Мама песен след песен реди, а Юлчето малко хич не ще да спи

  • 11 308
  • 276
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 312
привет Simple Smile

мерси за отговорите за БЦЖ-то, манту не сме правили, ще видя какво ще каже педиатърката във Варна...

Веси  Hug

Да оздравяват болничките Кико, Ради и Ники!  Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 766
Тъй отдадох се шопинг терапия от офиса - направих една поръчка в ЛаРедут /първата ми  Mr. Green/ и малко ми просветна Wink
Нещо много негативизъм се наслои около мен /при мои познати имам предвид/ и ми се отразява зле  Sad Почвам да мисля за много неща и тотално се депресирам от абсурдността на ситуациите около нас
Но ............. както казва мъжа ми - не мисли и без това си руса  hahaha
Благодаря ви за подкрепата и стискайте палци да ми дойде скоро поръчката, че нямам търпение /дънки също  Laughing/
Извинете за оффа  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Ще ми се да заведа Ина на куклен театър събота или неделя - някой да има предложения или инфо къде, кога?

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 15:23 от Там-там

# 242
  • Мнения: 1 098
Това, което ми пишете за ортопеда ме успокоява. Добре, че не го снимах.
Там- там и аз съм в дупка. Надявам се като се оправи времето да се наредят нещата Hug
Дели, не го пазя много, много. Ходим по клубчета, събирам го с деца. Но когато разбера, че някой се разболява не го срещам с него.

# 243
  • Мнения: 384
Определено днес има нещо във въздуха.И аз цял ден съм в напрежение и немога да вляза в кожата си.Но на мен шопинга вече почна да ми действа зле.След пазаруване съм подтисната и се чувствам виновна.Все черни емоций наслоени от Димитър.Той ме кара да се чувствам неспособна,виновна,винаги в грешка.А и страх изпитвам от него,все суча,въртя и се крия покрай него,а няма за какво всъщност нищо не съм направила.Но като го чуя какви ги говори и онемявам-аз ли съм това,за мен ли става дума.Не търся коментари,просто споделям.
Веси,честита ти поръчка.Сега има смисъл да се поръчва,ама аз като нямам кредитна карта(то и по-добре че нямам).
Цикъла ми след раждането на първото дете стана много лесен,кратък,не толкова обилен,но предменструалния синдром яко ме тресеше.Сега след второто раждане се върнах на вървия вариант,обилен цикъл с болки,лек предменструален синдром изразен в обилно ядене.  Mr. Green

# 244
  • Варна
  • Мнения: 204
Ей ме на тук съм  Hug
Прибрахме се снощи късно и днес цял ден съм като парцал.Наложи се аз да шофирам от Пампорово до Варна.Почивката мина не толкова добре , както я планирахме, но като гледам колко болнички има тук, чак се чудя дали да се оплача  Confused
Починахме си добре, наспахме се, находихме се по пещери и чукари, някой се накараха на ски/аз /, а други претърпяха леки  инциденти  Sad /Милко/- изкара си рамото, а днес ходихме на лекар тук и се оказа, че има и счупване . Равносметката- една седмица почивка=грижа за 3 деца в следващия месец  Rolling Eyes Иначе като изключим инцидента, хванахме супер време и Преслав остана много доволен. Ще пусна и снимки по-късно днес.
Слава богу Нелия е добре, слушала е баба си и дядо си, които са и угаждали за всичко.Сега ще трябва да я вкарвам в релси, защото снощи се събуди към три посред нощ, пищя един час .Искаше да си слага ботушите и якето и да ходи на разходка   Shocked
Искам да попитам- намерихме я  с цепнат като роза лилаво- син венец от който се вижда и кътник, но венеца е в ужасно състояние- накъдрен и все едно има кръвоизлив. Личи се че трудно пробива зъба. Някой да е имал подобен проблем? Чудя се дали да я заведа на лекар и какъв точно. Малко хаотично пиша, моля да ме извините  Blush

# 245
  • София,
  • Мнения: 4 267
BOOTY много неприятно това със счупването, дано му мине бързо! Hug А за венеца на Нелия не се тревожи, ще се оправи от само себе си - поне на Вероника и се оправи, дай и нещо да дъвче и да го чеше и ще се разкара синьото, а като пробие изцялао зъба ще се оправи напълно. Аз не съм я водила на зъболекар, но ти ако много те притеснява я заведи да я погледнат! Hug

Момичета аз няма да пиша за цикъл - щото да не Ви шашкам, единствено ще кажа, че гледам да съм си в къщи и да не ходя никъде и изобщо да не излизам, тъпча се с кръвоспиращи иначе има опасност да ми изтече кръвта. Embarassed Стоя си два или три дне денонощно в тоалетната. Проблема ми е от години и никой нищо неможе да ми каже, има периоди в които няма проблем всичко е нормално, но има и периоди в които руквам като река ей така от веднъж и то не в първите два три дни, когато цикълът си е силен по принцип, а през 4 - 5 ден Crossing Arms

