Теглене на кредит в момента?

  • 9 019
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
И аз се присъединявам към одобрението на кредитните консултанти. Много ми помогнаха, а и те сега най-добре знаят кои банки отпускат и кои не. Така се спестява таксата кандидатстване - кандидатстваш само там, където може би ще ти дадът. Консултантите веднага преценяват дали ти стига дохода или не.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 355

здравей, бих искала да попитам теб понеже спомена за пока4ването на лихвата (как ви уведомиха) или изобщо някой който знае...

по какъв на4ин банката ви уведомява 4е е пока4ена лихвата и съответно от утре например вноската няма да е както до в4ера Х а ще е Х+Y??? скоро теглих кредит. в договора пише 4е банката може да увели4ава по всяко време по нейна преценка в заисимост от инфлация и т.н. проблеми които възникнат по време на издължаването. освен да ми се обадят по телефона, но това ми се струва много несигурно ?
 Tired

При нас се обадиха на моб. тел. на съпруга ми и го извикаха да подпише новият договор и му дадоха лист с новият погасителен план. Намират начин да те уведомят.

# 77
  • Мнения: 127

здравей, бих искала да попитам теб понеже спомена за пока4ването на лихвата (как ви уведомиха) или изобщо някой който знае...

по какъв на4ин банката ви уведомява 4е е пока4ена лихвата и съответно от утре например вноската няма да е както до в4ера Х а ще е Х+Y??? скоро теглих кредит. в договора пише 4е банката може да увели4ава по всяко време по нейна преценка в заисимост от инфлация и т.н. проблеми които възникнат по време на издължаването. освен да ми се обадят по телефона, но това ми се струва много несигурно ?
 Tired

При нас се обадиха на моб. тел. на съпруга ми и го извикаха да подпише новият договор и му дадоха лист с новият погасителен план. Намират начин да те уведомят.

Нашия ипотечен кредит е от Булбанк.Първия път,като ни вдигнаха лихвата,по никакъв начин не ни уведомиха-нито по телефона,нито с писмо!Просто съпругът ми,преди да внесе поредната вноска,решил да попита дали случайно не е вдигната лихвата,тъй като няколко дни по-рано бяхме чули по новините,че се очаква такова повишение на лихвите.И хоп-изненада-наистина била вдигната!  #Crazy  Втория път-преди две седмици.Уведомиха ни няколко дена след датата,на която внасяме парите,че са ни вдигнали лихвата и сме в просрочие.При положение,че отново мъжът ми пита всеки път-има ли промяна!И разправии,и нерви...Това за мен не е коректно,но какво да се прави,в момента банките си правят каквото си искат...

 Само за информация,изтеглихме кредита на 6.78% лихва,вече сме на 11 и нещо си #2gunfire

Мислехме да предоговорим,но се оказа,че не е изгодно,защото в момента при нашия договор промяна на лихвата има,ако БЛП-така ли се казваше?-се вдигне с 2%.При новите кредити-промяната влиза в сила само при повишение на блп с 0,5%.Това за Булбанк.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 415
и аз да кажа за Булбанк, че по никакъв начин не уведомява клиентите си за повишаването на лихвания процент  #Cussing out
на един познат дори му бяха начислили някаква луда лихва за разликата, която дължи, а той човека дори и не подозирал за такова нещо..

# 79
  • Мнения: 7
при тази криза добре е да се избягват ипотечните кредити.

# 80
  • Мнения: 60
и аз да кажа за Булбанк, че по никакъв начин не уведомява клиентите си за повишаването на лихвания процент  #Cussing out
на един познат дори му бяха начислили някаква луда лихва за разликата, която дължи, а той човека дори и не подозирал за такова нещо..
  и аз да се оплача от Булбанк. Вдигнаха ни вноската и въпреки, че попитах служителката дали е вдигната вноската тя каза не след 1.5 месец ни се обаждат, че сме в просрочие.  Платихме  наказателна лихва, колкото половин вноска.
Сега пак я вдигат /за инфо на теглилите кредит от там /, но поне ни уведомиха.

# 81
  • Мнения: 1 599
Ауууууууууу не искам да я чувам тази скапана банка   #2gunfire Булбанк  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт