Отговори
# 165
  • Мнения: 484
Добро утро на всички!!!
Големият не е на градина и спим до по-късно и после докато се оправя с тях...Сега ще си направя картофена яхния,а децата исках курабиики на формички  Rolling Eyes
Аз още не съм посещавала онова място и вече се чудя какво да правя.Днес ще си купя лененото семе и ще почна да го пия.

Ани,кажи ми моля те как точно да го пия? newsm78

janeta, ЕТО Я питката.Дозата е за две питки,на мен едната ми беше многоооо за едно ядене.Ако се раздели за две хранения е нормално.

Сега отивам да слажа да готвя и да замеся и се връщам   Hug

# 166
  • Мнения: 219
Добро утро!
Ели, мерси за чайчето  Hug
Жанет, ще е хубаво наистина да се събират някъде, защото така, всеки ще може да влезе и да си ги прочете, без да пита във форума Simple Smile
Една позната тъкмо ми писа в ICQ, и разбрах, че е бременна в 4-ти месец. Много се зарадвах.

Аз днес съм на мръвка, но ще хапна на обяд една пица със сирене и кашкавал, че мъж ми мн ми я хвали. А снощи мааааалко прегреших, щото баба ми беше направила зеле с месо на фурна и си боднах 3 пъти от зелето, но не мисля, че е фатално. Мерих се снощи, ама съм си 60кг (може би края на седмицата).

Ани, радвам се, че малкия е по-добре. Да се дооправи бързо и да не ви тревожи повеше  Peace

Иринка, вземи си, а в сайтчето пишеше, че се стрива и се пие, или се изкисва и се пие само водата. Виж в нета, кое е по-силно и така процедирай!

Хубав ден на всички  Hug

# 167
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
 irinka28 аз сутрин взимам по 1с.л. и го дъвча,като заедно с него изпивам една голяма чаша вода. Peace
Сега пускам следобедното кафенце.

# 168
  • Мнения: 484
Ето ме,вече сготвих и обядвахме.
janeta,честито за свалените килца  Hug,аз толкова свалих за 20 дни.

Ани,свекървата ми го купи,но май ще го пия накиснато за 2 ч(така четох),че тия семена не бих ги
 дъвчала  Sick

А това да си съберем рецептички на едно място е добра идея!  Peace

Засега чао!!! Hug Hug Hug(отивам при тортите)

# 169
  • Мнения: 99
irinka28 мерси за поздравленията. Ох, тези торти Crazy Много искам да направя тази с колата, че големия ми син е луд по коли. Иринка кажи ми къде е рецептата на тази торта?
А за рецептите към тази диета-ами кажете как да стане? Къде да ги пишем? Да пиша ли на Звездичка на лични и да я питам? Аз имам рецепти най-различни от които мога да пиша тези, които стават за диетата ни. Хайде чакам предложения от вас Hug
Да ви кажа-моя мъж се прибра на обяд и познайте какво се случи с Постните ми квадрати Crossing Arms ами тавата ми е празна....За довечер ще правя пак нещо. Но май няма да имам време за питката newsm78 Имам и купено шоколадче Crazy А утре на кафе, ябълки и молитва Laughing
anita29 мерси за кафенцето  bouquet
Хайде режимен ден до довечер Hug Hug Hug

# 170
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Ами по въпроса с рецептите- защо не си направим отделна тема за Рецепти за 90-дневната диета,както има тема за рецептите на Дюкан. newsm78

# 171
  • Мнения: 484
janeta, рецептата си е моя.ако искаш ще ти я напиша,защото никъде не е публикувана.На повечето ми торти кремовете и блатовете са си мои и в повечето случаи забравям да си запиша продуктите и после се чудя какво имаше вътре  newsm78

# 172
  • Мнения: 99
Иринка напиши ми рецептата, но по-добре на лични. Че нали все пак тук обсъждаме диета и е кофти да пишем за вкуснотии като тази торта. И да ми опишеш как става украсяването й. То блатовете са лесна работа-все ще забъркам там някакво тесто и ще ги изпека-но после как става оформянето й? Как са малките, здравички ли сте? Че нали каза, че големия е леко хремав-мина ли хремата му? Хайде да ги цункаш Hug

# 173
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ехоо, къде сте всички  newsm78
Аз днес съм много горда със себе си. До момента издържам лунната диета без проблем. Сега си сърбам един фреш от моркови и портокал. Супер стана. За обед си правих от морков и ябълка ама не беше така вкусно. Утре продължавам с лунната диета. Ей, нямах си вяра много ама наистина здравата ме е хванал ината. Утре вече ми е четвърти ден и както е тръгнало ще издържа значи.  Party
Хайде момичета лека вечер на всички!
Чао за сега от мен!  Hug Hug Hug
 

# 174
  • Мнения: 99
Stelxen  Hug
Ами аз съм тук, но сама ли да си пиша Laughing Браво на теб за лунната. Като каза фруш от морков и портокал и ми се допи. Аз днес карам въглехидратен ден. Утре на плодчета. Но утре минава деня в мисли за това какви мръвчици ще си спретна на следващия ден Crazy Аз се чувствам добре с диетката и сутрин вече не ми се яде(понеже съм свикнала със ставането от сън да закусвам).
Хайде момичета, къде се загубихте newsm78? Лунуващите да минат бързо на отчет Hug
Айде и от мен чао за сега Hug Hug Hug

# 175
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Хе хе, janeta*   Heart Eyes
Аз пък с тази диета се научих да закусвам, преди нищо не ядях до обед. В началото със зор си изяждах плодчетата сутрин.
Много се радвам за теб, че диетата добре ти действа и че ти е лека.  Peace Това е хубав стимул да не се отказва човек. А като се запъне гадния кантар, както беше при мен, трябват много верни приятелки, които да не оставят да се откажеш и голям инат.  Flutter

# 176
  • София
  • Мнения: 4 899
Ето ме и мен  Hug !
Най-края сколасах да седна на компа и да ви попрочета. Днес голямо търчане по ясли да видим къде ще записвам дребното, че по интернет системата сме чакащи №75 в най-добрия случай  Crossing Arms ! А яслите все още са с молби на място. Та сега ще умувам алтернативите.

Stelxen, още одеве исках да ти кажа, че ми пълниш душата всеки път като те погледна на аватара  Hug ! Толкова си сладка и чаровна, че лошото настроение никога не трябва да те застига   bouquet !

janeta, и аз съм като теб, плодовия ден го карам в мисли за следващия белтъчен  Joy !

Днес бях на картофи соте с копър и чесън + салатка. Чувствам се много добре, но все още не мога да се похваля с никакви резултати, защото не съм се мерила. Ще чакам дрешките да си покажат, но сигурно ще мине много време дотогава.

Мога да ви предложа за рецептите: да ми ги изпращате по Е-мейл или на лични, ще ги организирам в един Интернет-файл и ще го кача в глогчето си, линк за което има в подписа ми. Така ще мога да обновявам файла постоянно със новопостъпващи рецепти, а линкът ще бъде достъпен за всички по всяко време.

# 177
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708

Stelxen, още одеве исках да ти кажа, че ми пълниш душата всеки път като те погледна на аватара  Hug ! Толкова си сладка и чаровна, че лошото настроение никога не трябва да те застига   bouquet !

Благодаря ти, много си мила!   bouquet Hug
Обикновено не ме напуска, аз съм от онзи тип хора, за които няма лош ден. Понякога обаче, както беше последния път като затъна някъде и не мога да се измъкна сама. Добре че бяхте вие!  Heart Eyes

# 178
  • Мнения: 13 770
Привет от една бивша и недовършила диетата кандидат-фиданка Blush
Диетата все още ми е насърце и затова ви наглеждам отвреме-навреме. Кога обаче ще се присъединя пак и дали, не знам newsm78
Видях, че обсъждате как да организирате рецепти. Най-лесното, което направиха първите дюканки преди време - отделна тема с рецептички и линк към нея в началото на тази. Рецептите за различните дни могат да се изписват в различен цвят, напр. червен за белтъчния ден, син за бобовите, жълт за въглехидратния. Така всеки ще може сам да вписва нова рецепта и няма да има нужда да се товари определен човек с този ангажимент.
Желая ви успех Peace

# 179
  • Мнения: 488
Добро утро!  Hug

Ани  Hug радвам се че детето се оправя без АБ! Супер!   bouquet
птица  Hug Домъчняло ми е за теб, хайде скачай при нас!   bouquet
irinka28, Kally May, janeta*, Еmili, Tsvetito  Hug
Stelxen   Hug радвам се, че си вече съвсем във форма!  bouquet
Ели  Hug
За да не пропусна някого  Hug  Grinning
Ако днес не успея да вляза, обещавам през уикенда да падне голямо четене!  Peace
Момичета, лек ден и успешен!  Hug

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 06:49 от Drunvala

Общи условия

Активация на акаунт