помогнете

  • 15 995
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Защо обвинявате майчето?Направо съм потресена от помощта тук!Нали всичко и е дарено,защо се държи сметка за обувки!
Всички тук помагат,но искат постоянно някой да им благодари и да им мълчи за благодарност
Потресена съм Sick
Айде стига се потриса пък ти....става ли?Аман от гости като тебе,дето все се потрисат и се натресът след това да плювнат,колко са потресени от помагащите майки тук.

# 196
  • Мнения: 9 973
Защо обвинявате майчето?Направо съм потресена от помощта тук!Нали всичко и е дарено,защо се държи сметка за обувки!
Всички тук помагат,но искат постоянно някой да им благодари и да им мълчи за благодарност
Потресена съм Sick
Айде стига се потриса пък ти....става ли?Аман от гости като тебе,дето все се потрисат и се натресът след това да плювнат,колко са потресени от помагащите майки тук.


Joy hahaha Ще умра от смях! Mr. Green
Направо съм потресена от помощта тук!Нали всичко и е дарено,защо се държи сметка за обувки!
Всички тук помагат,но искат постоянно някой да им благодари и да им мълчи за благодарност

а защо и тя не помогне на някой друг?Като тези дрешки са топлили гърба на нейните деца,защо да не стоплят още нечий гръб?

Аз имам едно столче за кола,което Антония го беше взела и т.н.Сега то е в мен.Моят син ходи всеки ден по болници и това столче ни е `златно`.Тогава  не можех да си купя и ми го дадоха.Сега помагам с дрешки,играчки,храна....Каквото имам и мога.Някой ден,това столче ще отиде при друго майче в нужда.Това е идеята Wink

Към авторката:Ти умишлено ли ползваш един ник за всички сайтове? Thinking
Въпрос:На каква цена оцени маратонките?За колко ги продаде?

# 197
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Към авторката:Ти умишлено ли ползваш един ник за всички сайтове? Thinking
Въпрос:На каква цена оцени маратонките?За колко ги продаде?
Авторката не е влизала от 31 декември,или ако е влизала вече ползва нов ник.
Сигурно е заминала по Гръцко на гурбет. Mr. Green

# 198
  • Мнения: 2 584
Защо обвинявате майчето?Направо съм потресена от помощта тук!Нали всичко и е дарено,защо се държи сметка за обувки!
Всички тук помагат,но искат постоянно някой да им благодари и да им мълчи за благодарност
Потресена съм Sick

според мен това е авторката-Антония, за гръцко си трябват пари за влака, паспорти за децата а и декларация от съпругът че може да изведе децата в чужбина, ходих миналото лято 12 часа с влак и то с малки деца
не знам кой може да и заел 300-400лв.

# 199
  • Мнения: 9 973
Ивка,авторката със сигурност чете темата Wink

# 200
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ивка,авторката със сигурност чете темата Wink
Може ли на ЛС да ми кажете новият и ник,ей така от любопитство Mr. Green

# 201
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Защо обвинявате майчето?Направо съм потресена от помощта тук!Нали всичко и е дарено,защо се държи сметка за обувки!
Всички тук помагат,но искат постоянно някой да им благодари и да им мълчи за благодарност
Потресена съм Sick
написаното от госта даже и незаслужава отговор и толкова писания, мили ми момичета, защото въпросната личност се е скрила зад "гост", че е по-удобно да криейки се да критикува...и с какви очи така обижда  ooooh! незнам!

# 202
Момичета,аз се запознах с въпросната Антония`Впечатленията ми от нея,са ми коренно различни от мненията тук`С нейни приятелки бяха събирила дрешки за дом за сираци в Ракитово,Исках и скайп,за да мога да и пиша от резултата в дома,но тя каза,че вече два месеца няма интернет,Имаше и два чувала с бебешки и детски дрешки и обувки`и тях ми даде,Тя ми спомена за благотворителния форум , и че сте и помогнали с дрехи за децата,
Когато имам възможност,ще пиша отново,Много съм заета,

# 203
  • Мнения: 2 471
Еееееее ама вече ми писна, аман от "доброжелатели". Няма ли накрая да се махне тая тема. Тонове дрехи, пари и какво ли не отиде към тая жена. Сега ще излезне, че била Майка Тереза. Ми да с чужда пита, майчин помен прави.  И аз мога така - ама дали, ако се беше бръкнала да направи нещо лично, щеше да е толкова БЛАГОРОДНА.

