Отговори
# 255
  • Мнения: 89
Божеее,и за първокласниците ли има класиране?! Янита,какво се оказа за припадъците на Виктория?От преумора ли? А за тези обриви...мислиш,че е някаква шарка или алергични?

Софи,на мен и на линка не ми излиза-иска парола!

# 256
  • София
  • Мнения: 1 982
Рися и толо аз предлагам да си станете сватове,вашите деца бият конкуренцията по дългокоси бебчовци  Simple Smile
По повод АМ забравих да доразкажа.Снощи след като Ники се отврати от това,което му давам ( той захапва биберона и започва да цока,но като усети какво му давам го плюе с ужас ) та таткото пробва млякото в шишето и каза,че не е лошо,а аз отговарям,защото не си пробвал моето и той с погнуса каза,че и няма намерение да го пробва  Joy
Като заговорих за таткото нека се похваля от него.Такава душица е,толкова ми помага,без него не знам как щях да я карам.Ходи на работа и става в 7,но през кошмарните нощи беше до мен и почти не спеше,сутрин взимаше бебко при него в хола,за да поспя аз,миеше чиниите от вечерта и го приспиваше,днес пак така ме изненада,а и докато аз се чудех какво му има на детето и плачех,той ми беше такава опора...Изобщо откакто се е родило бебето не е спрял да ми помага във всичко,като бях болна идваше от работа къпеше,преобличаше и слагаше бебо да спи,а после ми пържеше картофки,защото знае,че ги обожавам,при положение,че самия той е на диета и не ядеше от тях,а аз лежах на дивана и само му поръчвах я чай,я сок  Mr. Green Абе дано все така да ни обича и да се грижи за нас!!!!

Гери
дано и при вас нещата да започнат да се подобряват,напълно ти влизам в положението и знам какъв кошмар са нощите,не само,че не се наспиваш,а мислиш и как се чувства детето  Sad Някоя майка може да ме убие,но защо не пробваш довечера да изпиеш една бира,при мен винаги се усеща увеличаване на кърмата след бира.

# 257
  • Мнения: 3
bibi_iv -Честит рожден ден! Много щастие и късмет ти желая!
 
pretty mimi - добре дошла!
Карбо -честит нов бъдещ член на семейството! Да си леля е чудесно!

Ние пък сме супер гальовни - Ани много обича да я галят - и по лицето и по главичката - и мама естествено се възползва! Че като порастнат, няма да ни дават да ги пипнем:D

Sofi_val - цъкни на снимката с десен бутон, после properties, копира url -адреса от там и го вмъкни него, а не линка от панела, където пишеш интернет адресите

# 258
  • София
  • Мнения: 4 868
hetera, няма майка, която да се възпротиви на съвета ти за бирата Mr. Green Аз лично веднъж седмично се случва да пийна я чаша вино, я бира... Дребния явно няма нищо против.

толо, подадох заявление в едно училище, че искам да запиша Габа и днес излиза класирането на всички желаещи. Подреждат ги по разни критерии като местоживеене, друго дете от семейството в същото училище, месторабота на родителите... После има 2 дни, в които се подават удостоверенията за завършено предучилищно ниво и приемат само първите 120. Който успее да се вреди... А аз, както винаги, ще съм с бебето по опашките (когато подадох заявлението, бях с големия корем - два дни преди да родя).

Припадъците на Виктория са били от преумора и обезводняване. Пубертет, спа два дни и сега отново виси пред компютъра или с книга, докато насилствено не я натирим да си ляга. Поне вода пие повече. А обривът най-вероятно е алергичен. Такава шарка няма, но пък и не можем да определим към какво е алергията. И братовчедка им е със същите пъпки.  newsm78

# 259
  • Мнения: 239
Привет, момичета!
Днес е пак едно "красиво" временцето, но съм решила, че няма да се нервя повече от това ...
Биби, честит рожден ден! Бъди здрава, обичана и щастлива!   bouquet

Карбо, честито и на теб бъдещо племенниче!  Hug

Софи, ето ги твоите принцеси!


