На концерт в чужбина с чужда жена

  • 8 606
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 127
Прозорливка , jj okocha , за това не се бях замислял, но никога не бих го направил, защото предателството спрямо приятел за мен е най-големият грях!!

Може. Но грях е да се въвличаш и в чужди отношения, дори добронамерено, без да си на 100 процента сигурен какво точно се случва, кой за какво знае и кой как ще реагира \а това последното никога няма как да знаеш\. Щом казваш, че си приятел на този човек, не се меси - да го изпортиш на жена му определено не е особено, как да се изразя, приятелско.

# 16
  • Мнения: 293
Значи жена му знае,че е на концерт в чужбина,знае и ,че ще има много други хора сред които и жени.Ти не си сигурен дали и какво имат те двамата.Взимай детенцето от градина и не си отваряй устата.Първо,защото не си сигурен.И второ нямаш доказателства.Трето-не ти е работа.Да може и двамата да са ти приятели но не си ти човека,който трябва да застане посредата.

# 17
  • Мнения: 2 448
Аз не мога да разбера , ти приятел на приятеля ли си или на жена му.  Thinking Защото ако моя приятелка си хване любовник и дори го знам със сигурност, никога няма да седна да казвам на мъжа и, защото тя е по важна.
Чудя се и защо толкова си се заинтересувал от жената на приятеля си повече, отколкото от самия него?  newsm78

# 18
AGAPH, жена му знае, че е командировка от службата, както вече писах. Знае и, че точно в този момент, в този град ще има концерт, на който той евентуално би отишъл ако намери билети и му остане време. Но няма никаква представа, че той отива специално за концерта и придружен от чужда жена.
Освен това двамата си размениха подаръци за коледа с меко казано интимни пожелания - видях с очите си. Това, а и други факти ме карат да мисля, че са любовници или поне ако до сега не са имали секс, на едно такова пътуване, това няма как да не се случи.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Разтревожен и аз не разбирам от какво си разтревожен Rolling Eyes. Просто не се меси и не го мисли. Ако ще правиш услуга- прави я и не разсъждавай. Приятелят ти ако иска да изневери ще го направи с или без твоето знание.

# 20
  • Мнения: 46 520
Щом ги познаваш добре, прецени дали тя е от жените, които биха искали да знаят, ако не е, не й казвай.

Аз се надявам, че ако се случи, ще имам достатъчно приятели, които да ми кажат, вместо да продължавам да си губя времето с лъжец.

# 21
  • Мнения: 4 965
1. Присъединявам се към питането на Паси - чий приятел си, защото има разлика???
2. Не вярвам изобщо, че си приятел на когото и да е от двамата (дори и да вярваш обратното) - той не ти е приятел, щом си готов лесно да го навреш в интрига (дори не го и предаваш, защотот той е нямал доверие в теб да ти сподели дали има отношения с тази жена). Не си приятел и на съпругата, щом не си наясно със семейните им отношения, но си готов да й вкараш филми в главата (вероятно за собствена изгода)...

# 22
  • Мнения: 293
А той на теб все пак ти сподели,че не е служебно и,че отива на концерт с въпросната жена ? Thinking Все пак мисля-прави се на ударен.Рано или късно истината ще изплува но няма ти да си опетнения за всичко.Нали знаеш,че посредника е винаги лайно? Разбирам те,че искаш да направиш добро но...по-добре недей.

# 23
  • Мнения: 293
Освен ако не държиш повече не жена му и не се бориш докрай за справедливост  въпреки,че ще си развалиш отношенията с ,,приятеля,,....

# 24
  • Мнения: 473
Помогни на приятеля си като му взимаш детето и стой настрана от взаимоотношенията с жена му. Колкото и да ти е мъчно за жена му, колкото и тя да не заслужава това, не е твоя работа да се месиш в чужди взаимоотношения. Ако той реши да й каже, но ти в никакъв случай не й казвай нищо.

# 25
  • Мнения: 3 394
ле-ле,че заплетено-концерт, бебе, 2 жени, 2 мъже, едно дете на училище, то цял сериал Hug
че колко време ще е този концерт, не отиват ли за 2-3 дена  newsm78

# 26
  • Мнения: 3 394
опс, пропуснала съм последния постинг за командировката и коледните подаръци Rolling Eyes
знам ли, в такъв случай.......все някога съпругата ще научи, дали от теб или от друго място, рано или късно.... ooooh!

# 27
  • Мнения: 6 703
Аз бих отказала да участвам в такова представление щом смятам постъпката за неправилна.
Няма да взимам детето, няма да казвам нищо на жената и съвсем твърдо ще го помоля да не споделя с мен такава информация.
Да си се оправят там както знаят, но да не ме бъркат мен.

# 28
  • Мнения: 473
Dincho, той като взима детето помага на жена му, не на приятеля . Защото си представи в този студ как жена с бебе на ръце трябва да се грабне с детето да ходи да взема голямото от градина. Че какво е виновно детето или жената, че да не им помогне?  Помощта за детето няма нищо общо с любовницата.

# 29
 Joy Joy Joy

твоята разтревоженост идва от факта, че ти би искал да си на негово място Joy
някъде с някоя Laughing

ако обаче те е помолил и да оправяш жена му вместо него до като го няма Joyе не виждам проблем приятелю

само не го издавай ако жена му все още не се е светнала от ТУК

Общи условия

Активация на акаунт