Гери- и ние не спахме добре тази нощ. А и на мен това недоспиване взе да ми влияе. МАлката се събуди в 2.30, а аз хукнах да й правя ядене,тъй като мислех ,че е 7.00 #Crazy. Ама това малкото почти не спи вече през деня. Истинска малка бандитка е станала.  Joy. Стискайте палци за утре Praynig
Добре дошла на мама Полина. Да й е жив и здрав малкия мъж Hug. Нашата педиатърка работи в родилно отделение в нашия град. Но аз все още се допитввам и до неонатоложка от Майчин дом,където се роди.

Общи условия

Активация на акаунт