Гореща лятна седмичка 25.07 - 31.07.05

  • 10 800
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 806
Здравейте СЛАДУРАНКИ smile3525
Как сте? newsm53
Слончетка и на мене тази седмица ми е последна работна преди отпуската newsm44.Майка ми ще идва при мене на морето и ще ходим на плаж и т.н-да има и аз да ви се похваля с тен като се върна пък и да мого и аз да кандидатсвам за класацията на негърчетата-че Светли да не е самичка newsm08
На всички желая успешна,спорна,безпроблемна и изпълнена с  EFPседмица. newsm10  и много слънчиви усмивки smile3503

# 16
  • Мнения: 4 428
Здравейте и то мен, сладурки Grinning Настроението е добро от началото на седмицата и ви пожелавам да си остане такова, че и отгоре.
Много успех на бебеправещите, а на Светли - много търпение да издържи до края на седмицата и да се похвали с  EFP
И да не се претоварвате много, то го дават тази седмица да стигне към 39 градуса, така че по-полека Mr. Green

# 17
  • Мнения: 402
Много усмивки и успехи тази седмица на всички Laughing Искам да питам нещо: този месец за пръв път си меря ВТ- дне трябва да ми дойде, а през последните 4 дни ми се повиши на 37,1 - 2, като преди това варираше 36,5 - 36,8! Нямам ПМС за пръв път в живота, а преди 2 дена се направих тест / не се стърпях / и беше отрицателен Cry Според вас има ли надежда да сме успели този месец? Може да ми викате питанката, че много въпроси задавам, но да ви кажа - вие сте ми опора и ценя вашето мнение много! Весел ден и благодаря, че ви има!Черпя ви с по едно кафенце сега  food010 kaffeetrmker_2 и палачинки  food002

# 18
  • Мнения: 1 329
Ей ма на и мене,

двата дни се оказаха вместо почивни, супер натоварени...
Нали бяхме на сватба, та от 8 сутринта, чак до 2.30 я докарахме. То не беше граждански брак, църковен брак, дъжд ни валя, после на купон...абе направо се разбихме.
Пък и един кон (в градинката на Семинарията)  smile3540изяде сладките на младоженците. Crazy
Но пък беше весело, не се оплакваме Peace
Днес ме боцнаха за втората партида хормонки и ще видим какви са резултатите.

Нали след второ изследване на Пролактина (и ако се окажат пак високи стойности) се започва лечение? newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 889
И аз имам един вероятно тъп въпрос за температурата  Embarassed
Четох значи как варира БТ според това къде се мери, ама никъде не срещнах за мерене по старомодния начин - под мишницата.
Аз си следя така температурата заради бъбрека и се питах тези дни, дали не се влияе и от цикъла, т.е. доколко високата ми напоследък температура се дължи само на бъбрека, или може да е и заради евент.бременност?! Малко объркано стана май, дано сте ме разбрали  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 362
Привет и от мен.Коко още спи щото снощи в 2 часа прави бухти Mr. Green и аз се възползвам от момента да ви пожелая лека,безаварийна и доходна седмичка както и мноого положителни тестове Heart Eyes

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Добрютру  девойки французойки  Grinning !
Мен ме ощастливява факата , че след два дни ще си видя момиченцето Heart Eyes и си го прибирам  в Софята .

....ВТ- дне трябва да ми дойде, а през последните 4 дни ми се повиши на 37,1 - 2, като преди това варираше 36,5 - 36,8!
Ети , това тотално мяза на ову !  Преди 4 дни е била . Не зная кой ден от цикъл ти е това , но има късни овулациии и може би при теб е така този път .

Светли , ако не си мерила БТ до сега изобщо не се занимавай в момента . И по принцип ако не анално , по - добре вагинално или орално . Мишницата я остави за друг случай .

Слончетка   , аз те съветвам да запишеш на графиката си часа , в който си мерила . Защото на мен лично БТ ми се повишава с непредването на часовете  , правила съм си опит - по принцип меря в 7.00 , но съм се успивала и премервам в 8 часа - 36.5  , после в 10часа - 37  и в 5 часа следобяд - 37.2   , това е в един ден .
А на някой им спада после БТ . Така че си е индивидуално .

# 22
  • Мнения: 2 123
Любими вашата приятелка ще става госпожа тази седмица... Mr. Green
стискайте палци времето наистина да е горещо, че сме на открито и то през нощта!!!
Пожелавам ви много морско настроения, любов, удоволствие от секса и  бебеносни новини! Hug

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Страхотна , незабравима сватба ти пожелавам Ири , независимо от времето !  Heart Eyes
Дали ще има снимки  newsm78 ?!

# 24
  • Мнения: 402
Днес ми е 25 ден и трябва да ми дойде - последните месеци ми е на 25 дена по часовник овуто ми мина - защо така ми скача температурката - незнам! newsm78 Моренка, благодаря ти - дали да се надявам на нещо?!? Ири - ще се радвам заедно с теб! Диме - честито за дипломирането - знаех си аз!

# 25
  • Мнения: 2 825
Здравейте мацки, аз 4ета редовно, ама все не ми остава време да пиша.
Ирини, 4естито мила, стискам палци за времето, а на тебе много усмивки в щастливия ден  bouquet и 4акаме снимки после Wink
На Етина и Светли, стискам палци да видят 2 те 4ерти4ки Praynig
Ние и тоя месец го отписахме...то дет няма терен (освен в банята), реших поне гъдинките да изтребя, та съм се захванала сега...дано този път успея, 4е голяма гадост Sad

# 26
  • Мнения: 806
Ирини,желая ти много весела, невероятна  и незабравима свадба married
 marriedСемейния живот да ви върви като по мед и масло married

Ети,благодаря ти за честитката и айде Дай Боже Praynig тези дни и ние да ти честитим но за EFPУспех и на теб и на Светли
 newsm10

# 27
Здравейте на всички бъдещи майки  Simple Smile от седмичка чета какво се пише из форума и честно да ви кажа много ми е интересно. Бих искала да Ви попитам възможно ли е още на 10 ден от предполагаемо забременяване да ти се пишка по често и от седмица по рано да имаш гадене постоянно?А в гърдите ми няма никакви промени.А и друго искам да ви попитам възможно ли е да има ову на 7 ден от цикъла, при цикъл 28-30 дни?

# 28
  • Мнения: 4 362
Здравейте на всички бъдещи майки  Simple Smile от седмичка чета какво се пише из форума и честно да ви кажа много ми е интересно. Бих искала да Ви попитам възможно ли е още на 10 ден от предполагаемо забременяване да ти се пишка по често и от седмица по рано да имаш гадене постоянно?А в гърдите ми няма никакви промени.А и друго искам да ви попитам възможно ли е да има ову на 7 ден от цикъла, при цикъл 28-30 дни?
Laughing

Здравей и добре дошла при всеки е индивидуално,неможеш да кажеш дали е нормално или не изчакай до предполагаемата дата на идване и си направи тест А също така прочети за всичко което те интересува в нашата библиотека там има подробна информация.Хайде успех

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
.... щото снощи в 2 часа прави бухти Mr. Green ....

Умори мъжа си еййййй  Mr. Green Луда работа Grinning Ами що не вземеш да хвърлиш20-30 къди нащо град Blush Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт