Добра фирма за изработка на кухня

  • 17 196
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
момиче - не съм те забравила, просто майка ми не може да намери фактурата с името  Embarassed

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Само не поръчвай кухня при онзи, който го даваха по "Господари на ефира". Ама му забравих името.

# 17
  • Мнения: 196
Аз за сега съм доволна от ГТК Дизайн, днес поръчахме при тях.

Цените са добри според мен, а качеството го гледах в една приятелка, много добре изглежда.
Дано и нашата кухня се получи добра.

И на мен те са ми сред фаворитите, дай моля те повече подробности за цени и условия Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 459
Ами кажи конкретно какво те интересува.
Срока за изработка е 2 месеца.
Аз си поръчах кухня с размери 200х400см, с шкафове до тавана. Цената без плот и гръб е 4020лв. Материала е ПДЧ, горните шкафове са лак. Няма кой знае какви механизми.
Като ми дадат проекта, може да го покажа ако ви интересува.

Много съм доволна от отношението на хората там. Мили и приятни, слушат какво искаш и се съобразяват, Дават добри идеи.
Преди тях ходих на друго място - ами отказа ме най-вече "дизайнерката", на която попаднахме - никакъв професионализъм не показа, аз говоря едно, тя ми чертае съвсем различно...

Ако имаш още въпроси - ще се постарая да отговоря.

# 19
  • Мнения: 196
jivotinche    Hug Точно това ме интересуваше, благодаря много. Ако покажеш и проекта, за да се ориентирам допълнително, златна ще си  bouquet

# 20
  • Мнения: 411
Благодаря на включилите се с мнения за изброените фирми.
На Димбо нещата поне в сайта изглеждат страхотно. Ще отида и в магазина им да разгледам, на лесно място е, дано има разнообразни комбинации за кухни.
jivotinche , не е ли малко скъпо за ПДЧ 4020 и без механизми?
Питам, защото още не съм тръгнала да обикалям, може би е нормално, просто не знам как вървят цените. А всъщност сигурно е нормално.  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 459
jivotinche , не е ли малко скъпо за ПДЧ 4020 и без механизми?
Питам, защото още не съм тръгнала да обикалям, може би е нормално, просто не знам как вървят цените. А всъщност сигурно е нормално.  newsm78
Ами според мен не е. Другата оферта, която получих беше за 7000, така че това ми се видя доста добре Simple Smile
Пък и мисля, че качеството все пак има цена, не може да е безумно евтино и хубаво. А и кухнята никак не е малка.

# 22
  • Мнения: 71
Здравейте Simple Smile
Някой може ли да даде отзиви за фирма Класик?

# 23
  • Мнения: 411
Ами според мен не е. Другата оферта, която получих беше за 7000, така че това ми се видя доста добре Simple Smile
Пък и мисля, че качеството все пак има цена, не може да е безумно евтино и хубаво. А и кухнята никак не е малка.
Абсолютно съм съгласна за качеството. А механизмите допълнително ли ще ги поръчате и ГТК Дизайн предлага ли такива.
Цената за ПДЧ и МДФ много ли се различава  Thinking

# 24
  • Мнения: 2 169
Здравейте Simple Smile
Някой може ли да даде отзиви за фирма Класик?

Доколкото знам са добри, но срокът им на изпълнение ми се стори прекалено дълъг, а и нямаха моя цвят, както и сключен договор с марката кухненски уреди, които аз исках.  Naughty Та се спрях на Диалог и съм много доволна, а аз съм ужасна перфекционистка. SheIsInLove, днес имам чувството, че само с теб си задаваме въпроси и си отговаряме.

# 25
  • Мнения: 71
Хаха да Simple Smile май стана нещо такова...
Аз диалог съм ги изпробвала вече и ги препоръчвам горещо...но сега не може да стигнем до компромис за плоскостите Simple Smile
Аз искам едно....те друго и така Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 169
Хаха да Simple Smile май стана нещо такова...
Аз диалог съм ги изпробвала вече и ги препоръчвам горещо...но сега не може да стигнем до компромис за плоскостите Simple Smile
Аз искам едно....те друго и така Simple Smile

#Crazy Каквото ти искаш, това трябва да стане! Как така те искали друго?

# 27
  • София
  • Мнения: 459
А механизмите допълнително ли ще ги поръчате и ГТК Дизайн предлага ли такива.
Цената за ПДЧ и МДФ много ли се различава  Thinking
Механизми всъщност няма да има много. Само на чекмеджетата ще има от тези, които се затварят плавно. В момента чакам да ми кажат с колко ще ми се оскъпи. Иначе предлагат каквито искаш май, поне аз каквото съм питала са го имали.
А за цената на ПДЧ и МДФ - по едно време говорехме за 3200 за ПДЧ и 4700 за МДФ, за едно и също нещо. Надявам се това да те ориентира.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 384
момичета виждам , че тази фирма Диалог, която коментирате има магазин само в Пловдив-а другаде работят ли  /Варна например/

а фирма Аделини да сте чували, нищо не изкарва гуглето Confused

# 29
  • Мнения: 411
Механизми всъщност няма да има много. Само на чекмеджетата ще има от тези, които се затварят плавно. В момента чакам да ми кажат с колко ще ми се оскъпи. Иначе предлагат каквито искаш май, поне аз каквото съм питала са го имали.
А за цената на ПДЧ и МДФ - по едно време говорехме за 3200 за ПДЧ и 4700 за МДФ, за едно и също нещо. Надявам се това да те ориентира.
Разбира се  Peace
Хм, доста оскъпява МДФ. Може би и иаз ще се ориентирам към ПДЧ. А за механизмите и мен не ме интересува кой знае колко много да има, необходимо ми е за кофата за отпадъци под мивката и може би за горните шкафчета, които смятам да се отварят нагоре плавно...и също и за чекмеджетата, както си написала и при теб.
Много ти благодаря jivotinche за полезното инфо! Ще чакам снимки на проекта pls   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт