За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 1

  • 14 687
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
viv-miv според мен е или гладна или иска гушкане.
Не знам какво иска, но след като засмуче биберона (и го изтърве няколко пъти  Confused) заспива и откарва сън до 6 и 30, като се събуди иначе не плаче, просто мрънка. Идва ми малко в повече, защото ставам рано и просто не мога да си почина качествено... А и до сега не е била така...

# 16
  • София
  • Мнения: 44 120
ами те вече и тукашните пампита ги продават с ластичета...поне последният месец само такива купувам.

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 804
viv-miv според мен е или гладна или иска гушкане.
Не знам какво иска, но след като засмуче биберона (и го изтърве няколко пъти  Confused) заспива и откарва сън до 6 и 30, като се събуди иначе не плаче, просто мрънка. Идва ми малко в повече, защото ставам рано и просто не мога да си почина качествено... А и до сега не е била така...

Моята е същата. Може да сукне два-три пъти и да заспи, но задължително трябва да стане иначе започва да плаче. За да имам мир я взимам, гушвам я, тя си сукне малко и отново в леглото. Това при нея си е навик и се надявам това да отмине скоро.

# 18
  • Мнения: 2 111
И аз попадам само на памперси с ластици последните 2 месеца.
А тези Пуфис какви са?

# 19
  • Мнения: 149
Досега аз купувах само памперс, но ще ги сменяме.3-ката са му малки, а 4-ката пропуска и някак не му прилягат добре на крачетата и дупето.Решила съм да пробваме Хъджис.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 86
Аз ползвах един пакет от хъгиса, но като че ли не останах очарована.
След него минах на Либеро и наистина съм доволна. Имат ластик на гръбчето, еластични уши отсрани, мого са мекички и прилягат перфектно. Peace

# 21
  • Мнения: 1 745
Деси,като се има впредвид,че сигурно са по-скъпи от обикновените,не ми се вижда удачен и този вариант-за махане на пампа да взимаш такива!Но всеки си преценява де! Peace
Ние ползвахме Хъджис,но не обикновения,а Премиум!Препоръчвам го!Не сме имали никакви проблеми!
Сега взехме на Либеро памперс-гащички и също съм много доволна!Up & Go се водят,за ходещи дечица и са много добри!

# 22
  • Мнения: 438
И аз попадам само на памперси с ластици последните 2 месеца.
А тези Пуфис какви са?
Вече ме е яд на Pampers, щото се гавриха с нас, пробутвайки боклуците си без ластици, и затова и спрях да ги купувам. Crossing Arms
 А за Пуфис - днес разбрах, че са български  newsm09
ето ги и в сайта на Фикосота.
Цената, която аз видях в Кауфланд беше около 33 лв, но не помня колко броя пелени бяха в опаковката.Определено бройката излизаше по-скъпо от другите марки. baby_neutral
 pebs , кажи ми тази лентичка отзад на гащичките Либеро за какво служи, че направо ме хвърли в смут, докато я разглеждах! Laughing

# 23
  • Мнения: 1 745
 JoyАми тази лентичка е за залепване на вече използвания памперс!На самата опаковка също е нарисувано-навиваш го от предната част назад и го залепваш,за да не се разпиляват... нещата! Laughing  Hug

# 24
  • Мнения: 316
И аз мисля да пробвам на бебето памперси Пуфис. Като цена знаете ли как са?
Около 10лв. 3-ка-22бр.;4-ка-20бр.;5-ица-16бр. Излизат по-скъпички. С ластични ушички са.

Мами, здравейте, моля ако някоя от вас е имала подобен проблем да ми отговори  Hug
Малката ми дъщеря е почти на 4 месеца, до преди няколко дни си спеше съвсем спокойно вечер (спи си добре от началото още), но сега се събужда към 3, 4 часа и започва да мрънка и да се върти, давам и биберон, засмуква го, но като го изтърве и пак започва. Имате ли идея на какво може да се дължи това  newsm78 Яде 6 пъти на ден по 130 мл АМ, за зъби не мога да преценя дали ще и излизат, въпреки че постоянно каквото докопа и го навира в устата. Не съм я захранила. Благодаря предварително   bouquet
При нас това продължи до към края на 7 месец. Хленчи като се събуди и иска задължително биберон залъгалката. Правеше го на всеки час. Така и не намерих причина.

# 25
  • Мнения: 2 111
Откакто се е родила дъщеря ми ползва Памперс,реших да сменя с Либеро,четох доста положителни отзиви-харесаха ми много повече от Памперс и ги ползвахме от 8-9 месец до 1г.1месец някъде.
Върнахме се на Памперс,защото Либеро са по-широки и като проходи въобще не са й удобни,стоят й неестествено разтворени крачетата.
А тези Пуфис като гледам не са кой знае колко по-евтини от Памперс.
За кръщенето бях купила гащички на Памперс,за да се оправим по-бързо и са много удобни.
Може би скоро ще минем на гащички,защото е невъзможно в последно време да й сложа памперс  Simple Smile

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 326
И ние сме с Хъджис от както се е родил и съм страшно доволна.

# 27
  • Мнения: 9 973
Деси,като се има впредвид,че сигурно са по-скъпи от обикновените,не ми се вижда удачен и този вариант-за махане на пампа да взимаш такива!Но всеки си преценява де! Peace
разбира се,просто така се вижда дали е пишкано в памперса,така го разбирам.Относно махането на памперса,изцяло се маха памперса за да се учи детето

# 28
  • Мнения: 251
Мами, здравейте, моля ако някоя от вас е имала подобен проблем да ми отговори  Hug
Малката ми дъщеря е почти на 4 месеца, до преди няколко дни си спеше съвсем спокойно вечер (спи си добре от началото още), но сега се събужда към 3, 4 часа и започва да мрънка и да се върти, давам и биберон, засмуква го, но като го изтърве и пак започва. Имате ли идея на какво може да се дължи това  newsm78 Яде 6 пъти на ден по 130 мл АМ, за зъби не мога да преценя дали ще и излизат, въпреки че постоянно каквото докопа и го навира в устата. Не съм я захранила. Благодаря предварително   bouquet
Сигурно е гладна. Някой дечица са по лакоми ти знаеш най добре.На 4м бебето удвоява килограмите от раждането си .        .Моя малкия син започна същите изпълнения през ноща .Захраних го с оризова каша на Нестле,но един път през ноща си хапваше отначало,докато стигнахме цялата доза от кашата.За мое учудване му никна долно зъбче преди 4м.

# 29
  • Мнения: 438
JoyАми тази лентичка е за залепване на вече използвания памперс!На самата опаковка също е нарисувано-навиваш го от предната част назад и го залепваш,за да не се разпиляват... нещата! Laughing  Hug
Много ти благодаря!
Сега вече ми е ясно smile3521.Иначе на опаковката видях нарисувана сгънатата пеленка, но се зверих,зверих, и нищо друго не им разбрах! Sneaky
Много ми помогна! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт