Мама песен след песен реди, а Юлчето малко хич не ще да спи

  • 11 317
  • 276
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 766
bubulechkata аз отдавна му се точа на редута - все си мисля е мога да се контролирам, ама ще видим Wink
Ianamama аз платих с дебитната карта - мина и за моя изненадаSimple Smile
Аз пък на моя мъж нищо не му купих  Mr. Green Само за мен и Ина Simple Smile
Бути много сили и търпение с трите деца Hug Много неприятна случка Sad
Лека вечер  момичета
Аз отивам да готвя   chef

# 256
  • Мнения: 43
Искам и аз да се зарибя с ЛаРедут. Mr. Green По тоя повод искам да питам с каква дебитна карта става,чувала съм че не може да е на ОББ, а може ли да е на Пощенска или Райфайзен?!?
Бути  Hug Дано леко ти мине времето!
Янче, доколкото прочетох, когато си в инволюция не ти се пълнят гърдите...

# 257
  • Мнения: 384
Леле,недей така Веси.И с дебитна ли може,моята е на Уникредит.
Бооти,бързо възтановяване!И аз съм била в ситуация с три бебета,миналата година като и Надина,и баща й бяха в гипс,а Никола съвсем бебе.
Еми не са ми твърди,просто ги усещам пълни.Еми хубаво не съм тогава,все тая.Искам да отбивам вече и да почвам да пия конски дози хапове,прахове,супи против слонския ми апетит.

# 258
  • Мнения: 1 876
Цитат
Еми не са ми твърди,просто ги усещам пълни.Еми хубаво не съм тогава,все тая.Искам да отбивам вече и да почвам да пия конски дози хапове,прахове,супи против слонския ми апетит.
Laughing недей така де. аз също не съм сигурна с това чудо - дали съм, дали не съм...първо мислех, че съм, после четох, че е почти изключено да ннастъпи преди година и половина и реших че не съм  Grinning няма значение де, когато тогава
Сега си поиграх и кандидатствах за няколко градини с яслени групи - тренирам си. нищо, че не знам къде се намират градините, пише, че са в район Слатина. Иначе за тази, която искам, съм кандидатствала предварително, тя е само градина

 ето пътеводител за ларедут - там пише за картите

# 259
  • Мнения: 766
моята е на Пощенска банка

# 260
  • Мнения: 640
То май не е от значение само към коя банка е, а и каква точно се води картата (т.е. дали е и разплащателна).

# 261
  • Мнения: 329
мойта карта ( дебитната) със сигурност не става , опитвала съм .И май по-добре  Laughing
Мими, аз бях споменавала за третата сливица на Ева, мисля че ще се наложи да я прегледат Rolling Eyes
Вижда му се края на адаптираното мляко Grinning, пие все по-малко
Ще гледам Шоуто на Слави ,да видя докъде ще стигне простотията  Laughing

# 262
  • Мнения: 766
Честно казано изобщо идея си нямам каква ми е картата  Blush
Харесах си един куп работи и всеки път като тръгнех да поръчам едни много сладки чорапогащничета за Ина все ги нямаше в наличност  Tired
Днес как ми беше тъмно и мрачно те се явиха и аз грабнах картата и ...... мина всичко ок  Mr. Green
А едва сега седнах да видя какво съм поръчвала  hahaha
Оспамих темата - извинете  Rolling Eyes
И аз си гледах Сватбите и само ходя след мъжа и нареждам "Виж какво правят хората, а ти ..." /пояснение - мъж ми е възможно най-големия анти романтик Laughing Laughing/
Лека и спокойна нощ на всички  Hug Hug

# 263
  • Варна
  • Мнения: 204
Момичета с дебитни карти става, ама трябва да са Виза Електрон !  Peace/ за Ла редута говоря/

Ето и малко снимки

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 23:34 от BOOTY

# 264
  • Мнения: 1 098
Онзи ден се включих в поръчката на едни приятелки в Ла редут. Поръчах за мен едни обувки, всичко друго беше за Дели за лятото.
Буути, страхотни снимки.

# 265
  • Мнения: 640
Вилме, половината от снимките не ми ги отваря в уебшотс  Crossing Arms Но от това, което видях, само ме кара да съжалявам, че съм зле с краката в момента, иначе съм яхнала и аз ските. Страшно чаровен ти е Преско (пу пу). Не завиждам един ден на жените, на които ще разбива сърцата им  Mr. Green
Дано Милко се оправя бързо  Peace
И аз съм с Виза Електрон, но нещо не ме влече Ла редута, а и по принцип пазаруването онлайн. Харесвам да видя и пипна стоката преди да си я взема, без значение дали става дума за дрехи, обувки или техника.

П.п. Ще разчиствам първи пост. Има ли още някой да се интересува от слингове, захранване на бебето, развитие на бебето от 0 месеца до 1 година, разлики във води, каши, пюрета, еднократна помощ и т.н., или да махам смело?

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 00:14 от Renie78

# 266
  • Мнения: 984
Йеее, разкошен е малкия скиор  Heart Eyes
Веси - ние с Гери водихме децата на театър в Театър Ателие 313 
Аз много харесах това но да видим дали ще стигнем до него...
Аз да ви се оплача - нали малкия стана на година и половина и се чух с бабите. И все ме разпитват още ли кърмя и направо ми се смеят  Confused Вече ме е срам да казвам че кърмя. Една аптекарка ме изгледа като извънземно. Зъболекарката ми и тя ми се смее, че съм отглеждала Крали Марко. На моменти директно ми се подиграват. Майка ми дори пред мен като говори с познати с насмешка коментира, че още кърмя. Сякаш много ги интересува малкия какво яде! Иначе отбелязаха, че още не се е разболявал и колко добре било детето... ама бил голям вече за кърмене.
Сигурна съм че и тук има майки на които им се струва смешно да кърмя до сега  Wink но поне не се заяждат  Mr. Green
А на мен ми се иска отбиването да става плавно. Не виждам смисъл да си създавам проблеми с гърдите и малчо да се скъсва от рев, само защото така ми е щукнало и баба е казала, че вече е голям.
Ох, оплаках се  Mr. Green

# 267
  • Мнения: 384
Добро утро!
Бооти,много сте хубави!А и времето е било супер!Колко много хора има!
Аз водя децата в читалището до нас на театър.Надина съм я водила в този до Биад и на Възраждане.На Възраждане ми допадна,защото децата можеха да си щъкат напред-назад.
Незнам какво значи плавно,нестресиращо отбиване,но ако ще се случи над 2-рата година неискам и да знам.За мен тогава са си големи вече.Надявам се като се стопли да имам възможност за повече разсейване и да действам.Като гледам ще сме на 1год. и 10м. докато стане.Сега кърменето ми е повече облекчение,но първия път ми беше мъчително.Изчаках да й избият зъбите,да се стопли,да стане на 1г. 4м. защото прочетох че след тая възраст могат да приемат млечни под формата на храна и други млека не само адапте.Тя адапте не искаше,Никола не съм го пробвала но ме съмнява да пие,че и вода малко пие.А и скоро не очаквам да извади всички зъби.

# 268
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Мая, предполагам знаеш какво ще ти кажа и как Малчо не е никак голям. Ако искаш може и на скайп да си пишем за това  Hug

Рени, бърши смело. Аз мислех да събера линковете.

# 269
  • Мнения: 910

Добро утро!
Бути, снимките са много хубави и бързо да се оправи на мъжа ти.
Бързо оздравяване на всички болни.
Цвети е с температура,но педи ме предупреди за това,а и искрено се надявам кака и да не е донесла някой вирус от градината.
За пазаруването и аз съм като Рени - трябва да го видя и да го пипна.
при нас напече и пак ще има дълга разходка
лек ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт