Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 73

  • 31 645
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ai-ai страхотна торта , страшно много ми харесва Hug   много е подходяща за трифон зарезан  Wink

# 301
  • Мнения: 1 485
Нали се бяхме разбрали без този тип постинги да бъде темата
Може ли някой да уточни, какво точно остава да се пише в темата?
1. Торти няма да хвалим........
2. Критиките също отпадат, за да няма обидени.............
3. Поздравите отпадат................
4. Картички няма да има, то е ясно...............
5. Новите, пардон НОВОЗАПИСАЛИТЕ СЕ ги пращаме в библиотеката или и аз незнам къде........ може би в банята - да пият по една студена вода, защото тук вече почти няма кой да им отговори............
6 .То.... остана ли нещо???? / Човеченце може ли да сложа, или да напиша с думички това което мисля???/

Значи става абсолютно безсмислено и тортите да си показваме тук..... По-добре направо в галерията......
Я, да си гледам тогава  ТОРТЕНАТА ГАЛЕРИЯ и албумите в подписите. То е същото.....
...................................... /многоточие вместо емотиконче/


Съжалявам много, но не можах да се сдържа от написаното.

Krische,много съжалявам,че пуснах картичка за Баба Марта и че поздравих "в ефир" Дестини,но не не знаех,че ТОВА Е ЗАБРАНЕНО В ТЕМАТА
Извинявам се.....

Аз имам предложение-следното което е написала Ванчето:
1. Торти няма да хвалим........
2. Критиките също отпадат, за да няма обидени.............
3. Поздравите отпадат................
4. Картички няма да има, то е ясно...............
5. Новите, пардон НОВОЗАПИСАЛИТЕ СЕ ги пращаме в библиотеката или и аз незнам къде........ може би в банята - да пият по една студена вода, защото тук вече почти няма кой да им отговори............
6 .То.... остана ли нещо???? / Човеченце може ли да сложа, или да напиша с думички това което мисля???/
   ДА ГО СЛОЖИТЕ В НАЧАЛОТО НА ТЕМАТА ,НЕПОСРЕДСТВЕНО СЛЕД
"Добре дошли в новата тортена тема, мили дами! "
Да се вижда и чете от всички!!! Стари ,нови,новодошли,неориентирани,и пр.


Дано пък така да няма такива неяснотии вече!!!

А що се отнася до мен-и аз ще си пускам тортите само в ТОРТЕНАТА ГАЛЕРИЯ и в личния албум и.................готово!

# 302
  • София
  • Мнения: 618
Момичета, много ви благодаря за пожеланията  bouquet
ai-ai няма как да не изкоментирам тази торта. Жестока е, мен лично ме впечатли много ми хареса, само както Дими е казала малко по листата може да се дооцвети. Страхотна е Flutter

# 303
  • Мнения: 1 491
Нали се бяхме разбрали без този тип постинги да бъде темата
Може ли някой да уточни, какво точно остава да се пише в темата?

ДА ГО СЛОЖИТЕ В НАЧАЛОТО НА ТЕМАТА ,НЕПОСРЕДСТВЕНО СЛЕД
"Добре дошли в новата тортена тема, мили дами! "
Да се вижда и чете от всички!!! Стари ,нови,новодошли,неориентирани,и пр.


А що се отнася до мен-и аз ще си пускам тортите само в ТОРТЕНАТА ГАЛЕРИЯ и в личния албум и.................готово!

Повече от година тортената тема ми беше като втори дом (и само за сведение, аз не излизах от нея и не си давах труд да разгледам останалата част от форума до преди 4-5 месеца!) но вече не усещам нещата така... Чувствам много от момичетата близки, а тези които познавам лично - още повече. Значи ще качвам тортите (ако правя такива, защото напоследък нещо и хобито ми е останало на заден план) в албума и до там приключвам, така ли да разбирам? Аз в галерията не качвам. Случайно ако видя въпрос, който още няма отговор и аз го знам, отговарям като добро дете и нищо лично.... То така излиза от това "без това, без онова, без другото...". Преди не ни дразнеха толкова много тези неща, защо напоследък започнаха? Случили се нещо, което да предизвика такива реакции и отзвуци? ....

ПС. destini, скъпа, ЧРД, да си жива и здрава, много щастие, любов и късмет ти желая не съм забравила, че съм ти обещала снимки от Коледният купон, ама и аз нямам още ...

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 23:34 от violetblue

# 304
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ето ме с тортата за утрешния рожден ден на малкия ми син. Моделът е изкопиран от нета, не е моя идея. А колко кусури имааа- измъчих се с червеното захарно тесто, което след прибавянето на боята започна да се троши невероятно. Rolling Eyes

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=269247&pid=10833358

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 23:06 от Джемма

# 305
  • Мнения: 1 491
И понеже ще ни се карат, заповядайте в

НОВАТА  ТЕМА

# 306
  • Мнения: 2 185

Дестини- весел празник   bouquet

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 03:19 от Clairette

Общи условия

Активация на акаунт