Радостта ми е голяма,че АПРИЛ ще ставам мама!!

  • 15 791
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 847
chokolina специално за боядисването четох, че ако в боята няма амоняк, няма проблем, освен това, че кичурите са най-безопасни,защото там досега с кожата на главата е най-малък.
Аз така или иначе съм си на кичури от години и мисля да си продължа и сега  4470

# 16
  • София
  • Мнения: 333
Кои седмици са 3 месец и кои са 4-ти, защото май се много се обърках от различното броене?

# 17
  • Мнения: 7 112
Сhockolina,  Hug. И на мен ми е драго. Тук срещнах и други познати потребители наред тези на няколко момичета от "Искам бебе".
Аз се нуждая също от разкрасителна процедура на гривата, но ще се въздържа от нея. Поне докато имам събера сили да издържа 2-3 часа престой във фризьорския салон.  
Днес си записах час за първата фетална морфология - тази за контрол на правилното развитие на нухалната гънка. Първият възможен час във "Фемина" за д-р Димитрова беше за "скорошния" 10-ти октомври.  Crazy

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Кои седмици са 3 месец и кои са 4-ти, защото май се много се обърках от различното броене?


# 19
  • Мнения: 65
Дея, страхотно начало на темичката! Поздравления! Много красиво и весело е оформена.  Hug

Аз бих искала да ви попитам от кой месец е добре да започнем да мажем коремчетата, ханша и бедрата с кремове/лосиони/масла против стрии? А също и кои продукти на кои фирми са най-ефикасни?

За сега съм се заредила с крем на Дева, който много трудно се разнася и с масло от жожоба и бадем на HIPP за бременни, но но все още не съм го почнала.

# 20
  • Мнения: 2 090
Момичета, докога смятате да пазите в тайна бременността си (освен от най-близките)? Предния път до влизането си в третия месец не казах на никой......
И предния път,и сега и аз така като теб-само на мъжа ми и на родителите си казах от самото начало.

За кремовете-с първата си бременност ползвах един масажен крем на "Кокона"(евтин беше,някъде 7-8 лева),и след 4-я месец-масажно масло п/в стрии на "Икаров".Нямам нито една стрия Flutter

# 21
  • Мнения: 36
Да ви кажа, днес разбрах, че със запека шега не бива. Толкова лошо ми стана, че щях да припадна на два пъти в тоалетната докато се мъчих  Tired  Добре, че по спешност си взех свещички Ева-Кю (или нещо такова) и нещата се уталожиха, но мисля да пийвам още щом заподозра Лактулоза сироп, че да не стигам до тия драматични ситуации Simple Smile

А някои мами колко са напред с нещата - дори час за фетална морфология си имат, а аз още се чудя дали да ходя на ЖК в Токуда или при Джонгова, която изражда в Тина Киркова. Някой да ме посъветва, ще полудея от чуденки, много се притеснявам кой да избера. От позати знам, че Джингова е мн добра като гинеколог, но не познавам някой, който да е раждал при нея, а и за ТК се чуват толкова противоречиви неща...От друга страна в Токуда е такава ръганица, а и е на такова неудобно място (аз съм от Люлин)  Thinking newsm78

# 22
  • Мнения: 36
Ама всички пишат през деня, когато съм на работа, а вечер тук няма никой. Иииииии скучно ми е  Crazy

# 23
  • Мнения: 64
Ама всички пишат през деня, когато съм на работа, а вечер тук няма никой. Иииииии скучно ми е  Crazy
И аз така Sad.
brilliantine, със запека определено шега не бива.За щастие аз нямам такива проблеми, а напротив.
Да ви споделя и един голям срам в моя живот, който преживях при предното раждане.Като не ми направиха клизмата както трябва и после какво се случи...Другите момичета се нуждаеха от хапче, за да идат до тоалетна, а аз се стисках.Беше ме страх, да не се разшия.
Е, стига съм писала гнусни неща!

# 24
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Леле колко хубаво толкова много мамчета. Аз както и преди писах съм изпаднала в паника и страх да не се случи нещо лошо даже имам чуство че се нуждая от психотерапевт че наистина полудявам. Особенно малкия постоянно като ми скача отгоре и аз нищо не мога да направя (освен да му се карам на милото) пък то само да си поиграе иска  Confused . За казването и аз предния път чак след 3-тия казах но сега не издържах. За постригването и боите не съм съгласна да се ограничавам защото това че съм бременна не значи да съм грозна пък и без това не остава особенно време за това после пък съвсем няма да остава време с 2 деца (+1)  Party
Майчетата с малки деца как се справят с този проблем с вдигането и играта?

# 25
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Добро утро момичета  Laughing пожелавам на всички успешен ден . Аз си лягам след нощна смяна. Забравих да ви пиша че и ние си имаме истинско сърце и все повече се  Praynigмоля всичко да е наред при мен и при вас също
 Hug

# 26
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
ЗДРАВЕЙТЕ ! Ще ставам майка за трети път ! Радоста е голяма............. Чакаме с нетърпение датата 16.04.09 г.  Hug

# 27
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Лелеееее супер. Е честито това е супер . Браво на смелостта. Лека бременност

# 28
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Много благодаря ! Надявам се само че годинките ми не са чак толкова много  и всичко ще е наред .  Wink

# 29
  • Мнения: 2 090
dream-wish,честито и от мен   bouquet

sunny_777,за играта- детето е внимателно,не ме блъска и рита,внимава като ме прескача Crazy,докато се боричкаме(след постоянно напомняне разбира се Mr. Green),обаче за вдигането и носенето не можем да се разберем Rolling Eyes.Тръшка се,сърди се,плаче....Обясняваме ли обясняваме,всеки ден,по 100 пъти....ама... Whistling.

Иначе като играем или ме гушка от време на време изтърсва:"Ако (Сашко) пази бебиту'' Heart Eyes и само ми бута коремчето плахо hahaha

Общи условия

Активация на акаунт