Айде нека аз да съм лошата, пък МИЛАТА АНТОНИЯ е чудото на форума.

Много интересно е, че всеки път темата е повдигната от "гости", като отиде на втора страница.

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 12:06 от Нини (на мама слънчицето)

# 204
  • Мнения: 2 584
Момичета,аз се запознах с въпросната Антония`Впечатленията ми от нея,са ми коренно различни от мненията тук`С нейни приятелки бяха събирила дрешки за дом за сираци в Ракитово,Исках и скайп,за да мога да и пиша от резултата в дома,но тя каза,че вече два месеца няма интернет,Имаше и два чувала с бебешки и детски дрешки и обувки`и тях ми даде,Тя ми спомена за благотворителния форум , и че сте и помогнали с дрехи за децата,
Когато имам възможност,ще пиша отново,Много съм заета,

значи не е в Гърция,  Joy Joy Joy абе Тони спри се вече защо пишеш не знам, няма как да излъжеш и пак да ти се дава, чак пък и дрехи за децата събирала, тя затова имаше толкова дрехи да продава


Възпитателно училище-интернат "Ангел Узунов" гр.Ракитово е за малолетни над 8-годишна възраст и непълнолетни, извършили противообществени прояви от цялата страна.

какво точно е събира въпросната Тони там са от 8 до 18г. нейните деца не са ли по малки

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 12:26 от ЛАРА КРОФТ (rut)

# 205
  • Мнения: 3 498
Имаме майки в Пазарджик, които посещават дома. Мога да разбера дали е дала нещо Wink

# 206
  • Мнения: 2 584
Имаме майки в Пазарджик, които посещават дома. Мога да разбера дали е дала нещо Wink

да ще е добре да се разбере

# 207
  • Мнения: 2 577
Жалко, че чак сега виждам темата Rolling Eyes
След като се завихри скандал в темата за многодетните и публично помолих Антония да спре, за това и написах до момента какво беше дарено. Явно жената е продължила с всевъзможните начини за намиране на средства.
Жалко, защото първо аз и  подадох ръка и издействахме с Мечка Малинарка торта за детето и. После се започна една постоянна тиха атака, ама съвсем хитро измислена, за събиране на всякакви средства от нейна страна. Жалко, че още преди мнооого време предупредих всички многодетни майки и всички, които знаех, за методите на Антония, хиляди пъти предупредих и модератор, но така и не я баннаха , въпреки, че си позволяваше да влиза с няколко ника. Тя дори си позволи да си измисля нейни приятелки, баби, които имат нужда от помощ. Впоследсвие се оказа, че пише от нейния си комп , а уж пишеше една баба...
Аз ходих съвсем в началото до тях. Вътре не съм влизала.
Много жалко за хората, които не повярваха още преди година, когато се опитахме да кажем истинита. Защо са продължили да и помагат - не разбирам. Понякога си мисля, че все пак не евиновен този, дето яде баницата...
Още тогава се намериха хора, които да оплюят нас, че нападаме горката жена.
Смея да твърдя, че не елош човек Антония, но нещо криво разбира начините за оцеляване!
Жалко наистина. Такива хора не заслужават уважение! Добре, че се спряхме още преди година!
Антония, знам, че едва ли осъзнаваш, че наистина злоупотребяваш с доверието на хората, но наистина, ако четеш, моля те от цялото си сърце, спри да правиш така. Всичко рано или късно се разбира, а не забравяй, че може някой да се ядоса и да подаде сигнал и в полицията. Хора всякакви има.


В Ракитово дом за сираци няма. Особено за такива малки деца. Там има училище за деца с белодробни болести и пансион към него.

Последна редакция: сб, 10 апр 2010, 21:11 от Даскалица Кукундрелова

Общи условия

Активация на акаунт