А моята пак се размрънка .......

# 260
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Той Ени отдавна е хвърлил око на Раличка, ама нали си е срамежлив, от останалите красавци не може да се вреди...  Mr. Green Пък и останалите дами също са прекрасни, та милото като се загледа в колажа на девойките, не мога да го откъсна, явно още се чуди коя да ухажва  Joy Или си прави стратегия как да ги ухажи всичките  Joy

# 261
  • Мнения: 4
Момичета,
имам въпрос към мамите, които вече са получили майчинство - На същото място в сайта на НОИ ли проверявате дали са ви ги превели и колко, в смисъл там където са болничните или на друго?
Питам, защото на мен ми бяха съкратили с 5 дни болничния за март и подавахме молба за преразглеждане, а още нищо няма като корекция. Отделно моя болничен изтичаше на 06.05 и днес видях, че за май пише 0.00 лв. Нали бяха почивни дни от 0.1.05 до 06.05 и вече тотално се обърках. Не са ми превеждали пари от края на април. При вас как е?

A, и да ви покажа как се забавляваме вече с играчките на бати  Laughing

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 11:17 от kremucka

# 262
  • Мнения: 89
Миа,ти си като ангел-вестител! Софи се измъчи днес с тези снимки,но сега виждам,че е имало защо!  Heart Eyes Каката е истинска принцеса!Малката ще има от кого да се учи... Laughing

Преди малко пак приспах Ралица и като я оставях в шезлонга се пробуди и размрънка...та взех направо шезлонга и така разгърдена(кърмих я преди това) обикалям хола в кръг..Като се видях в огледалото направо се разсмях.. hahaha Мнооого съм го закъсала!

# 263
  • Мнения: 173
Креми, аз не съм получавала пари от края на март, явно определено има забавяне, а преди това супер точно си ги получавах  Peace Но сега като дойдат на куп  smile3508

# 264
  • Мнения: 4
Гери, и аз ги получавах редовно до преди месец, сега не знам какво става.
М/у другото аз съм родом от Добрич и миналата седмица бях там с децата, ама беше такава лудница, че не ми остана време за нищо. Следващия път като дойда за по-дълго мога да ти се обадя да се видим. Ако имаш желание естествено. И аз, макар че половината ми живот е минал там нямам с кого едно кафе да изпия. Всичките ми познати избягаха от града доста отдавна.

# 265
  • Мнения: 649
Здравейте момичета,

Биби,
 

С най-добри пожелания за рождения ти ден - слънчево настроение, усмивки, добри приятели, които винаги да са до теб и любящ човек, който да ти дава всичко онова, от което една жена се нуждае

Carbo честита ви добра новина. Лека бременост и здраво бебче на финала  Simple Smile

Краси, честит рожденик , много да ви радва

Хайде до после , че мъника пак мрънкоти от сутринта  Sad

# 266
  • Мнения: 173
Хахаха, избягали, няма защо предполагам  Joy Разбира се че ще се радвам да се видим, пиши ми, аз всеки ден съм във форума и ще спретнем мини добричка среща  Joy Доживях и аз да има някой от Добрич  Crazy То миналата седмица беше ужас - по 24 май нали? Толкова много хора и цигани не бях виждала накуп  ooooh!

# 267
  • София
  • Мнения: 2 508
Креми, ама вашият герой да не седи сам вече???? #Crazy

# 268
  • Мнения: 4
Ауу, наистина имаше много мангали. И аз се чудех от къде са изпълзяли, не знаех че има толкова в града. Беше ужасно. Ше ти се обадя като идваме пак.
И за да не е само спам -

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ С ПОВОД ДНЕС!!!


 Joy Не, просто изрязах снимката, там където се вижда ръката ми. И за да бъдем точни е героиня Simple Smile

# 269
  • София
  • Мнения: 2 508
ААААААААААААУ УЖААААААС! ИЗВИНЯВАМ СЕ, НАПРАВИХ ГАФА! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт