Пак разширени вени - операция

  • 22 814
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Е как някой отиде и пусна музика и ме попитаха пречили ми, естествено, че не ми пречеше. Иначе от вчера нямам температура, по малко е схващането и опъването, но още имам изтръпване около шевовете. На работа съм и се притеснявам, че се застоявам, а било добре на често да ставам да се раздвижвам. Долу около кокалчето има по голям синкав участък и повече боли, но явно там са рязари повече.Пия детралекс.
Смени си Детралекса с Phlebodia.На мен също ми правиха такава операция,но още същия ден ми казаха да започна с Phlebodia по 1 таблетка на ден,защото била много по мощна като действие.На 3 ден след операцията бях на работа, а на ден минавам доста път и от първия ден нямам никакви проблеми.Сутрин слагам еластичния чорапогащник,пия една Phlebodia и все едно никога не съм имала проблем с крака и не съм била оперирана.Пробвай!

# 16
  • Мнения: 636
Благодаря, че ми пишеш. Направо съм психясала от притеснение, постоянно ми изтръпва крака, особено като махна вечер бинта стяга и опъва кожата все едно ми е тясна.Под всеки шев има плътен участък и стои твърдо и като го пипна чувствам как се активират нервчета по другите шевове. Още да питам каква марка чорапи си купи. Аз като бях на операция предварително не си купих и после забравих.Сега тук в нашия град обикалих навсякъде и няма нищо все по заявка.Препоръчаха ми MAXIS но сега търсят каталог и дакато намерят ще се наложи да нося бинта, който постоянно се смъква.Вчера си купих нова кутия детралекс и не ми се оставя или да купя това и да отлажа детралекса.

Общи условия

Активация на акаунт