Отговори
# 270
  • Мнения: 649
Най-накрая заспа на мама разбойника.
Не знам вече какво да правя. Чувствам се на предела на силете си, адски отчаяна и изтощена.

Йоан не ме остава за 1 секунда. Не само , че постоянно трябва да съм покрай него, а трябва да съм залепена до него.
Плътно до шезлонга или до мястото , където лежи. Стана ли от дивана да направя нещо или да седна на компютъра, който се намира на една крачка от дивана, започва едно реване все едно съм го пребила.
Това продължава вече някоко седмици, но честно да ви кажа, взе да ми идва в повечко.

Някой сблъсквал ли се е с подобно поведение и как да го преодолея. Най-вече искам Йоан да свикне, че трябва да остава за малко сам, че трябва сам да се занимава. Гледам го сама, таткото по цял ден е на работа, бабите са далеч.

Tolo голям сладур е малкия Боян. А тези буйни коси на Рали са по наследство от баткото.  Wink
А бисерите му направо ме сразиха от смях. Дори ги прочетох и на мъжът ми. Бисерът за Бамби бие всички класации  Joy

Рися
много сладък този Енчо, въобще не му личат килцата. Явно е много дълъг младежът и см. компенсират.

# 271
  • Мнения: 24
Привет и от нас  Hug
Биби ЧРД  newsm59 newsm18 newsm18 newsm18 да си жива и здрава и много глезена и обичана Simple Smile

Карбо честито, леличко, лека и безпроблемна бременност на снаха ти и здраво бебче на финала  newsm30

Краси да ти е жив и здрав и твоя малчоган да те слушака и радва  newsm76

Коте и аз благодаря за статията, доста е полезна! Явно и ние сме изпаднали в един такъв период- правиме луда калинка моята госпожица. Както до скоро си спеше до 7-8, сега се буди и към 4. Ама и това ще отмине

Десика и моята бонбона е така, ако се оделя от нея и почва даа плачка .. трябва непрекъснато да и се мяркам пред очите. Освн това се оказа че плаче от свекървата Simple Smile Щом я вземе на ръце и се почва един рев... Ще го оставя без коментар Wink

# 272
  • Мнения: 2 784
Мами,вижте каква снимка си открих на Боянчо на 1 годинка....Направо съм изумена колко бързо си е отлетяло времето!
http://media.snimka.bg/2636/011526894.jpg

...и сега...http://media.snimka.bg/2778/011811438.jpg

Не трябва да изпускаме миговете с тези дребосъци...
Много е сладък Боянчо! Heart Eyes Ето я и моята Калина, на 6 месеца и сега:

За сравнение долу е Раличка, приличат си, нали(това ни е от одрания период, раната до нослето не е от домашен тормоз):

Янита, и сестра ми правеше такива припадъци като я тресна пубертета и порасна изведнъж с много за няколко месеца. После си отшумя всичко.
Кремуцка, и аз питах за майчинството, ама виждам, че явно и него ще го бавят. Cry Явно не трябва да го слагам в сметките въобще. Много са ти сладки малчовците- пу-пу! Laughing
Карбо, бременна ли си последно, или ще ставаш леля?! И в двата случая- честито! Laughing  bouquet

# 273
  • Мнения: 566
Mia66 много ти благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet

# 274
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Най-накрая заспа на мама разбойника.
Не знам вече какво да правя. Чувствам се на предела на силете си, адски отчаяна и изтощена.

Йоан не ме остава за 1 секунда. Не само , че постоянно трябва да съм покрай него, а трябва да съм залепена до него.
Плътно до шезлонга или до мястото , където лежи. Стана ли от дивана да направя нещо или да седна на компютъра, който се намира на една крачка от дивана, започва едно реване все едно съм го пребила.
Това продължава вече някоко седмици, но честно да ви кажа, взе да ми идва в повечко.

Някой сблъсквал ли се е с подобно поведение и как да го преодолея. Най-вече искам Йоан да свикне, че трябва да остава за малко сам, че трябва сам да се занимава. Гледам го сама, таткото по цял ден е на работа, бабите са далеч.

Tolo голям сладур е малкия Боян. А тези буйни коси на Рали са по наследство от баткото.  Wink
А бисерите му направо ме сразиха от смях. Дори ги прочетох и на мъжът ми. Бисерът за Бамби бие всички класации  Joy

Рися
много сладък този Енчо, въобще не му личат килцата. Явно е много дълъг младежът и см. компенсират.

Деси, Енчо беше така около 3-4 седмици, наложи се да привикам майка ми, защото на финала бях като зомби. Сега, да чукна на дърво, сам се поосвести, пак се сърди, ако съм далеч и не му обръщам внимание, но започна все по-често да се залисва с играчки, с картинки - вчера го бях взела с мен в кухнята да готвя, и това дете като се втренчи в един гоблен с маргаритки  Shocked по едно време заспа, докато го гледаше  Grinning , до скоро въобще не можеше сам да заспива, сега току ме изненада през деня Simple Smile през нощта още сме на ръце, но бързичко вече заспива (да чукна на дърво, че да не ме изненада тази нощ)...

А за килцата - никой не ми вярва, но му се четат ребрата - расте на дължина и на мускули, а и вероятно е наследил и двамата с мъжа ми - и двамата сме с тежки кости...

# 275
  • Мнения: 2 784
А за килцата - никой не ми вярва, но му се четат ребрата - расте на дължина и на мускули, а и вероятно е наследил и двамата с мъжа ми - и двамата сме с тежки кости...
Рисе, мъжо е 115 кг. и твърди, че не бил пълен, а имал голяма костна плътност. Е, на шкембето нямал плочки, ама имал топлоизолация. Mr. Green

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Рисе, мъжо е 115 кг. и твърди, че не бил пълен, а имал голяма костна плътност. Е, на шкембето нямал плочки, ама имал топлоизолация. Mr. Green

Ооооо,туй се отнася и за моя мъж  Laughing

# 277
  • Варна
  • Мнения: 78
Не са ми превеждали пари от края на април. При вас как е?


На мен едва вчера ми преведоха остатък за ФЕВРУАРИ!!!! А за март и април...... май ще има да чакам  #2gunfire

# 278
  • Мнения: 360
МОЛЯ ОТКРИЙТЕ РАЗЛИКИТЕ(няма такива) Laughing
това е Мая

а това е малкия ми племеник пускала съм ви негови снимкии къдравото диване

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 13:41 от alximika

# 279
  • Мнения: 360
оф как да ги смалявам тези снимки моля някой да ми обясни ама като на идиот че явно съм толкова тъпа и не мога

# 280
  • Мнения: 1
БИБИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си жива, здрава, щастлива и много обичана!  nbirthday

Краси, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на баткото! Да е жив и здрав и да расте щастлив!

Честита четвърта месечинка на София на Рени!

Наде, ЧЕСТИТО, ЛЕЛЧЕ! Лека бременност на снаха ти и здраво братовчедче на Белослава!

Софи, Рися, Креми, Ламтурниче, много са ви хубави дечицата! Пу-пу, разкошни са!

Силве, прекрасен е Боянчо! Толкова е сладък! А така съм се смяла на приказките му (знам, знам, шамарче)   hahaha  Joy   rotfImbo

Галче, всеки път като ти видя аватара, падам от смях! Много е смешен!  Hug

Мария, добре дошла при нас! Покажи малкия юнак Христо!  welcome

Янита, стискаме палци!  Praynig

Гери, днес не трябваше ли да изписват таткото от болницата? Дано да е добре вече!  Hug

Весе, браво на мъжлето! Все така да ви гледа! Браво и на малкия сладур, че влиза в график!     bouquet
 
Коте, мерси за статията! Сега отивам да чета!

Алхимиче, бързо да оздравява Мая!  Praynig  Много е хубава! За смаляването на снимките, в началото на темата Сферичката обясняваше много подробно и разбираемо ( щом аз, простата, разбрах как става).

Рися, след малко отивам да купя балон! Дано и ние да се занимаваме поне един час сами, че не мога да мърда, ако не ме вижда, започва да плаче! Явно и ние сме в криза!

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 13:11 от dideroncho

# 281
  • София
  • Мнения: 2 508
Алхимичеее, ще смаля снимката, ти натисни редакция, да видиш как:

МОЛЯ ОТКРИЙТЕ РАЗЛИКИТЕ(няма такива) Laughing

# 282
  • Мнения: 24
Алхимичеее, ще смаля снимката, ти натисни редакция, да видиш как:

...я по добре натисни цитат че редакция зор ще намериш  Wink
Сферичке не я ошашквай допълнително Stuck Out Tongue

Днес много ме мързи да пиша ще си наваксам като ми мине обещавам  Heart Eyes
Честито на всички с повод за празнуване днес  Hug

# 283
  • Мнения: 192
Здравейте! Вчера така и не успях да напиша нищо, а и да ви изчета. Затова сега на патерица искам да честитя гогишнините на Камелия и на Ламтурничето. Много любов, семейно щастие и както казваше баба ми, най-важното е да се уважавате!  Heart Eyes

Всичите ни дечица да се чувстват поздравени и от мен за прекрасния им празник! Аз на нашия малчо купих много красиво детско сервизче за хранене от порцелан - чашка, чинийка и купичка. Много са пъстри и Криско изглеждаше определено заинтригуван от тях.  Party
За косата: моята за сега почти не капе, да чукна на дърво. Дано да е все така. Аз може би ще продължа да правя маски.
Сега се връщам да доизчета, че съм на 12-та страница.

# 284
  • Мнения: 25
Peta, Карбо, най-вероятно си купила Huggies Classic, те са без ластик и са по-евтин. Просто чети на опаковката, не трябва да са Класик.
И Мишо почти от втората седмица след като се роди има проблем с акането - веднъж на 3 дни! Понякога помагам с термометъра, защото все още от време навреме има колики и си мисля, че тази гадост да сезипо 3 дни в него е меко казано кошмарно и го боли.А като пръднееее  Sick Сигурно има значение и това, че сме на Хипоалергенно АМ, ама ми тежи. Често казано и аз като Дарима се замислям дали да не почна да давам маааалко сокче с цел изакване. Обаче пък трябва да внимаваме със захранването заради атопичния ми дерматит.... абеееееееееееееее, както каза Котето (май) много е трудно да си мама Embarassed

"Сега се загледах в подписа на м@м@ и в резултатите на Алхимичето - Венци уж не е от слабичките, а защо на 4 месеца сме 7 кила, а вие на 3 месеца сте толкова... " - А ДЕ, И АЗ БАЯ СЕ ЗАМИСЛИХ....  newsm78 Joy

Имам още да чета от тази тема, ама публикувам, докато не е свършила. После ще пиша още в следващата, като дочета.

Петя, Силве - как сте за парка днес?

Общи условия

Активация на акаунт