Любители на котки - тема 20

  • 22 425
  • 335
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 5 704
Сигурна съм, че на Wish~ сега й е много мъчно, и не й е до убеждаване, да си вземе ново коте. Rolling Eyes Тя ще си реши с времето, не е нужно на момента, когато още й е тежко, да мисли за това...
Нормално е сега да каже това, какво се хванахте за думите...


Когато Бети се разболя (беше сиамче,на 10 години,за незнаещите за Бети),изнесох на раменете си цялото и боледуване,в продължение на месец съм се влачила по ветеринари+нощните смени, които имах да давам+дипломната ми работа+това, че изживях ужаса да разбирам ,че идват последните и минути+това, че видях последния й дъх. Не мога да възприема думи от сорта,няма повече да гледам(грижа) за друго животинче. Всеки ден сравнявам Пинко с Бети, и след време тях 2-та ще сравнявам с друго коте.За мен е важно, че продължавам да се грижа за едно животинче,което има нужда от това. Знам,че сме различни и всеки възприема по различен начин нещата. Разбирам напълно, болката при загуба на любимец, но не мога да възприема изказвания - повече никога.....  Peace

Игуанка, Ted_cat  моля ви пуснете нова тема,че аз няма да я оформя добре,иначе и аз мога да го направя.  bouquet

# 331
  • Мнения: 4 116
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383286.new#new  - новата тема

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 09:44 от Ted_cat

# 332
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Теди, уникални снимки hahaha
На първата верно все едно си клюкарят нещо, а на втората Нико сякаш се кара на Бени и му казва: "Абе я не ме занимавай с глупости бееееееее Twisted Evil "

# 333
Здравейте, имам котка на годинка. Вчера роди за първи път, но не се чува никъде котето. А тя цял ден спа вкъщи, явно е мъртвородено или е умряло. Чудя се сега дали трябва да и се дава нещо заради кърмата, защото не кърми??? Какво да я правя някаква идея???

# 334
  • София
  • Мнения: 13 121
Здравейте, имам котка на годинка. Вчера роди за първи път, но не се чува никъде котето. А тя цял ден спа вкъщи, явно е мъртвородено или е умряло. Чудя се сега дали трябва да и се дава нещо заради кърмата, защото не кърми??? Какво да я правя някаква идея???

Писала си в много стара тема. Сегашната е тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=409088.msg11833467;topicseen#msg11833467

Дано някой може да ти помогне - аз имам котараци и не знам

# 335
Аха ок ще питам и там

Общи условия

Активация на акаунт