Вики тоя гранофорин е голяма мъка докато го намажеш, но пък иначе помага много! Hug

# 246
  • Мнения: 616
Понеже натегнатия въздух витае и около мен днес се мотам тук ама ще ми излезе после през носа Sick
ИСках само да ти кажа Бооти че венеца на Нелия ще се оправи не се тревожи и при Сашо имаше такъв период давала съм му вечер преди да заспи нурофен да не го боли много ,а Милко много неприятно и не ти завиждам че занм как е с тре деца особено с третото и аз съм на този хал добре че Пешо се мие и оправя сам че ако трябва да мия и обличам и тримата не се виждам и да не забравя да хапва много извара за да зарасне и се калцира по бързо коста.

# 247
  • Мнения: 521
Не ме бийте - ама да питам - не решиха ли детските да са 30 лв за тази година?
Имам да наваксвам с четенето

# 248
  • София,
  • Мнения: 4 267
Не ме бийте - ама да питам - не решиха ли детските да са 30 лв за тази година?
Имам да наваксвам с четенето


Аз доколкото разбрах са 35 лв.

# 249
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Бути, много неприятно. Дано зарастне безпроблемно. А за венеца на Нелия не се тревожи. При Лина се случи и педиатърката го видя, каза че е нормално, защото избива зъб с голяма площ. Като изби всичко мина.

Пожелавам на болничките бързо оздравяване и повече усмивки на всички  Hug

А като казахте за писане - и Кати пише, но предимно когато кака й рисува. Също хваща правилно химикалката, но мисля че е временно и ще го забрави когато й трябва. А когато учих листовките за пред ДАИ, Лина всеки път рисуваше до мен. Често имаше кръстовища и светофари. И викаше баща й да й каже кой пръв трябвало да мине, че му било зелено, а тя на четирите ъгъла нарисувала светофари с две черни и една зелена секция  Laughing След моя курс тя доста научи. И в квартала като пресичаме след някой завиващ, тя редовно ме пита дали е дал този мигач.

Детските надбавки са 35лв на дете, като  за близнаците са повече. Ето тема по въпроса http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362470.0

# 250
  • Мнения: 1 098
За писането и рисуването- преди да завали сняг с Дели драскахме по асфалта в парка с тебешири, той много се кефеше.
Яна, забелязала съм, че и аз много се поддавам натова да ме манипулират и да ме карат да се чувствам виновна. Дано детето ми не наследи това прекрасно мое качество Mr. Green

# 251
  • Мнения: 1 835
доколкото съм чела, имунната система на децата съзрява с възрастта а не с увеличаване броя на преболедуванията. Ако изкара вирус, имунитет се гради само срещу този вирус, а не срещу останалите един милиард примерно, и то се гради имунитет само ако не са приемани антибиотици или силни лекарства. Не се заяждам, с такава информация разполагам аз, ако не е така, ще съм благодарна да ми дадете нещо за четене по въпроса  Hug

Две седмици направих само един боб и едни спагети, та днес наваксвам.
Яна, не би трябвало по време на инволюция да се пълнят гърдите, поне според статиите, ама аз нещо съвсем се обърках с тая работа  newsm78

Бути, Веси  Hug

Бубе, това е защото сте добри души  Hug

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 17:39 от marisasav

# 252
  • Мнения: 312
Вилма  Hug
Добре дошли Simple Smile. Много неприятно това с Милко. Бързо оздравяване!
Не е ставало при нас така с венеца, ама ще мине, кътниците са си трудни зъби. Пък по отношение на обличането за разходка - Доротея ми го прави същия номер + пищене, тръшкате и мятане при опит да я съблека след разходка  Joy

Марти, съгласна съм с мнението ти за имунитета.

Във връзка с кърменето и отбиването - Доротея нали сама се отказа лятото да суче и не е търсила, обаче не може да се отучи от това да ми рови в блузата... ей така, да щипе само.

# 253
  • Мнения: 389
здравейте !
Там-там ,внимавай с ларедута,4е е като краста  Mr. Green и се 4удя в кой момент мъжо 6те ме изгони .
BOOTY,съжалявам за премеждията ,дано третото дете не те тормози много  Peace
И аз не бях разбрала за детските,добре ,4е сте вие  Hug

# 254
  • Мнения: 384
Ема Буболечка ти поне му купуваш нещо отвреме навреме да му замажеш очите.  Joy  Joy Joy
Верно си яко зарибена,гледам че си наясно с нещата ще те питам ако се наложи.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт