ШОКИРАЩА СЛУЧКА С Е СЛУЧИ ДНЕС С МЕН И БЕБЕТО

  • 5 486
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19
nai gadnoto e 4e nyama seriozno nakazanie za provinilite se y4enici, dori si mislya 4e ponyakoga izob6to ne im pyka........

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
чакаме сега проверка от инспектората,там поне си мисля че хората са много сериозни
От инспектората ще накажат дежурният учител и директора. Не зная дали виновникът ще се разкрие. Възможно е да е била хвърлена бравата просто ей така, което разбира се не оправдава извършителя.  Не мисля, че ще замерят точно майка с дете. Децата са непредсказуеми а и ние  родителите не им обръщаме достатъчно внимание.

# 47
  • Viena
  • Мнения: 3 588
аз не мога да оставя така нещата,следващия път ще метнат някои чин ,а къде са дежурните учители които трябва да 'гледат децата в междучасията',

# 48
  • Мнения: 9
Абе беги мани тая държава с тея сгради да не би някво дете може да откърти дръжката то и е минало времето сигурно ама няма кой да се сети да я подмени.Преди 2г големият ми син щеше да го убие 1 парче бетон и арматура /5-6кг/ откъснало се от покрива на блока-8етажен минало му на сантиметри

# 49
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...а къде са дежурните учители които трябва да 'гледат децата в междучасията',
Joy Joy Joy Там е проблема: от учителите се иска да "гледат" - те са укротители, а не обучители  Wink
Колкото до дежурния учител: пробвай в едно междучасие да седиш в коридор с 60-70 тичащи 11-12 годишни деца - да знаеш какво прави всяко едно от тях във всяка минута - да им говориш нещо --> ще те чуят ли?  Grinning
Децата не са виновни, че тичат - след 40 мин. на едно място, а с толкова енергия в себе си....
Дежурният учител сигурно се е опитвал да разтърве други боричкащи се деца или е правил нещо друго, или не е бил на мястото си. Дори да е бил там и да е видял, че детето хвърля предмет - би ли могъл да го спре в момента на хвърлянето?
А, ако в идеалният случай - дежурният учител е хванал "гамена" (някъде и такъв епитет употребявахте) какво? Да, наистина - реално какво?   Викате родителите, те заплащат счупената училищна собственост, на вас казват: "Извинявайте, ще поговорим в къщи!"; после или наистина говорят с детето, или (което е по-вероятно) го спукват от бой, защото ги излага......
Просто омагьосан кръг....
Не знам дали ще разберете аналогията, но....
Когато дъщеря ми беше на 2-3 годинки се дразнех от по-големите (8-9 годишни) деца на пързалките. Сега си давам сметка, че тя - вече 10 годишна - също е дете и и се играе, и люля, и пързаля...
И още нещо...
Авторката пише, че има по-голям син. Без да я плаша искам да и кажа, че такъв какъвто го познава тя.......НЕ Е В УЧИЛИЩЕ!!! И колкото и госпожата да я убеждава, че си е отгледала едно ангелче.....във всеки има "лошотиика" Simple Smile Особено, когато иска да бъде приет в дадена група, да се докаже, да се изтъкне и покаже пред другите.....
Извинявайте за дългия пост!!!



Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 12:17 от la vida loca

# 50
  • в голямото село
  • Мнения: 497
Четейки темата се сещам за нещо случило се пред мен преди около 7-8 години. Прибирайки се в къщи в една лятна вечер с мъжа ми на около метър от мен падна малко кученце, хвърлено от покрива на блока, а той е 14 етажен. Изчакахме пред входа и след броени минути от асансьора слизат 2-ма хилещи се тийна. Щях да ги набия повярвайте ми ако не беше мъжа ми и им се разкрещях, че сега убиват животно, а утре ще убият човек. След няколко години имаше случай незнам дали помните на убито младо момче от бомбичка в кафе след футболен мач. Е хвърлилия бомбичката беше същия хвърлил и кученцето. Та ето това става от децата агресори според мен.

# 51
  • Мнения: 1 672
просто е ужасно това което ви се е случило  ooooh! Тези деца какво се случва с тях,как може да са толкова агресивни.Добре че на бебенцето нищо му няма

# 52
  • в голямото село
  • Мнения: 497
във всеки има "лошотиика"




  не бих определила като лошотийка да замерят майка с бебе или да те целят с буркани. И ние сме били деца но пък чак такива лошотийки не сме правили newsm78

# 53
  • Viena
  • Мнения: 3 588
аз ако ви кажа какъв отговор получих на жалбите ми,ще паднете ,истинска подигравка,ще ви го покажа в оригинал скоро,но аз НЯМА ДА ОСТАВЯ ТАКА НЕЩАТАТА .

# 54
  • Мнения: 967
Хъм, навремето училищни чанти хвърляха от 4 етаж. Като по чудо никой не съм чула да пострада.
Трябва да се вземат обаче мерки - много е опасно и безотговорно това поведение на децата - не са толкова малки, че да не разбират какво може да стане!

А жалба към МВР - срещу  неизвестен извършител? Да се появят в училището да разследват - да се "насерат" от страх сополанковците и да не посмеят друг път да се държат гаменск!

# 55
  • Мнения: 20
Ей днешното поколение не сме хора значи. Такова поведение е толкова безотговорно, че няма накъде. Признавам, че и аз съм правила бели, но никога с цел да нараня някой. (с братовчедката целихме хората с водни бомички и пистолети, повечето пъти неуспешно де.)
Дежурни учители вече няма, имаше ги когато аз бях 1-и клас, сега вече няма. Защото никой не иска да стои в коридор където 100 обезумели ученика правят най-различни опити да покажат, че са по-диви от всички останали. А мен междучасието като си чета книга ме гледат странно.  Laughing Аз не съм наред май.
Ама е тъжно това което се е случило и извършителя си заслужава наказанието. Жалко, че няма да го получи.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 14 074
Дежурни учители има. То не е въпрос на това дали имаш желание или не, просто ти влиза в задълженията.

Общи условия

Активация на акаунт