Help! Смучем си палеца, ама мноооого!

  • 2 101
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: bobolenta
Та, не знам от личен опит, но съм чувала от по-щадящи-внучето-баби, че става и с обикновен пелин. Ама трябва да е много горчив. Иначе може да му хареса... #Silly

Ами ако вземе да хареса и много горчив пелин Drunk  Grinning  Grinning  Grinning  Тогава вече ще трябва да се боря не само с палеца  Grinning

# 16
priveti ot nas
 nie si smuchem prascheto pichti ot rajdaneto i pri vsichki opiti koito sam pravila  efekt niama, paleca e v ustata pri tova niama znachenie koi ot dvata shte lapnem. no v posledno vreme zabeliazvam che kogato e gladna ili i se spi ili kogato e sama i ie skuchno go lapa. obiknovenno v takiva situacii i davam soletka i paleca izliza ot ustata neznam dali e pravilno no ot vreme na vreme niama da i navredi. chetoh v edna mnogo stara kniga za bebeta che vseki opit za otkazvane ot paleca vodi do zatvargdavane na navika. a i macheniata na koito se podlaga deteto ???  a za mazaneto s luto i kiselo i tn mislia che e oshte rano mojebi kak dve tri godishna vazrast e po podhodiashto niakak si togava deteto moje da razbere kakvo stava.
 neznam dali shte sam ti polezna no moiat savet e da ia ostavish da si smuche paleca tova e instinkt koito ne vseki go ima a i se kazva che dete koeto si smuche paleca e budno i dosta dobre orientirano v sredata.
 celuvki za malkata krasavica

# 17
  • Мнения: 8 163
Затова съм съгласна с Драганов, който казва че "от бабите по-опасно нещо за детето няма" - ще го изнежат, ще го омажат с люти чушки, ще го гонят с лъжицата и ще го тъпчат до пръсване...
Ох, колко ни е добре, че сме си самостоятелни!!! dance

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: Abadjieva
Затова съм съгласна с Драганов, който казва че "от бабите по-опасно нещо за детето няма" - ще го изнежат, ще го омажат с люти чушки, ще го гонят с лъжицата и ще го тъпчат до пръсване...
Ох, колко ни е добре, че сме си самостоятелни!!! dance



не съм чела темата подробно, но на отговор на твоя пост, - ти защо мислиш, че съм си сложила точно този подпис?

Общи условия

Активация на акаунт