Май е месец за бал,за празнуване,бивши БУРГАСки ученички стягат се за танцуване

  • 16 464
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 701
"За да не ни мине Хасан от селата" днес по новините имаше анкета сред малки, големи и "Хасан", какво празнуваме на 24-май, колко букви има българската азбука и как продължава "Аз съм българче"?
Нужно ли е да цитирам отговорите или е достатъчно да кажа, че съм потресена?
Не мога да нарека учители, хората, които в момента са в училищата и занимават с незнайно какво децата!


Извинете за спама.  Embarassed

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
 Откъм възпитаването им са много зле, всичко се върти около пари, пари и пари. И се борят за слава на всяка цена.
Peace Това нарочно го пропуснах да спомена, защото имам впечатления само от неговия клас  Tired Обаче явно е много вярно и за другите паралелки. Което е много жалко. Резултата го е споменала Уишчето  Peace

Това със сандалите - лошо. Аз на Ивчо купих, не му мислих много, щото от много мислене щеше да продължи да ходи с обувките  Mr. Green Обаче баткото ми е проблем, че и мъжки ама 36-37 номер  Crazy

# 242
  • Мнения: 1 813
 Rolling Eyes аз се наспах още в 4:00, но се натиснах до 8.


Обаче продължавам да имам сърцебиене, не е от добавките за зала,понеже ги спрях. Не е от кафета понеже пия 3 в 1, после едно мляко с малко кафе,а после мляко с безкофеиново кафе.
 Rolling Eyes

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Ахчеееее, хвани Фльор под ръка и марш на обстоен преглед, по добре фалшива тревога отколкото да се закъснее. И дано е фалшива тревога.  Hug

# 244
  • Мнения: 1 813
Ахчеееее, хвани Фльор под ръка и марш на обстоен преглед, по добре фалшива тревога отколкото да се закъснее. И дано е фалшива тревога.  Hug

Боже......ай да не я злепоставям,но на лекари ходя самичка от 8 клас насам и на всевъзможни изследвания.  Simple Smile

Ми не знам в понеделник личната ми е втора смяна, значи след 12:00 да отида, те могат да ми направят кардиограма,но трябва да отсъствам от работа  Thinking ей там е сложното.

# 245
  • Мнения: 1 280
 Ахче да не те вълнува нещо? Случвало ми се е като бях на 19-20г., кардиологът каза, че съм прекалено емоционална и взимам на вътре и положителни и отрицателни емоции. Прав беше. Лошото е че лечението беше да спра дискотеките и шумни и задимени помещения за известно време и аз от скука докато го спазвах взех че се ожених  ooooh! Хайде оправяй се  Hug

# 246
  • Мнения: 1 813
Именно,то при мен май е от емоции .
Ще трябва да спра работа значи.  Joy Joy Joy Joy Joy Аз на заведенията скучая.  Simple Smile и кротувам..

И само това ли ще ми кажат? Значи няма да ходя. Ще си купя някакви успокоителни билки да си пия и това е. Просто не ми е приятно как ми спира въздуха това сърцебиене.

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
еми има и такива дето работят и събота вероятно. Другия начин е да се уговориш за преглед след работа. А третия вариант е че няма нищо по-важно от собственото здраве, дори и най-готината работа (всъщност тя е готина когато не ти се налага да мислиш за подобни врътки)  Peace Хайде сега направи план график и се организирай, пък после с отчет че ти няма нищо.  Hug

# 248
  • Мнения: 1 813
 Thinking шушонке, то е ясно,че няма по-важно от работата,но ако ще ме разведат само ей така и ще ми кажат "намали емоциите"  Crazy  Хм,ще го измисля по-късно и в понеделник отивам натам.

# 249
  • Мнения: 1 280
  Ахче аз не съм казала да не ходиш на лекар.  Naughty

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 347
Добро утро и от мен Simple Smile

аХ`Не! , не че ми е работа, но според мен, по-добре да се разходиш и да е фалшива тревога, отколкото да пропуснеш нещо важно ( да не се случва )

# 251
  • Мнения: 1 813
Добре де какво може да е толкова важно в смисъл тези неща до къде могат да доведат?  newsm78 Аз не съм запозната хич  Blush

# 252
  • Мнения: 723
ВИж какво красиво цветенце-сърцебиенето или т.нар. тахикардия ,ако не се лъжа съм я имала
до 26 год. възраст-т.е. ,докато се омъжа Grinning,
след това симптомите на емоционалната и открита душа се променят Grinning Mr. Green
дори когато бях бременна със софия и един ден получих притеснение за бремеността-бях с пулс 150 удара в минута Crazy
вземи си валидол-най-доброто и безобидно, а ако смяташ, че имаш емоционални екзалтации в този момент удари му И мента,глог и валериан,
НО задължително отиди на кардиолог-не заради друго-сигурна съм ,че всичко ти е ок, а за да се успокоиш,защото факта , че го мислиш допълнително те натоварва,
а ако някой младеж ти създава грижи-можеш спокойно да ми го пратиш на разговор Mr. Green Wink  bowuu

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Оспамихме темата, ама то иначе ако трябва във всеки подфорум да се разписваме по всеки въпрос който дискутираме ....  ooooh!

Оффф компютъра ми е като товарния влак  Tired ще трябва да го лекувам  Crossing Arms
Няма да пиша, че ме т`вари, отивам на плаж  Crossing Arms

# 254
  • Мнения: 1 813
Няма да пиша, че ме т`вари, отивам на плаж  Crossing Arms


 Twisted Evil охаааа

Общи условия

Активация на акаунт