Домашна аеробика 2

  • 31 094
  • 326
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 97
Виждам че си от Варна, къде мога и аз да се замеря?

# 61
  • Мнения: 1 163
Виждам че си от Варна, къде мога и аз да се замеря?
Как да се замериш?

# 62
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Апарата е в Кауфлант,на изхода на касите,точно пред аптеката.

# 63
  • Мнения: 97
Ами това, което казва me4ta22 за индекс телесна маса, количество мазнина, този апарат на който се е мерила.

# 64
  • Мнения: 97
me4ta22, благодаря, далеч ми е, но още утре ще съм там Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 163
Апарата е в Кауфлант,на изхода на касите,точно пред аптеката.

И аз съм от Варна. Незнаех че има такъв апарат. Утре отивам да се замервам Laughing Laughing
Извинявайте чак сега захапах  Joy Joy Но след един час гимнастика немога да мисля правилно.

# 66
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Междудругото апарата освен тези неща които описах има и опция за мерене на кръвно,пулс и още нещо.Аз не ползвах тази екстра,но следващия път няма да пропусна.Машината работи с монети от 50ст. за нещата които аз ползвах и 1лв. за всички неща заедно.

# 67
  • Мнения: 6 604
За каланетиката-10 в 10.Или по-точно казано-10 часа за 10 години по-млада. Това е каланетиката чудо. По-нататък,за по-напреднали-супер каланетика. Аз мисля да се пробвам на нея другата сряда. Да видим колко съм напреднала Wink.
Иначе на тези машини за измерване не вярвам много. По интернет има много начини за изчисляване на идеалното телесно тегло. Според тези формули и 70 кг са в нормата за моята височина(около176 см)Е,аз съм 62 в момента и не мисля ,че съм добре. Затова не мисля да вярвам на машинкита ,а на огледалото и на хората около мен. Страшно ме радва ,че всеки, кото ме види казва колко съм отслабнала. А половинчо каза ,че за 10-те години ,откакто се познаваме не съм изглеждала толкова добре.
Само ,че това си има и отрицателна страна-домързя да ме спазвам диетата Embarassed. Но поне за гимнастиката съм сериозна.
От утре се стягам и за диетата Peace.
Да се допълня малко-току що прочетох нещо дето мисля да пробвам
Сутрин на гладно се изяждат толкова СУРОВИ зрънца ориз на колкото години си. След това до 18 часа ядеш каквото си поискаш и след това нищо. Така една мацка е отслабнала 19 кг за половин година. И не си ги е върнала после.
Ще пробвам Peace

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 21:48 от Midi4ka*

# 68
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Сутрин на гладно се изяждат толкова СУРОВИ зрънца ориз на колкото години си. След това до 18 часа ядеш каквото си поискаш и след това нищо. Така една мацка е отслабнала 19 кг за половин година. И не си ги е върнала после.
Ще пробвам Peace
Наистина е интересно,обаче как се ядат сурови зърна ориз  newsm78 по скоро се гълтат  newsm78          А относно изчисляване на нормалното тегло,калколатор на калории и още много полезни неща за здравословно хранене аз ползвам от тук

# 69
  • Мнения: 1 163
Midi4ka, и аз съм така. Ям преди обяд. След 17-18 часа вода и спорт. За ориза не знаех но ще го почна от утре и него. Винаги съм отслабвала бързо и трайно като не вечерям. Действа безотказно.

# 70
  • Мнения: 89
Кой ще прави табличката мога и аз,но не съм сигурна точно как
Моите мерки са
височина-165см
тегло-61кг
ханш-94см
талия-76см
бедро(най горе)-56см
над коляното-40см
прасец-35см
бюст-96см
и това е май трябва ми доста строга диета,и много упражнения  jump running  261uu

# 71
  • Мнения: 6 604
На мен това ми е проблема-че вечер най-много ми се яде Sad.
А и половинчо като се прибере и седне да вечеря сладко сладко аз гледам отстрани като... Crazy
Но ще пробвам. 4 кг имам още Tired .

# 72
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
такъв апарат за замерване  Laughing има и в пикадили парк

а моите мерки и теглилки са:
височина 163
кила          57
талия         73
ама с корема  86
ханш          93
бедро горе 54
до кляното  38
бюст            90

до тук 3 часа каланетика

# 73
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Midi4ka* би ли пуснала линк за това с ориза.Има ли някакво разяснение каква роля играе този суров ориз за свалянето на килограми?И има ли значение какъв е ориза?Струва ми се много нереално,но в същото време и много любопитно.

# 74
  • Мнения: 1 629
И аз се включвам в правенето на упражнения. Един не много любезен калкулатор ми каза, че трябва да сваля 8 кг  Crossing Arms Харесах си упражненията на Синди Крауфорд, защото са като аеробика. Ще разгледам и другите де. Можете ли да ми кажете вие кога ги правите вашите упражнения? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт