Отговори
# 255
  • Мнения: 216
Здравейте момичета-отново ме трогнахте- Cry Cry Heart Eyes
Пожеланията ви,които получих тук и на лични ,ми показват колко добри и чувствителни хора сте Heart Eyes-какви думи само Flushed sun

Другарче-браво за цигарите-това е нещо несдостижимо за мен-трябва да има начин,но не знам как да го убедя моя човек-много пуши-като баща си,но свекър ми още повече пушеше,но почина от бомбандировките,а не от цигарите Crazy
Иначе да знаеш,че и Жасминка имаше Хашимото,но се излекува и както знаеш си има един пухчо-така че няма страшно-Бог е с теб-ще имаш дете Ншаалла-бъди силна и много търпелива Praynig Peace

Амалче ,писах ти  bouquet

Кате-няма страшно като виждам хората в Газа,как стоят сгушени по училищата,в полумрака на една свещ,държащи своите рожби ,увити с по едно одеало и казват Алхамдуллиллах-на мен ми става мило ,сърцето ми е с тях и слабото парно не се усеща-понеже то всъщност не е толкоз зле-и печка можем да пуснем и упражнения за загрявка да правим Laughing-ще мине и това Ншаала Praynig

# 256
  • София
  • Мнения: 18 116
Здравейте момичета,
Вчера не стигнах до форума... Sad
Затова едва днес, на патерица честитя на Дуа празника и й пожелавам много  здраве, щастие, любов и разбирателство!  bouquet
Колкото до студа...Аз не съм принципно топлолюбива, но вчера вече и на мен ми стана студено- брррррр coldДецата бяха в дървена ваканция през последните два-три дни, а от понеделник всичко е по старому.
Аз съм в приповдигнато настроение, защото макар и за кратко отивам до Гърция.... Grinning WinkСкайп поканата, която получих от другата страна е под формата на една доста симпатична песен, казвам го, защото принципно не съм особен фен на гръцката музика... Rolling Eyes
Ето я:
http://vbox7.com/play:3dbd3856
Мълничка,стискам палци!Дано Новата Година ви донесе най-желания подарък!  Praynig

# 257
  • Мнения: 1
Момичета и аз имам хошимото от 4-5 години, както говорите толкова ли е голям проблема със забремяняването?

# 258
  • Мнения: 720
http://www.youtube.com/watch?v=1dOln5Cl20c&feature=related   момичета ..това е от Мароко нали ? Ама много ми харесват танците им, и аз така искам да вървя плаавно и да си въртя д-то хехе...почти успявам  Laughing   
Това някакви типични танци ли са , защото ги забелязвам на доста клипове ?


Другарче - напред като мълния !

# 259
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
другар4е, хашимото зна4и! има доста народ с тази диагноза и с бебета във форума! важното другото да е уред, това се лекува или поддържа в нива,доколкото съм се интересувала от ендокринни проблеми! много се надявам до края на годината един бебок на първо 4етене, да от4етем! поздрави на шефа!
абе туй мятане на глави не е ли за голфа? малко на пунтаж ми мяза! ама аз гледах клиповете от оригиналния сайт на  момъка! но си е мароко оригинал музиката!и дамите с кръшните табли за карти, както казвах са си баш оригинал!това са магребските танци от кръста надолу,каква кръшност, нали?
за тема ,не знам дали ще осветя да пусна, неЩо не съм по дирене на картинки ! ако решите да си попълнете  вие после, аз ако не ви напълня с маси и танци, пу ми кажете!пускайте едно заглавие само, 4е ми е болести и алергии в главата! от мерак, 4е съм го сложила на прозореца на слънце, то едно ледено слънце,но.., папугай4ик се преобърна и нали не еумно животно ,а аз съм карък- се изпльоска на пода, през плота и се заклещил в  държа4а на хранилката! абе и спешно отделение играх, 4е докато намеря накъде да  му завъртя главата без да го убия! но сега свири, як ще се окаже! изобщо няма по4ивка, за рутинност да не говорим-деца ,свекита, домашни любимци все си измислят какво да ми организират!

# 260
  • Мнения: 126
Запис -ние сме болни..не е за говорене..........


Аз съм имала хошимото Другарче... хич да не го мислиш пък това точно!   bouquet
Дори по време на бремеността със дъщерята ми откриха и доста завишена токсоплазмоза-..за малко да ме накарат да направя белята с бебето...по -препоръка да не е нещо не както трябва...Добре че Разумът надделя-НИЩО му нямаше на бебето
Само че престанах да пия неварено краве мляко-по това време си имахме крава у дома и аз обичах  топло неварено мляко...Дивачка! Joy Joy   Joy


Найра,Дезърт - нашето момче ще е тази вечер по телевизията в 7 и половина . Може да се гледа и по Интернет
http://ruslantrad.wordpress.com/2009/01/09/intidar-v-re-tv/

при мен е един час по-рано.дано ми е хумав нета че нещо хич го няма напоследък

.Днес тук отново има протест - кварталът е облепен с потресаващи картинки....

# 261
  • Мнения: 169
Пуф и аз един запис да направя, докато си чакам кифлите да втасат. Аз работа си нямах да искам на Катя рецептата1 пък и на всичкото отгоре да ги направя- взеха че им харесаха та веж сега чудо.
Опа стига с тез болести Дала, Марси Hug Hug Hug.
Дала, нищо не казваш бебе Раян проговори ле и ако да на какав език  Grinning.
Мълниике от сърце ти пожелавам скоро да ни се похвалиш с EFP.
Амал всеки ден сте в  мислите ми    bouquet ,пък  твоита бебка и претенциозна ще излезе- на тати глезлата.
Ние си дебелеем и сме все по активни и по- активни, до не говоря за нощем - няма спане.Стане ли 00 часа и краи все едно имам цялтбор бебета в корема не едно  Laughing
Лек ден за сега
  bouquet  bouquet  bouquet

# 262
  • Мнения: 914
Влизам  набйрзо  с инфо   Mr. Green

Далка  за митингите  така  е защото  бе  обявено   от  Юсуф  Кардауи   петъчната  молитва да  е  днес  салат  гаиб   
това  е  вид  молитва  която  е  по  принцип  молитва    дженеза   за  починал 
 Пророка  с а с  я  е правил  за първи  път  за  етиопетския  цар  ,този  дето    е помогнал  на  първите мюсюлмани  бягайки  от  курейщите  в  началото на  Исляма
та так  тази  молитва  се прави  за   любим  човек  който  е  починал   и  е  далек  от  теб  гаиб  т е  няма  го 

Деси   при  вас  парви  ли  се   newsm78  вчера  обявиха  че в  Алжир  ще  се   провежда  такава  молитва 
за  марокото  ощи не  знам 

Арабска  жасминке    питах  за  хашими   дето  е    по  канал   Хакека   Hug

Пепи   Чачева     bouquet  и поздрави

Марси  ама  и  ти  с този  папугайчик hahaha

# 263
  • Мнения: 800
свеар, аз чакам да пуснеш сурите ,дето пипита Латеа, коя за какъв повод.


и др. нещо се сетих- за европейските ни мами-търговските  вериги алди и лидл обявиха ,че процент от оборота си ще изпратят на Израел.  Момичета, преди да влезнете в магазин, помислете кого и какво спонсорирате  Confused

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 21:20 от Шилан & Шиар

# 264
  • Мнения: 3 804
здравейте момичета

вили Hug дано да не е нещо сериозно ,и скоро да имаме добри новини от теб и Катя  Praynig

в подписа съм сложила снимка на дреби с подстрижката от кака си Laughing

моми4ета предупредиха ме ,4е ще ни заклю4ат  темата

# 265
dtti, извини ме че се намесвам без покана, но защо ще ви заключват темата?!?!
Чета я от известно време и сте ми много мили и симпатични!!!
С Вас съм,момичета!!!  thumbsup
Вашите теми са едни от най-интересните!!!
Това се казва майки с гражданска позиция Peace

Allahaismarladik!

# 266
  • Мнения: 1
Да им се помолим да ни оставят поне за юбилейната тема.

# 267
  • Мнения: 3 804
ДИ -изтрий си кутията за да ти пусна ЛС и споко още няма да ни затворят темата,само ако не се спрем Peace


ели,ели,ели добре дошла Hug,ами няма да коментирам  

и да се похваля,дреби запо4на да ве4е да у4и и английски от диска който и взех,първата и дума е толисман-полисман,но и това е на4ало  Laughing

# 268
  • Мнения: 333
Добър вечер момичета!   bouquet

Другарче Стискаме ви палци!  Simple Smile

Ели Радвам се да те видя и тук!   bouquet Интересно ми стана, когато четох твоето представяне в турската тема.  Simple Smile

Деси Много е сладка Даянка с новата си прическа! Сладуранка!  Heart Eyes
 И аз преди няколко дена получих предупреждение заради подписа.  Wink

И във Варна много сняг много нещо. А из центъра каква пързалка е.  Crazy

Кате Мароки Горе главата.  Hug Сигурна съм, че като се появи внучето на майка ти ще омекне и лошите дни ще останат в миналото иншаАллах! Винаги съм вярвала, че с любов всичко се постига.  Wink

Лилиииии , Венииии  къде сте? Липсвате ми!  Hug Hug

Напоследък често се сещам за бонбонела, иска, нафасима дано се появят някой ден отново!   bouquet

Мария Бутти Много са пораснали малките! Особено Нур!  Heart Eyes Hug

# 269
  • Мнения: 914
Деска   ти  само  ми  кажи  с да  или  не   
имаше  ли  проведена  салат гаиб    newsm78
предполагам   си  чела  как  Кардауи    се  е  изказал   на  днешната  петъчната   Shocked

Ами  ако    се  заключи  тая  тема   елате  в  магрибската  Hug  така  ще  я  караме  от  страна  на  страна  като  палестинците  с  бг паспорт Sick

 Joy

или  давайте  в зелковата  аз  и  заглавие  измислих  От  зелковата супа  си  сипи  и  на  арбски  лав ти  приседни   #Cussing out

опс  спирам  без  бой Banghead


хайде  ако  някой ме  търси    в  зелковата  или  личната    bouquet 

Моля, пишете на бългаски език!

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 23:22 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт