Щастлива седмица 15.08 - 21.08.05

  • 9 264
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 272
Показвай, Катя, показвай! Такива гледки не са за изпускане!!!

# 76
Здравейте момичета отново!Много се страхувам направо ще ми се пръсне сърцето.Има ли някой,който ще иска да ме изслуша?

# 77
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Казвай Муни
ДОста хора ще те изслушат и ще ти отговорят

# 78
Благодаря Ви предварително момичета.Ами преди три дена си правих тест и беше с много бледа втора черта,на следващия ден направих втори чертичката беше по-ярка,а днес третия вече съвсем ясна.Но трябва да ми дойде чак на 19.Възможно ли е това което става.Имам огромното желание да стана майка,но имам спонтанен аборт преди 6 месеца и толкова много ме е страх.Днес записах час в 13.00 дали ако има нещо ще се види,не е ели рано.
Също ми се гади оше от 13,но не съм повръщала,боли ме кръста,много съм нервана.По принцип цикъла ми не  е редовен предния месец ми дойде два пъти и за това се га не знам какво да правя.Дайте някакво мнение

Последна редакция: вт, 16 авг 2005, 10:44 от Sunshine

# 79
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Много малка е вероятността да се види нещо толкова рано. По-скоро нищо. Най-добре около седмица след закъснението.

# 80
  • Мнения: 177
За теста е нормално да е  EFP 3-4 дни преди да ти дойде това значи че си  preggo , и след 9 мес очаквай  smile3504  ylinfant newsm30, а за лекар според мен е още много рано  smile3505 най много да те обърка по вече  #Crazy за да се види с вагинален трябва да са минали поне 10 дни от закъснението,
Но за да не мислиш какво и как изчакай закъснението  newsm10  newsm51

# 81
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Муни, и аз мисля, че е рано. При мен след 2 седмици едвам се видя нещичко, даже в началото докторите твърдяха, че не съм бременна, въпреки положителните тестове. Така че наистина изчакай, за да не те шашнат и те. Стискам ти палци  Hug

# 82
Благодаря момичета .Ох наистина дай-боже да е това което така искренно искам.Понеже в събота съм на сватба и да знам дали да си поиграя.
Ой момичета не знам наистина не знам значи според вас да си отпиша часа?Видеозона е 3D дали пък няма да се види нещо.Знам че съм много нетърпелива и дано да не ви досаждам!

Последна редакция: вт, 16 авг 2005, 10:45 от Sunshine

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Искам да те уверя, че тук търпеливи няма Mr. Green
Пиши всичко в един постинг де....тук не е чат. И що не питаш в "майките" там повече инфо ще ти дадът за 3Д.

# 84
  • Мнения: 177
Миличка зародишчето пристига в матката м/у 5-6 ден след оплождането но то си плува свободно, на 7-8 ден от оплождането се започва проникване на зародишчето във външния епител на маткато като с това се поставя началото на имплантирането което действително става към 14 де от оплождането, тогаво започва да приема форма на диск която се оформя към 3-тата седмица от оплождането та затова няма да е види и на 3д апарат то просто все още не е приело нужната форма за да я разчете който и да е апарат.
Май заприлича на нучно съчинение но лично според мен е безсмислено да ходиш сега на лекар а и в близките 10 дни

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Искам да те уверя, че тук търпеливи няма Mr. Green
Пиши всичко в един постинг де....тук не е чат....


Нищо няма да се види ако ще и 5D  да е , защото е много рано . И няма какво да правиш освен да чакаш .
В  Библиотеката има инфо  - "кога на УЗ след закъаснението" .

# 86
  • Мнения: 402
Здравейте всички, хубав ден и много усмивки! И аз съм в офиса, така че Леа не си сама в борбата! Само броя часовете да свърши и този ден и утрешния и излизам в отпуск! Ще си почина хубавууууууу, че имам ОГРОМНА нужда, в понеделник ще съм си пак в Софето, но почивката ми продължава до 28.08 - и така! ЛеаHug момичета пожелавам ви най-прекрасния ден  bouquet

# 87
  • Мнения: 144
Привет на всички!!! Hug
И аз се завърнах от морето и вече съм на работа от вчера. #Crazy
Тежико ми е ама няма начин, преброени дни бързо минават. Rolling Eyes
Миналият вторник ходихме на лекр и вече си имаме и ръчички махащи, крачета свити като на жабче,
гръбначно сълбче и туптящото сърчице беше много мило.


Желая на всички ви лека и усмихната седмица.

НА чакащите да видят  EFP на бебеправещите  newsm17 newsm10
а на всички нови мами ЧЕСТИТО и леко бременеене. newsm68 newsm51 newsm30

# 88
  • Мнения: 3 993
Благодаря на всички за чудесните пожелания Hug Hug Hug
Хммм, тука при мене един младоженец принтира листове с гости. Днес му била сватбата. Дали не е на ДВВ мъжът?! Mr. Green УУУ, ще умра от любопитство. Макар че едва ли само тя се омъжва днес,де ...
Нашата част с църквата и ресторанта ще е в събота Laughing А и аз съм от Варна Mr. Green  bouquet
Снимки ще получите  newsm78.............. след няколко дни Laughing Laughing Laughing

# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Нашата част с църквата и ресторанта ще е в събота Laughing А и аз съм от Варна Mr. Green  bouquet

Боже, това е третата сватба в събота във Варна, за която научавам  Crazy Аз ще ходя на една - на кумовете ни. Може да се засечем по църквите някъде  Mr. Green Вие в коя ще сте? Ние в Св. Атанасий  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт