Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 21

  • 51 271
  • 424
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте, Страхотни момичета!

Лиде  Hug

Днес ми е въглехидратен ден.
Закуска портокал + чай.
Обяд леща + зелена салата.
Много вода.  Wink

Хубав ден ви желая! Hug

# 361
  • Мнения: 3 425
Ето ме;)

Не съм режимна,но безапетитна,което е ок,защото съм в МЦ  Crazy

Но като гледам Тески се е погрижила  Mr. Green 

# 362
  • Мнения: 2 111
Здравейте,Страхотни   bouquet
Малко нережимна бях 2-3 дни  Blush
Но от днес се стягам.Не може така  Naughty
Черпя по едно следобедно кафенце.                        И плод портокал,за тези,които хапват днес.
     

# 363
  • София
  • Мнения: 2 992
erota , благодаря. Hug С удоволствие ще си хапна портокала.  Grinning
Но ще прибавя и чай :   Wink



Кала  Hug , ааа Тески какви ги наредилаааа....смея ли да ям. Joy

Много съм режимна. Blush Доволна съм ...засега. Peace

# 364
  • Мнения: X
Добро утро  Hug
Днес съм на въглехидрати и избрах грах  Heart Eyes

# 365
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Аз вчера лунувах  Crazy Май не е лошо 2 пъти в месеца да си позволявам течен ден  Peace Не съм се мерила днес,но се чувствам чудесно:)

Ерота, стЕгай се да не се върнеш много назад  Peace

СТрахотен  ден  Mr. Green

# 366
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте и от мен.

Днес ми е млечен ден.  Rolling Eyes А довечера на спорт. Мисля да похапна мляко повечко от друг път, за да имам сили за спорта.

 tesky
, страшна мацка. Wink

Кала, чудесно е , да - да има разтоварващи ,пречистващи дни. Направо ви се възхищавам , на тези които лунувате.  Peace Аз едвам издържам с таратора....а какво остава да съм само на вода. Tired Не бих могла.


Хубав ден, момичета! Hug

# 367
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета!

Вчера вечерята ми беше нережимна, а днес въобще не знам какъв ми е режима  Crazy
Явно предпразнично съм се отпуснала нещо, но гледам поне да не прекалявам с количествата  Peace

Много  Hugна всички и Страхотен ден!

# 368
  • Мнения: 2 111
Кала  Embarassed Така си е,скарай ми се!
Днес се премерих и въпреки,че бях нережимна няколко вечери имам -1 кг  newsm44
През деня си спазвам всичко обаче като се прибере вечер мъжа ми и се объркват работите.
Днес ми е белтъчен ден-пилешко бутче и домат и плод портокал със зелен чай.
Приятен ден и много минуси    bouquet

# 369
  • Мнения: 3 425
Ерота, раздвижи ме мдамммм box box box

# 370
  • Мнения: X
Ерота, Кала много секси аватари имате днес  Joy и изглеждат един след друг като частите на едно тяло  Whistling

# 371
  • Мнения: 2 111
Ерота, Кала много секси аватари имате днес  Joy и изглеждат един след друг като частите на едно тяло  Whistling
hahaha hahaha hahaha
Вярно  Laughing Кала,трябва да пишем само една след друга да не делим тялото на две  Joy

# 372
  • Мнения: 3 425
 Joy Joy Joy тоз моя аватар е старичък,но много ме стимулира...от Лидето ми е  (ся само да не съм се объркала пак,че съм доста разсеяна напоследък)  Crazy

# 373
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, Страхотни момичета! Hug



Отдавна не съм сервирала кафе  Hug

Вчерашният ден ми се получи белтъчен , единствено не ми беше еднакъв обяда и вечерята Tired, но поне бях близо до Страхотната диета:
плод за деня - ябълки, обяд кюфтета на скара, вечеря печено пиле и зелева салата  Wink
Промяна в теглото нямам

Днес не съм се подготвила, така че ще импровизирам  Thinking, и тези дни ще пътувам по провинция, така че докато навестиме всички роднини - надали ща имам възможност за стриктен режим, но от другата седмица се захващам здраво  Peace

Кала, Hug помня го този аватар - наистина е много стимулиращ, както и този на Ерота Peace

СтаМ, tesky, и всички останали Страхотни Hug Hug Hug

Страхотен ден на всички! Heart Eyes

# 374
  • София
  • Мнения: 12 170
Лиде  Hug за кафенцето!
Аз се замислям дали след 1-2 седмици да не направя само първата част на диетата  newsm78.
Много ми се иска да сваля още един-два кг,но да си призная нямам нерви  Sad.
Засега ми стига ограничението от тесто,шоколад и хляб и въобще въглехидрати.

Желая Ви весели празници,изпълнение с много минусчета!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт