Отговори
# 270
  • Мнения: 569
   Привет момичета!
  
   Не е за вярване , че успях да се разпиша и аз в края на 99-та тема Crazy

   Имам сериозна повреда  на лаптопа ,обаче мъжо е такъв инат и си е наумил , че той ще го поправи и не иска да го носи никъде. Репрограмира го изцяло наново, и пак блокира и спича , така че много се съмнявам , че нещо ще излезе от него , ползвам неговия лаптоп за малко , когато си е в къщи , чета от време на време , а от вчера имам и кирилица на него и най-после се включвам.

  Най-сърдечни поздрави и пожелания за всички , които имаха личен празник- Йоанка за нейния имен ден и Дуа за рожедния ден! Макар и със закъснение ви желая от сърце много , много здраве и мир- всичко друго се постига Hug Heart Eyes

  Другарче - запореден път се възхищавам на духа ви- на теб и шефа! Поздравления за цигарите! И дай Боже да са минимални препятствията пред вас от тук нататък - само напред!

  Деси- Даянка  си е Даянка- тоест уникално сладка с каквато и да е коса- тази усмивка и този поглед.. просто Hug

  Хари- страхотно изглеждаш! Мерси , че питаш- добре сме с малкия- и да , наистина хапва много добре напоследък , но това не означава че е наедрял Laughing

  Мелани bouquet за един пост от преди няколко страници!

  При нас времето пак се затопли, каква е тази зима - иамше точно 1 седмица в която заприлича на зима... донякъде Embarassed Не се оплаквам , просто се чудя какво ставас климата...

  Белбей Hug Все едно слушам сестра ми преди да роди- бебка страшни гимнастики правеше вечер , а сега е доста кротичка Wink

  Дала- оздравявайте бързо и се пазете!

  Целувки и прегръдки за всички дечица!

  

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 00:03 от Dina767

# 271
  • Мнения: 38
Влизам  набйрзо  с инфо   Mr. Green

Далка  за митингите  така  е защото  бе  обявено   от  Юсуф  Кардауи   петъчната  молитва да  е  днес  салат  гаиб   
това  е  вид  молитва  която  е  по  принцип  молитва    дженеза   за  починал 
 Пророка  с а с  я  е правил  за първи  път  за  етиопетския  цар  ,този  дето    е помогнал  на  първите мюсюлмани  бягайки  от  курейщите  в  началото на  Исляма
та так  тази  молитва  се прави  за   любим  човек  който  е  починал   и  е  далек  от  теб  гаиб  т е  няма  го 

Деси   при  вас  парви  ли  се   newsm78  вчера  обявиха  че в  Алжир  ще  се   провежда  такава  молитва 
за  марокото  ощи не  знам 

Арабска  жасминке    питах  за  хашими   дето  е    по  канал   Хакека   Hug

Пепи   Чачева     bouquet  и поздрави

Марси  ама  и  ти  с този  папугайчик hahaha



Svear
Изобщо не ми дойде на акъла че питаш за него
Тоест Мохамед Ал Хашими
Верно е има и  клиника
Лекува с билки и с Четене на корана
Лечението С билките зная че се плаща
С корана лечението е безплатно
не взимал пари.
По едно време беше задаржан обаче
Тука има една друга теория:
Лечение с Корана 
Какво се казва(Дявола или Джин по Арабски.
Е в кръвта ни.
Кадето те боли той ти удвоява болката за да страдаш повече
Тоест в тялото ни.
Та с Четенето на Корана Ал Хашими с една дума  иска да изгони Джина от тялото ни.)
Сега някои му викат Дажал
Той твърди че не е.
Защо казва така:
Не взима пари
не работи на тъмно
не работи на свещи
Не познава хората които идват при него.
Та казват че е открил билки против спин
И лекува Рак .
Те по канала го показват и дори той чете молитви и от там.
Но аз не съм го гледала,  имам канала но не съм му обръщала внимание.
Повечето хора излизат за да споделят как им е помогнал.
Снощи от любопитство се загледах.

# 272
  • Мнения: 927
Добро утро, арабелки   bouquet
На мен много би ми се искало в юбилейната тема да се включат и създателките на темата - МЛН и Мариябутти и Любс.. И другите момичета, които спряха да пишат.. Тогава наистина темата би се брояла за 100-тна ,юбилейна.
Дина, голям сладурко е малкия  Heart Eyes
Деси, много е хубава Даяна с тази прическа Flutter Май имате скрит талант у вас  Laughing
Ох, момичета, не знам какво да правя моя малък любовчия!! Три гаджета има вече  Crazy! И вечер по имена ми ги изрежда и ми казва, че ги "бича"  Crazy- май арабската кръв му идва в повече  Joy
Лек ден на всички   bouquet

# 273
  • Мнения: 333
Добро утро и от мен!   bouquet
http://store.picbg.net/pubpic/B7/39/1c2b74af5ed2b739.jpg

Заповядайте сутришното кафенце!

Дина Дано по-бързо да поправите лаптопа, че не е работа без пс и интернет. Аз не мога да живея без тях.  Crazy

Иман Браво на Тарик!  Grinning Ще има да избираш снахи!  Laughing Hug
А. Жасмин За пръв път чувам за лечение с Коран.  Thinking Много интересно. Това в коя страна е?  newsm78
Аз лично не бих се доверила на такива лечители. Има ги във всяка страна и повечето са шарлатани. Има си лекари за всичко не мисля, че има нужда от такива лечители. А и в Корана има информация свързано с медицината и човешкото здраве и не на празно арабите са едни от най-древните, които са се занимавали с това. До колкото си спомним май арабите бяха първите хирурзи и очни лекари.  Thinking

П.С. Снощи гледах предаването с момчето от блога. Както винаги много добре се изрази и представи. Много се радвам, че има такива малди хора като него в бг, които се борят за нещо много значително, но определено не му е лесна работата. Питах дали знае за някакви организации за дарения за палестинците и той каза, че по време на протестите в София се е дарявало кръв. Даже май все още можело да се направи това в палестинското посолство.
Трябва да се пита в посолството. Ако е така призовавам всички желаещи да спасят живот със собствената си кръв. Аз също много бих искала, но не знам дали е възможно в другите градове да се направи това.  Thinking Ако все още се дарява кръв аз предлагам да отворим една тема за това и да призовем всички доброволни софиянци.

# 274
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пускам след малко темата ,но недейте се заспива ,докато не свърши тази!
странно, сега не мога да ка4а линковете надолу, помагайте! преди май ставаш? с копи, сега нъцки!

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 11:54 от marsy

# 275
  • Мнения: 465
Охх ама съм шматкаааа  ooooh! Видях първо новата тема и се цопнах в нея. Мислех, че сме изписали тази.  Confused Марси извинявай, сега видях, че си писала да довършим първа тук.
Иначе новата тема е чудна!   bouquet

# 276
  • Мнения: 112
оппп как сте момичета?
снощи сънувах големи простотии и сънувах че говоря с десито по телефона,ама не се сешам за какво...дабе вече и форума присъства в сънищата ми  Laughing

# 277

Общи условия

Активация на акаунт