Абитуриентски бал-2

  • 77 541
  • 228
  •   1
Отговори
# 210
По-горе едно от момичетата писа, че иска такава рокля:


Аз на бала си бях с почти такава! Само че я видях върху певицата Цеца Ражнатовиц, а не върху г-жа Бекъм  Mr. Green

Моята беше черна и там където е орнамента при мен имаше нещо като камъчета ли, незнам как да ви го обясня...
Плата струваше 30лв - черен със сребристи мотиви; приличаше на сатен, незнам как точно се нарича!
Ушиването  - 30лв. (Говорим за шивашко ателие във Видин)
Прическа(начупена коса) - 15лв
Обувки с 12см ток  Laughing 60лв
Грим - аз(безплатно)  Mr. Green
Кола - семейния ни фолсваген (по принцип се спира далеч зад училището, което е в центъра на града, и нямаше кой да ни види колите)
Бижута - подарък от леля ми.

Общо за бала: по-малко от 150лв

Цяла вечер си танцувах и дивеех, върху мен се лееше шампанско, вино и не ми пукаше за роклята.
Съученичките ми с рокли на Жана Жекова за по 1000лв не смееха да танцуват за да не ги цепнат или изцапат!
Съученичките ми с рокли на принцеси с обръчи пък бяха трагедия - роклите тежаха, не можеха да отидат в тоалетната, абе кошмар!  Joy
След бала си резнах роклята и я направих лятна. От когато живея в Бургас, редовно си я обличам лятото и ... към Брилянтин (СЛ.бряг) с горда стъпка!  Mr. Green

Мисълта ми беше - вземете си нещо, в което ще се чувствате добре, ще скачате, ще викате, ще изглеждате млади и свежи!
Не се изхвърляйте с хилядарки за рокли, прически и коли - не си заслужава!

Ехххх, защо тогава нямах цифров апарат да ви покажа пиянските снимки. Бях си на обикновено апаратче. Sad


П.С.
Бал: 2005 година. Видин  Sunglasses

супер-и евтино си минала и си изкарала конфортно.голиам късмет Peace

# 211
  • Мнения: 13 512
ХАйде, спрете да цитирате целия този чаршаф. 4 пъти я постнахте тази огромна снимка вече. Копирайте само думите, които коментирате, в противен слчай само утежнявате страницата

# 212
  • Мнения: 191
Дайте интересни сайтове с мъжка мода.

# 213
  • Мнения: 6 513
Дайте интересни сайтове с мъжка мода.
И моя син ще бъде абитуриент тази година. Дайте малко идеи и за младежи. Нещо спортно-елегантно. Писна ми от скучни мъжки костюми! Mr. Green

# 214
  • Мнения: 78


http://www.saksfifthavenue.com/main/ProductDetail.jsp?PRODUCT%3C … 079&ev19=2:83

Аз съм харесала тази ролкя за дъщеря ми....

# 215
  • гр.София
  • Мнения: 380
albena35 , поздравления за добрия избор! Дано и дъщеря ти да я хареса. Според мен това е идеалната рокля за абитуриентка-младежка, въздушна, лека, подходяща за танци, а и после може да си я носи...

# 216
  • Мнения: 3
albena 35 а от къде я хареса роклята??? Ако не е тайна разбира се...  Peace Mr. Green

# 217
  • Мнения: 78
Не е тайна...по долу съм дала линк към магазина. Това са верига магазини в Америка и мисля да я поръчам на щатски адрес  при познати и след това да ми я изпратят.
Радвам се, че ви е харесала роклята. Семпла и свежа, а може да се носи и след празника.

# 218
  • Canada,Montreal,L'île-Perrot,Pincourt
  • Мнения: 40
albena35-Роклята която си харесала за дъщеря си наистина е хубава,ноооо честно да ти кажа никога не бих дала толкова пари за нея,за мен това са хвърлени пари на вятъра-лично мнение Peace

# 219
  • Мнения: 22 440
Не знам по другите градове как е, но в Плевен от 1седмица вече започват да изкарват абитуриентски рокли по магазините.
Какво да кажа......такъв страхотен кич, простащина и безвкусица....че няма накъде повече....
До сега нито една рокля не ми е харесала.....а въпросните рокли определено се купуват.
Има само един магазин, в който има наистина красиви рокли. )

# 220
  • Мнения: 3
Не знам по другите градове как е, но в Плевен от 1седмица вече започват да изкарват абитуриентски рокли по магазините.
Какво да кажа......такъв страхотен кич, простащина и безвкусица....че няма накъде повече....
До сега нито една рокля не ми е харесала.....а въпросните рокли определено се купуват.
Има само един магазин, в който има наистина красиви рокли. )
Ами какво да ти кажа мила, преди една-две седмици ходих в София да огледам поне какво има... останах безкрайно разочарована... Вярваш ли че обиколих цяла София.. айде не цялата ама ЦЕнтъра.... ама то само някакви ужасни рокли .. все в едни бонбонени цветове.. отвратителна работа... кошмар... аз не знам как ще се обличам за 24-ти Sad  ooooh!

# 221
  • Мнения: 13 512
albena35-Роклята която си харесала за дъщеря си наистина е хубава,ноооо честно да ти кажа никога не бих дала толкова пари за нея,за мен това са хвърлени пари на вятъра-лично мнение Peace
Защо да са на вятъра? Такова мнение е обидно. Това,че ти не би дала толкова парине знам всъщност колко са/ , не означава, че за нея са хвърлени на вятъра пари. На мен тази рокля ми харесва.

# 222
  • Мнения: 4 435
albena35-Роклята която си харесала за дъщеря си наистина е хубава,ноооо честно да ти кажа никога не бих дала толкова пари за нея,за мен това са хвърлени пари на вятъра-лично мнение Peace
Защо да са на вятъра? Такова мнение е обидно. Това,че ти не би дала толкова парине знам всъщност колко са/ , не означава, че за нея са хвърлени на вятъра пари. На мен тази рокля ми харесва.

725 долара е роклята.
И на мен много ми харесва.В целият сайт има хубави рокли. А като знам тука какво се предлага по магазините...обръчи, кич.... Sick

# 223
  • Мнения: 7 474

Аз съм харесала тази ролкя за дъщеря ми....

Страхотна е, но по-важно е на дъщеря ти да хареса Wink

# 224
  • Мнения: 1 885
Ох, момичета моля не ми се смейте, но едно приятелче ме кани като дама на бала си.
Аз Завърших преди време и честно да си призная не ми се струва подходящо, но детето вече ми се моли 1 месец.  Rolling Eyes
Освен да му намеря подходяща дама до тогава, не знам какво да направя.

Общи условия

Активация на акаунт