Машина за хляб - 13 част

  • 86 210
  • 997
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 242
  Здравейте, майсторки.
 Имам питанка към притежателките на Мулинекс - какво означава графата "допълнително време" в таблицата в книжката,
Разликата между допълнителното време и общото време за програмата дава минутите, когато се чува сигнала "Биип" за да се сложат допълнителните продукти. То го пише в книжката. Приятно готвене с машинката.

# 61
  • Мнения: 1 796
Здравейте  bouquet

Искам да ви попитам, дали има някой, който ще си меси питката за бъдни вечер в машината за хляб, аз още се чудя, но нямам много време за чудене newsm78.

# 62
  • Мнения: 1
Аз я замесих там,че нали свикнах на лесното и...

# 63
  • Мнения: 9 776
Даже я опекох вече. Е, не там, разбира се.

Весела Коледа на всички!

# 64
  • София :(
  • Мнения: 215
 Благодаря  Hug
 Весела Коледа

# 65
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 723
Весела Коледа на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 66
  • Мнения: 5 873
Весела Коледа ,момичета!Бъдете живи и здрави! Close-mas:

# 67
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,

ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!!!

Имам едно притеснение:притежателка съм на Мулинекс 5003 с формата за багети,та от една седмица хляба ми не е същият както преди.Сега се изпича добре ,но вътре остава тиклав и не бухва така ,както трябва.Смених брашното ,но и това не е причината.Пропорциите ги спазвам ,както и до сега(ползвам я от 6 месеца)Реших да правя козунак,няма да ви кажа какъв срам като го извадих беше станал тъмен,въпреки че съм слагала бяло брашно и тиклав.Моля помогнете,някой знае ли дали има сервиз във Варна?

Благодаря и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!

# 68
  • София
  • Мнения: 360
Честита Коледа на всички! Бъдете живи и зрави!

# 69
# 70
  • Мнения: 940
момичета, 1 въпрос - аз съм с Мулинекс 3000 - първият път хлябът беше ок, но след това винаги ставаше голяма, дебела добре опечена кора, а отвътре глетав newsm78 Сигурна съм,че водата е добре премерена,защото я сипвам с мерителната чаша. Проблемът ми обаче е как да измеря точно брашното ooooh! - нямам кухненски везни, а и не искам да се задръствам с още 1 уред.
Вие как мерите продуктите? Thinking

Aз съм със същата хлебопекарна. Първите ми два хляба бяха точно такива. От тогава стоя до машината докато меси и й добавям брашно докато не преценя, че тестото си е станало на топка.
От тогава нямам проблеми, всичките ми кексове и хлябове са перфектни.
Иначе мисля да си взема везна, за да е всичко по-точно.

# 71
  • Мнения: X
ЧЕСТИТА КОЛЕДА !ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ,МНОГО ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ НА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!   

# 72
  • Мнения: 289
Честита  Коледа
мили момичета и честит имен ден на всички именници
желая на вас и вашите семейства много здраве късмет
и сбъдване на всичките ви мечти .
Да се похваля и аз вчера си омесих питката в машината за хляб
и я опекох във фурната даже и  свекито ме похвали за отличния резултат .  Wink
Много е свидлива откъм похвали милата Twisted Evil .

# 73
  • Мнения: 2 818
Побутвам си питането:
Вчера ми подариха хлебопекарна Clatronic BBA 2864, но не е купена от България и съответно няма инструкции на български. Аз горе долу се оправих и сутринта реших да я пробвам. Направих хлаб , но решихме да го пуснем на бърза програма. Разбира се не можа да се изпече. Пуснах го на програма за доизпичане(изписа че трае 1час) и на 20мин. започна да бипка, на дисплея изписа Err (грешка) и машината изключи и не иска да вклучи. Дисплея изобщо не иска да включи. Какъв може да е проблема? Това е машината.
http://www.amazon.de/Clatronic-BBA-2864-Brotbackautomat-1000g/dp/B0006I09Z2

Моля ви помогнете ако можете?
 


Най-вероятно машината е прегряла. Изчаква се напълно да истине (поне един час) преди да я ползваш отново.
А хляба не беше доизпечен ли или само отгоре не беше с коричка?

# 74
  • Мнения: 389
И аз си направих содената питка в машината за хляб. Даже я оставих там и да се опече, само махнах бърклките и сложих паричката. Никога до сега не е ставала по-хубава.

Общи условия

Активация на акаунт