Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 68

  • 39 490
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 708
Ееееей, от 4 часа вчера не съм ви видяла и днес не мога да смогна сутринта Wink Wink Wink

Честит Рожден Ден на Корнишонка. Страхотни торти съм виждала от теб, надявам се и ще продължаваме да виждаме  bouquet

Пепи, що само на лични това за стъпка по стъпка на багера. Ако не е много секретно, може ли и ние да се доредим Peace

Рая, напълно се съгласявам със забележката ти Peace, но аз просто си играех на думи и затова така ги използвах Joy Joy Joy Както се казва, художествени прийоми на пишман списвател  hahaha

# 61
  • Мнения: 1 491
mam4e79, честит рожден ден със малко закъснение от мене... Желая ти много здраве и щастие   bouquet

Корнишонка, честит рожден ден и на теб   bouquet Желая ти прекрасни емоции днес и да не забравим здраве, щастие, късмет и много любов   bouquet

Niki-to добре дошла сред нас   bouquet

Мама Яни супер сладък самолет си врътнала   bouquet

# 62
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте момичета, аз не съм влизала 3 дни, но сега ще докладвам за динозавъра. Много го хареса дребния само дето се ядоса, че съм го направила зелен, а не червен.  Confused Ама детска му работа. Тортата беше вкусна, което е по важно. Направих крем с желатин две различни големини за глава и тяло. Останалата част врат, опашка, крайници, муцуна направих от крем Ганаш и блатове натрошени на дребно. И оформих. Покрих с моделираща маса, и оцветих с четка и няколко вида бои. Боите ми бяха калпави понеже хубавите ми свършиха и имах едни бои за яйца. Но все пак стана. Всички много я харесаха, и аз съм доволна от това което се получи, което е по важно. А и щом не получих критика, значи съм се справила прилично.   bouquet
А и моля ви се не ме слагайте на едно ниво със Ванчето, Naughty  тя е далеч пред мен.

# 63
  • Мнения: 264
Джемма беше дала рецепта в темата на юлското предизвикателство за шоколадово тесто с мед:)))
В тази връзка дали не може глюкозата от рецептите за фондани да се замени с купешки мед ( който както всички твърдят е 50% глюкоза)?  Аз така или иначе ще пробвам, защото не мога да намеря глюкоза наблизо, но аз и без това не знам как се получава с глюкозата така че едва ли ще мога да оценя има ли разлика или няма.
И другото което исках да питам е как се топят желираните бонбони на микровълнова фурна - пускам на най-силното и чакам да се стопят ли?

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Корнишонка, Честит рожден ден!
Бъди все така креативна и много обичана  bouquet  bouquet  bouquet


иглика333
, бонбонките ги сложи в съд, който си намазала с олио или маргарин, че иначе залепват. Като ги сложиш в микровълновата те започват да се надуват - вадиш и разбъркваш с намаслена лъжица, ако не са се стопили напълно ги връщаш за още малко. Не знам дали е правилно, но аз го правя така Hug

# 65
  • Мнения: X
Корнишонка, честит рожден ден!Много здраве,късмет и огромно вдъхновение за торти,да им се радваме и ние!!!       nbirthday   

# 66
  • Мнения: 634
Честит рожден ден на МАМЧЕ79иКОРНИШОНКА.От все сърце ви пожелавам здраве и късмет .  bouquet
Момичета само ви показвам торта с емблемата на Бентли.Отивам да се трудя,защото имам много поръчки пък и службата ме чака.

# 67
  • Мнения: 492
момичета,  smile3501 smile3501 smile3501 отново невероятни торти

КОРНИ,   bdbaloni ДА СИ ЖИВА, ЗДРАВА , ОБИЧАНА, ЩАСТЛИВА  baloni С НЕТЪРПЕНИЕ ОЧАКВАМЕ   cook

# 68
  • Мнения: 1 965
ЧРД КОРНИ!!! Бъди жива и здрава и мнооооооооооооого щастлива!!!
БУКЕТ

А и моля ви се не ме слагайте на едно ниво със Ванчето, Naughty  тя е далеч пред мен.
Аааааааа, моля моля!!!!  Naughty без такива изказвания ако обичаш!!!! Никнат ми крилца, и това не ми харесва.....  Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 492
ЛЕЛЕЕЕЕЕ ВАНЧЕЕЕЕЕЕЕЕ , ТИ СИ УНИКАЛНА,  newsm20  НАПРАВО МЕ РАЗБИ С ТОЗИ БУКЕТ Joy

# 70
  • Мнения: 310
Заставам до Krische   с молбата да обясните кои бои за какво са подходящи  newsm17
Корнишонка Ч.Р.Д.   bouquet

# 71
  • пловдив
  • Мнения: 398
Корнишонка  newsm59 и от мен.Момичета,благодаря за пожеланията ,трогнахте ме BlushПепи,ще се възползвам от помощта ти ,когато му дойде времето  Heart Eyesгостите бяха възхитени от карамеления ти крем ,моя се пресече,но желатина оправи положението,почти никой не разбра само едната ми гостенка(главен готвач в Камбаната)но това не попречи да бъде изядена Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 2 113
Честит Рожден Ден, Корни! Много здраве и щастие ти желая!

Иглика, ще разбереш дали става с мед, защото то тестото или се точи добре, или лепне, троши и къса...Няма много вида успешно тесто, но неуспешни такива се получават дори и при перфектно спазена рецепта, така че имаш поле за експеримент с меда, единствено, ако целиш чисто бял цвят, то няма как да стане, защото от меда ще пожълтее, а и може би трябва да сложиш малко по-малко мед, тъй като той е по-мек, по-течен от глюкозата - тя е много по-лепкава и по-твърда, по-плътна от обичайния мед. Направи си експеримента с малка доза и пресявай добре пудрата, много често тя прави провалите, а в твоя случай ще мислиш, че е от меда:)))

# 73
  • Мнения: 264
Аз в крайна сметка намерих глюкоза и сега отивам да се трудя по фонданите. Реших да направя няколко вида да видя кой ще ми пасне на моделаж.  Grinning Че къде не съм ги правила, вече и експерименти да правя.

# 74
  • София
  • Мнения: 618
ЧРД на Корни и на Мамчето 79, бъде здрави изаредени с положителни емоций  bouquet

Ванче, Ванче херпес имам, устата не мога да си отворя, ти ме накара да се нап..... от смях с този букет hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт