Май се търкулна,Юни дойде-мислим вече за морееее

  • 13 877
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
Честит празник на всичките ни хубави дечица! Живи и здрави да растат и много усмихнати, безгрижни и късметлии  Heart Eyes
Поздрави на всички   bouquet /нещо не смогвам напоследък с четенето и писането/

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=384437&pid=12662873 снимки от днес на една малка кака Laughing

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 23:06 от cher

# 16
  • Мнения: 7 111
Честит първи юни на малките, големите, още по-големите и на мен!   bouquet
Много хубави снимки сте правили на Лорчето, Дарко и Вики, както и на някои по-големи.
Ритко, споко. Лорчето не е от теб  Mr. Green. Татко слон е напълно прав да се подхилква на инсинуациите. Явно следващия опит ще се снабдите и с твое копие. Но пък сте голяма комбина двечките с Лорчето. Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 1 098
Ритко, споко. Лорчето не е от теб  Mr. Green. Татко слон е напълно прав да се подхилква на инсинуациите. Явно следващия опит ще се снабдите и с твое копие. Но пък сте голяма комбина двечките с Лорчето. Heart Eyes

Рони, аз пък няма да си играя повече с теб, ... само с Мария - Фурия (ще ви го върне тя, знам аз).  Mr. Green
И под секрет да ти споделя, че скоро мисля да намина с една мама, която се завръща в БГ скоро. Ще да се разходим из вашия квартал.
Само да си дойдат мамата с двете чуднотии.

Исе , на вас в последно време не ви върви много, тези настинки  #Cussing out . Дано се оправите скоро и да забравите за неразположенията,
от които се мъчите всички и най-вече малчо.  Hug

# 18
  • Мнения: 1 163
Ама хич не ни върви Ритко,
сутринта се събуди целия изяден от някаква гад ooooh!по окото,ухото и гръбчето Tired,та сега се мажем с фенистил-гел.

Шерче ама голям бонбон е станала малка шоколадка и с тез очила.......... Heart Eyes Hug

# 19
  • Мнения: 1 163
Ох ще ви писне от мен ама......,наще неволи продължиха и след събуждането на Хриси следобяд.
Много подуто оче,а ухото му беше станало тройно направо Sad и от там направо при педи-та и според нея нещо много жестоко го е наяло и се наложи да му бие Орбазон.Голям рев беше и едвам го удържахме,за да не счупи иглата,докато се мята ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 008
Ex, исе, край нямат вашите неприятности. Дано бързо се оправи малкия  Hug
Мислех да ти пиша, но съм забравила. Никога не съм давала на Вики нищо имуностимулиращо. До 2 годинки АБ не беше пила... Но с тая ясла се видях в чудо с боледуването през 2-3 седмици. Взех и витамините на Вижън http://visionbulgaria.com/products/biologically-active-food-supp … ents/classic-hit/ /детския им продукт/. Пише, че е за деца над 4 години, но аз се консултирах и просто и давам по малка доза. Да чукна на дърво повече от месец е здрава, което си е направо голямо постижение. Не знам дали е от витамините, всъщност, но ако решиш може да вземеш на Хриси нещо подсилващо....
За детскат градина ти съчувствам  Sad на нас ни предстои догодина... Но в Пловдив все още доколкото знам не е с точки... Преди време звънях във всички градини в квартала да питам дали приемат молби и навсякъде ми отговориха, че това ставало в първия работен ден януари, в годината когато детето става на 3г. т.е. за нас 2010... Да видим какво ще излезе... и мен ме притеснява тоя момент  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 22:32 от cher

# 21
  • Мнения: 1 163
Шерче това ли даваш на шоколадка-Lifepack Junior и от аптеката ли ги взимаш?
И аз ще се консултирам за дозата с педи,дано успеем да ги изтрепем тез бацили Praynig

А за градината думи нямам,дано вие имате късмет

Хубав ден на всички Hug

# 22
  • Мнения: 3 166
Честита ви нова темичка!

Марго, да знаеш, че сделката е сключена!  Peace Mr. Green

Ох, Исе, направо не знам какво да ти кажа. Наистина много ви се насъбра.  ooooh! Може би наистина хомеопат ще помогне след като друго не помага.  Кураж за теб и силички на малчо да бори настинки и прочие неприятности.

Шер, Вики е вече истинска млада дама. Много ме кефи с тези очила. Много са мадамски. Нацелувай я от нас. Heart Eyes

Ритко, мацо, я кажи сега а какъв е начинът, по който моята малка любов слиза от стълбите.  Grinning Не че не се досещам, ама искам детейлно описание.  Peace

Лили, ай сега си признай как седиш по цял ден с кръстосани ръце докато детето се трепе да чисти и робува.  Mr. Green А колко е пораснала само!  Peace

Да дам отчет за баба - все пак е злокачествено образувание. Ще започнат лъчетерапия, но когато се ОСВОБОДЯТ места, а това никой не знае кога ще стане. Щели педварително да я предупредят с писмо.   #Cussing out На всичкото отгоре трябва да я консултира първо кардиолог, защото предвид състоянието на сърцете й не било сигурно, че ще може да мине през тази лъчетерапия. Вярвам обаче,че въпреки всички тревоги всичко ще приключи добре за бабчето.  Praynig

Лек и слънчев ден на всички!  Hug

П.С. Айде сега във връзка с така избраното заглавие на темата бързо всички да си признаят къде ще почиват. Че ние още не сме решили. Та ще крада идеи.  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 369
П.С. Айде сега във връзка с така избраното заглавие на темата бързо всички да си признаят къде ще почиват. Че ние още не сме решили. Та ще крада идеи.  Grinning

 Ние заминаваме на Равда, пак на същото място като в последните 2 години, на 19 Юни, т.е. съвсем скоро. Кой ще дойде да ни види,и да ходим на аквапарк??? Ще останем 10 дни.

 Светле,кофти за баба ти.. щом се налага лъчелечение- ще се прави. И баща ми изтърпя 6 курса химиотерапия, ама мина, да чукна на дърво...

 Нещо хич ме няма ни в писането, ни в четенето напоследък. Ако някой ми намери свободното време, да ми свирка да ходя да си го прибера... че ми липсва Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 1 098
Светле, хич няма да ти описвам, то си е гадно, садистка такава.
Аз с детето заминавам другата седмица, ще бъда с една приятелка и нейните деца,
а мястото е обичайното, аз съм си там всяко лято. Мисля да поостанем две седмици поне.
СВетле можете до Лозенец да отскочите. Ще ни е драго.  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 163
Светле,стискам палци всичко да прикючи благополучно при баба ти.

Ние живот и здраве мислим да ходим в Китен.Днес се обаждах в хотела-та от 12.07 сме там.

# 26
  • Мнения: 384
Светлана, стискам палци за баба ти  fingerscrossed

KikiNiki, къде и кога ще сте в Равда? Нашите имат къща за гости там и от няколко години все там ходим. Може да се видим  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 008
Исе, това са витамините, да. Поръчвам си ги аз от една приятелка. Т.е. дистрибутор трябва да потърсиш по аптеките ги няма .Може да потърсиш информация в форума. Аз не съм чела нищо, но със сигурност ще има  Peace И аз съм ги пила преди години и ми действаха много добре.
Светле, много лошо за баба ти  Sad Дано се наредят нещата по възможно най добрия начин и да си е жива и здрава женицата, дано  Praynig
Вики беше много смешна с тия мадамските очила, подарък са и за 1ви юни. Мадамската и чанта все още е пълна с биберони, но почти навсякъде ходи с нея  ooooh! Ама иначе е голяма кака вече. Не си затваря устата, такива смислени неща говори, че чак се шашкам някой път. Вече мога спокойно да си водя разговор с нея. Толкова песни знае и мелодиите докарва доста сполучливо  Laughing. Отскоро започна да казва трудната буква "В". Лелите в яслата са много доволни от нея, то си личи, де... И аз я виждам, че се чувства съвсем добре вече там.
Не съм ви разправяла като бяхме на абитуриентската една случка. Понеже беше много шумно и тя се шашна и аз и казвам и тя да вика като каките. А отговора беше "на може ики вика, окля няма". Логиката е желязна- само каките с роклите викат  Joy
Аги, много липсваш  Sad Драсни едно -две редчета как сте  Hug

# 28
  • Мнения: 493
Светле дано се оправи бабчето ти Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ох, Шерче, как се смея с твойта Вики  Joy За бибите да ти кажа един трик... Тука по някое време при пристранените към биберони деца идва Феята на бибероните и им оставя подарък срещу бибата. Много върви номерът, казват. Нали са интересчии тия мънинките  Mr. Green Ние все пак го нямаме този проблем, та ми е лесно да давам акъл  bowuu Иначе и Филип пее доста вярно. Засега само "Мила моя мамо", но безпогрешно докарва мелодията и дори текста на моменти се разбира. Друго си е да си роден в столицата на музиката  Whistling
Светле, дано бабето има късмет, че ще й трябва при това перфектно обслужване в бониците.  Hug
Момичета, Берни наскоро понамина и пак я отнЕма  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт