Гореща лятна седмичка 25.07 - 31.07.05

  • 10 802
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 362
.... щото снощи в 2 часа прави бухти Mr. Green ....

Умори мъжа си еййййй  Mr. Green Луда работа Grinning Ами що не вземеш да хвърлиш20-30 къди нащо град Blush Mr. Green

Аааа той доброволно Mr. Green е с малко мрънкане Blush ,ще ти го пратя да ти прави бухти и без това се обичкате тука,то поне бебе като неправим бухти ша праим.Ама сега спи като заклан,цяла вечер бухти прави да види хубаво ли е така  Flutter

# 31
  • Мнения: 3 376
Здравейте момиченца, успешна и бебеносна седмичка!  bouquet
Ири, желая ти една незабравима, щастлива и изпълнена с щури преживявания сватба. Peace

Светли, много силно се надявам моите съмнения за теб да станат факт Thinking

Дея, лошо няма за бухтите, на мъжете им се отразява добре да посвършат и по някоя "женска' работа Wink И на мен от кога ми са се прияли разни вкусотийки, но сега нали на новото място нямам още кухня, та ще отложим правенето им за неопределено време.

Вие, бременните, така и не признахте какво ви води към Метро. Rolling Eyes

Аз, момичета, днес съм се отдала послушно на бачкане atwork и пиене на водичка за бъбречетата. Даже съм си сложила един римайндър да ми излиза на всеки час и да ме подсеща да пия вода. Друго нищо интересно за сега, нооо още е само понеделник сутринта, най-интересното тепърва предстои Party

# 32
  • Мнения: 4 362
Гризка хайде честито за новата къща,а той моят мъж тука от известно време мие чинии,чисти даже повече от мен Thinking чак ме шашна а преди викаше "аз ако го правя това ти за какво си ми" Shocked Пу пу само да не дойде свеки че го връща 5 крачки назад и започвам отначало учене и отучване ooooh!

Ири пожелавам ти страхотна сватба и много щастлив семеен живот

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Ирини, пожелавам ти чудесна сватба и да се заредиш много настроение!

Гризка, кажи отде го вземаш тоя римайндър, че много ми трябва - все забравям да пия вода и после докторката  Rage
Пък за твоите съмнения за мен какво да ти кажа ... сега в обедната почивка едвам се удържах да не взема тест от аптеката  Crazy
Ама не знам защо си мисля, че нищо не е станало и тез гърди просто така си ме болят вече 10 дена. Само да вметна уникалната забележка, която мъжът ми направи тази сутрин докато си слагах сутиена - "ау, ама те преливат вече"  hahaha паднах от смях  Laughing

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами ша приливат...угодия нямат тия мъже Crossing Arms
Весело и незабравимо изкарване на Ирини и после нали си знаеш...снимки да зяпаме Blush

Цитат
ще ти го пратя да ти прави бухти и без това се обичкате тука
Пращай го...аз ще го поема Mr. Green Ама с рецептата за бухти Naughty Blush

# 35
  • Мнения: 3 376
Светли, римайдърът ми е на Аутлука (леле как смешно звучи на кирилица). Иначе, би трябвало да има и такива за ай си кю.

# 36
  • Мнения: 9 093
За водичката един съвет- слагате си бутилката до вас, на бюрото примерно, и си отпивате по 2-3 глътки на всеки 4-5 минути...аз заради новата ми диета така правя и изпивам по 2-3 литра на ден...разбира се, без да споменавам по колко десетки пъти посещавам тоЙлетната Crazy

# 37
  • Мнения: 6 993
Ох,аз водата така я пия...ама със сандвичи и сладоледи Mr. Green
Малко се бях сдухала одеве, ама ми мина вече...изядох един хубав боровинков сладолед  Crazy Айде успешна седмица, много усмивки и много слънце и плаж Grinning

# 38
  • Мнения: 4 428
Вие, бременните, така и не признахте какво ви води към Метро.
Ами да ти кажа, не че имам много опит в това състояние, но на мен хич не ми се ходи в Метро, а ми е на 15 мин. Сега съм се преориентирала към Хит и ако се позагледаш и там ще видиш същата гледка. Аз имам чувството, че мамите са обиколили всички квартални магазини и сега са щурмували хипермаркетите, а там можеш да си откараш цял ден при добро желание /пари Mr. Green/. Аз много искам да пообиколя бебешките щандове, но за сега се въздържам, още е рано. Blush
Ирини, много хубава, весела и незабравима сватба ти желая, а след това дълъг и щастлив семеен живот. И нали занеш - Таз година булка, дагодина люлка.   Grinning

# 39
  • Мнения: 471
Morena, мерси за предложението и аз така направих, но трябва и аз да пробвам как се държи БТ с течение на деня, обаче сега няма да е. Другия месец - дано да не се налага !!! Simple Smile
Ирини, стискам палци за хубаво, не много горещо време, че и това не е много хубаво и много незабравими моменти на сватбата  married

# 40
  • Мнения: 6 993
Ама днес ли е сватбата newsm78 Какво да пожелая ...хмммм...айде, много щастлив семеен живот, сладък като тортата и дано не ти изцапат роклята  bouquet Днес ме избива на глупости Blush

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Девойки, май няма да имам късмет с чертичките този месец  Sad
От половин час започна да ме боли коремът, точно както пред М. Опитът показва, че до няколко часа ще ми дойде. А така се надявах  Rolling Eyes
Нищо, другият месец пак.

# 42
  • Мнения: 402
Светли стискам палци за следващия месец - ще стане Heart Eyes! Аз оставам да чакам - за сега - никакви признаци за М., дано така да си остане следващите 9 м. Praynig  Ео, хубавец е този младеж - много щастие ти пожелавам  bouquet

# 43
  • Мнения: 856
Здравейте и от мен,

Ирини, желая ти приказна сватба и много любов   bouquet
Слончетка, ако сънят ти е бил спокоен и достатъчно продължителен, едва ли закъснението е фатално. Все пак важно е да отчетеш повишение, а доколко разбирам все още няма такова. Продължавай да мериш БТ и следващите дни. Иначе температурата на всеки човек се променя през денонощието, като най-ниска е сутрин около 5 часа и е най-восока след обед към 15 часа. Така, че не е необходимо да проверяваш как се движи при теб. Важното е да установиш кога ти е овуто. Успех!
Етина, ти имаш ли ясно изразена двуфазна графика преди това повишение през последните 4 дни? Ако отговора ти е положителен, може този месец графиката ти да е трифазна, което в много случаи е признак на бременност, но не е задължително условие. Стискам ти палци!
Дея, искам и аз бухтиииииии  Heart Eyes.
Успешна седмица на всички  Hug

# 44
  • Мнения: 471
  Mur, продалжавам да меря  Ill докато не постигна резултат  EFP
Предният месец пак я мерих, но не толкова сериозно и имаше покачване - 37,2 се задържа доста време. Ще видим какво ще стане този месец.
  Уф, хич не ми се работи Sad само гледам вав форума.

Общи условия

Активация на акаунт