Споделено:Как се сбъдна мечтата ни да имаме дете! =ВАЖНО=

  • 576 323
  • 602
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 35
Много ви благодаря,момичета.Няма значение през какво минаваме важното да се стига до заветната цел .А ние сме достатъчно силни за да минем през всичко.Изчела съм много и всеки път се моля,треперя и вълнувам за всички

# 496
  • Мнения: 2 571
 Hug Бъдете много щастливи  Hug

# 497
  • Мнения: 157
Боже ! Как и от къде намирате тези сили  да минете през Ада!? Сиана и другите маминки  Hug Не съм вярвала, че жените сме чак толкова  извън предела силни !!! Пожелавам ви от все сърце да сте живи и здрави ,вие и вашите прекрасни бебчета,само щастие занапред  Hug Hug Hug

# 498
  • София
  • Мнения: 692
Сиана, просто нямам думи с които да опиша възхищението си от Вашата сила и борбеност! На цялото Ви семейство пожелавам здраве и много обич!  Wink

# 499
  • Мнения: 1 698
Желанието да бъдеш майка, да износиш живот под сърцето си, да родиш, да гушнеш своето и на любимия човек детенце те кара да не си спираш пред никакви трудности. По същите тези причини аз още в началото на трудностите, пред които се изправихме с моя съпруг, разбрах, че не мога да бъда осиновителка. Това не пречи да изразя моето искрено възхищение пред тези жени и двойки, които са си осиновили детенце и да им се поклоня, но според мен човек трябва да е честен пред себе си и пред детенцето, което ще вземе у дома. Затова аз реших да се боря докрай за свое дете.

# 500
  • Мнения: 157
Аз съм много скептична или може би консервативна , но съм си го мислила, че ако някой ден ми кажат, че не мога да имам собствено и трябва да осиновя , тази тайна ще я пазя със зъби и нокти от детето. Не бих искала нито да го знае,нито да живее с тази мисъл ... това естествено ако не ме срине всичко останало.

# 501
  • Мнения: 1 698
Лейди, аз лично съм на друго мнение - по-добре е детето да знае от теб, отколкото от някой друг. Аз също мисля да кажа един ден на децата ни, че са заченати от донорска яйцеклетка. Но когато му дойде времето и внимателно, за да няма травми.

# 502
  • Мнения: 157
Лейди, аз лично съм на друго мнение - по-добре е детето да знае от теб, отколкото от някой друг. Аз също мисля да кажа един ден на децата ни, че са заченати от донорска яйцеклетка. Но когато му дойде времето и внимателно, за да няма травми.
Всеки има мнение , но аз лично няма да подложа на такова нещо съществото ,което обичам , това ,че аз (примерно) съм го преживяла, не бих искала и то да го преживее и  ще си отнеса тайната ... Разбира се,че няма да знаят 100 човека, точно за да не стига до съществото : )  Представяш ли си,цяял живот ще търси после и ... не,не! Поне аз така бих постъпила . В крайна сметка успех желая във всяко начинание  bouquet

# 503
  • Мнения: 1
Хора направо съм се отчаяла вече ... от 4 месеца се опитвам да имам дете и нищо не става . Ходих на лекар казаха ми че всичко ми е нормално но аз продължавам да се притеснявам и  тревожа . Имам един аборт миналата година този месец и все си мисля че причината е от това . Незнам защо но много съм се притеснила и отчаяла че скоро няма да имам дете...  Confused Cry Cry

# 504
  • Мнения: 13 929
Споко, 4 месеца нищо не са. Но не пречи да си направите още изследвания, започнете от спермограма на мъжа.

# 505
  • Мнения: 315
И аз много се чудя, дали да кажа на детето си, че е заченато ин витро. Има ред причини, които ме спират, но винаги може да се намери някой недоброжелател...
От друга страна пък така ще знае, че е бил много желан и сме направили всичко за да го имаме.

Алекс, четири месеца е нищо, какви са причините за аборта?

# 506
  • Мнения: 13 929
Че какво срамно има в ин витрото  newsm78

# 507
  • Мнения: 253
Сиана и Електра, разплакахте ме, да са ви живи и здрави децата и много радост на семействата ви!  Hug

Ако няма проблеми,  и аз  скоро ще споделя моята история за така чаканата рожба!
Не мога да си представя щастието, което ще изпитаме  в момента, в който се роди, няма по-голямо благо на този свят!

# 508
  • Мнения: 315
amini, нито в ин витрото, нито в осиновяването има нещо срамно. Просто пазя самочувствието на таткото. Лошотията при хората знаеш каква е, винаги ще се намери някой да го посочи с пръст.

Криси, желая ти леко раждане и да, няма по-голямо щастие от това да гушнеш рожбата си!  Hug

# 509
  • Мнения: 39 296
Просто пазя самочувствието на таткото.

Шегуваш се.

Общи условия

Активация на акаунт