Мама песен след песен реди, а Юлчето малко хич не ще да спи

  • 11 303
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 524
ДУ
купих инхалатора вчера, благодаря ви на всички за съвета, имаше го в ремедуим-а, звъннах и го запазих и след работа веднага го взех, както и капките вентолин и физ. разтвор. снощи направихме 1 инхалация, слава богу стоя спокойно цели 10 минутки, а днес ицо му е правил сутринта. звънях на масларски понеже имаше нощес пак Т 39 градуса и той ми каза ако и нощес има, от утре да пие антибиотик. дано не, но не ми харесва как кашля, доста тежка кашлицата. а и аз се разбухах нещо от вчера, но пия стодал и не му се давам Sunglasses

веси,  браво за редута, шопинг терапията е супер. и аз чакам 2 парцала за мен оттам, поръчах ги чрез колежка. мисля днес да видя и детските и стига вече че е голяма краста Crazy за театъра- в ателието което е писала мая има хубави представления ,то е на преподавателтие на ицо. тази събота и неделя ицо има представление в СКТ на гурко, виж в програмата ако ви се ходи от колко часа е Hug

бути супер снимки Peace

иве, бубе, бубулечката- как са децата?

ува, питах за пъпките, понеже питаше за нещо противосърбящо, та се чудих дали си купила вече (това като отговор с малко закъснение де  Grinning)

когото пропускам да не се засяга, подхванали са ме тука и уви нямам мн време Rolling Eyes

# 271
  • Мнения: 1 798
мерси Деси  Hug бързо оздравяване на Цвети  Hug

Бути, с голямо удоволствие изгледах снимките - страхотно семейство, прекрасни деца (другото си го знам, нищо, че го няма на снимките). Екипите ви са супер, заслужава си човек да кара ски заради хубавите екипи  Grinning а Родопите е прекрасно място, бях забравила колко е хубаво, дай Боже скоро да отидем там пак

Майче, ако кажа, че и аз не съм се сблъсквала с такова отношение, ще излъжа. Аз започнах да проявявам агресия, когато някой ми заговори за отбиване и това май действа. Ставам леко заядлива и се държа така с човека все едно той е най-големия невежа затова, че си мисли, че детето трябва да се отбива преди две години...после мога да кача още възрастта  Mr. Green ами не ме закачат вече. Явно си има хора, които обичат да натрапват своето мнение за неща, които грам не ги засягат и с тях само по-твърдо трябва да се държиш. Един дядо, роднина ме пита скоро "Ама още ли кърмиш", учудено, а аз още по-учудено, направо драматично го изиграх "еди кой си (внука му, на същата възраст) да не би да не пие мляко". Съответно отговорът беше "пие вечер адаптирано", а аз казах "ами Никола пие вечер човешко"...трябва да ти кажа, че когато Никола стана на 1 година започнаха въпросите, аз и бях писала тогава, но не знам дали бях писала, че са ме разплаквали няколко пъти. После предприех тази тактика и нещата са по-добре. Мен ме интересува, че детето ми е здраво и доволно, специалистите по отбиване да си гледат работата  Hug Hug Hug мерси за информацията за куклен театър  bouquet

Ние вече сме си трима  Grinning

Ели, целувки на Коки, браво, че си намерила инхалатора, дано свърши добра работа. И ни казвай за представленията на Ицо  Grinning

# 272
  • София
  • Мнения: 3 524
понеже ги няма колегите още бързам да ви пусна линк ако решите да ходите
на първия е едното от представленията в което е ицо ("готвачите на андерсън"):
http://www.programata.bg/?p=42&l=1&c=1&id=51007

на втория е програмата на СКТ:
http://www.programata.bg/?p=38&l=1&c=1&id=51
(ицо играе и в "снежанка", както и в "лунната стая", което се възстановява сега)

това е на учебния куклен театър:
http://www.programata.bg/?p=38&l=1&c=1&id=50
(желязното момче)

и това е на ателието:
http://www.programata.bg/?p=38&l=1&c=1&id=54
(храбрият шивач, джак и бобеното зърно и барон мюнхаузен са този уикенд)

марти, не се ли отказаха да те тормозят за отбиването, има хора които не могат да разберат...просто не се поддавай на внушения, ти знаеш че това което правиш е правилно ие добро, така че другите много им здраве Crossing Arms

# 273
  • Мнения: 384
Никоя майка,която кърми няма да се почувства добре ако някой й постави въпрос за отбиване.Тва си е между нея и детето.

# 274
  • Мнения: 766
Добър ден
Мая и Ели много ви благодаря за инфото за театрите  Hug
И аз си мислех за "Бяла приказка"  newsm78 А и "Готвачите на Андерсен" ми звучи добре  newsm78 Сега ще се почудя, но ще ходим със сигурност  Hug
За отбиването - аз съм на мнението на Яна това си е между майката и детето  Peace И наистина майката си решава кога да отбие - важното е детето да е спокойно и доволно, а и майката да не се тормози и това да и тежи Simple Smile
Хайде почнахме работа - ще пиша после пак  Hug

# 275
  • Мнения: 312
добро утро Simple Smile

малко тъп въпрос, ама... стоят ли мирно децата на кукления театър? Успяват ли да издържат цялата постановка?

хубав ден!

# 276

Общи условия

Активация на акаунт