СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ- палцестискането тече, децата се тестуват

  • 22 581
  • 375
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 159
Аз си почивам с форума, особено като ме навести някой луд клиент Simple Smile
Ама и ти си си шеф,нали?

И в нашето училище ги викат в 8.00ч. Ние с една приятелка ще висим там до 9.00 и нещо.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 262
Привет и от Варна .

 Успех на Всички деца утре  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

нас ни казаха 8.00 там в у-ще.

# 17
  • България
  • Мнения: 2 164
И аз съм шеф, за това имам привилегията да работя повече и на ненормиран работен ден Simple Smile!
Аз няма да ходя утре. Изпитът е в нейното училище и тя ме низвергна /освен ако не премисли нощес Wink/. За следващия чакам нови разяснения, че е далечко.

# 18
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Да ви предупредя - лоша физиономистка съм   Joy


Е дано да ме познаеш с някоя друга годинка отгоре. Mr. Green
Ако трябва с табела да се изтипасам. Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Едва ви изчетох!
В последните десетина дни имахме тревоги, далеч по-сериозни от предизпитното треперене, та не бях се вясвала тук.

Виктория завърши с отлични оценки. Всеки ден е на уроци - по рисуване.
Снощи й казах да прибере всички помагала по БЕЛ - едва ли през последните дни ще научи нещо повече. Не отиде на последното си занимание в курса по БЕЛ - съвпадаше с рисуването.
Майка ми се забавлява отстрани като ми напомня, че Виктория повтаря моите думи отпреди 20 години "Дишай спокойно, всичко си знам"  Joy
Аз съм спокойна. Имам вяра в момичето си.

Утре татко й ще я закара в 42-ро. Благодаря, че казахте, че ги викат още в 8.

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Едва ви изчетох!
В последните десетина дни имахме тревоги, далеч по-сериозни от предизпитното треперене, та не бях се вясвала тук.

Виктория завърши с отлични оценки. Всеки ден е на уроци - по рисуване.
Снощи й казах да прибере всички помагала по БЕЛ - едва ли през последните дни ще научи нещо повече. Не отиде на последното си занимание в курса по БЕЛ - съвпадаше с рисуването.
Майка ми се забавлява отстрани като ми напомня, че Виктория повтаря моите думи отпреди 20 години "Дишай спокойно, всичко си знам"  Joy
Аз съм спокойна. Имам вяра в момичето си.

Утре татко й ще я закара в 42-ро. Благодаря, че казахте, че ги викат още в 8.

Янита, сега като те чета, разбирам как една жена се решава на трето дете.Спокойствието е това,което ми липсва ,уви.

# 21
  • Мнения: 348
Teмите набъбват и се роят! Стискам палци и аз, макар да съм повече от четящите СМГ-йски мами! Благодаря на всички за ценната инфо!!!

Преди 7 години, когато ми бяха първите такива трепети, нямаше такива форуми.

# 22
# 23
  • Мнения: 497
Леле, леле, кога изписахте толкова страници, че и нова тема ....
Желая успех утре на всички деца, на мамите -спокойствие (лесно е да се пожелае, трудно е да се спази).
Ако ви разпозная утре в Докторската, ще пия и аз кафе с вас. Сложете на масата бележка - "скажи пароль" и разпознаването ще е без грешка hahaha Шегувам се.
Сложете още отсега лична карта и бележката в чантата-за тези, които ще ходят с децата. Аз ги нося в моята от 2 дни и сегиз- тогиз ги проверявам дали са там...още:35: Joy Joy Абе луда работа.

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 17:54 от казабланка.

# 24
  • Мнения: 258
 Naughty
Децата имат право да пишат по самия тест!!! Миналата година се вдигна голям шум по този повод и имаше специално писмо от РИО за това разрешение! Мисля, че мами от миналите седмокласници повдигнаха въпроса!! Така, че ще отстояваме правото си- така се пести време!!!
 newsm26

# 25
  • Мнения: 257
Аз ще инструктирам детето да пита за всяко нещо квесторите. Мога ли да пиша тук? ... Мога ли да ползвам молив? и т.н. Мисля, че това е най-сигурния подход.
Успех на всички! Praynig

# 26
  • Мнения: 348
"8,10 – 8,35 ч.   Учениците влизат в училището, намират стаята, в която са на изпит, квесторът ги регистрира, заемат местата си и получават големия плик, в който ще поставят изпитните си работи, малкия плик, в който ще поставят малкото листче с имената и входящия си номер (идентификационната си бланка) и по 3 листа за чернова за преразказа, подпечатани с печата на РИО за изпита по БЕЛ. "

И мен ме хвана треската!
Откъде се взема тази идентификационна бланка?
Много се надявам това да не е листчето, което ни дадоха от уч. гнездо, защото то е само 1 брой.

# 27
  • София
  • Мнения: 343
Имам един въпрос...  Rolling Eyes Къде децата да започнат да пишат преразказа...направо на беловата или на черновата? Shocked

# 28
  • Мнения: 2 829
треска ни тресе---ще изпишеме и тази тема докато дойде изпита Laughing
успех на всички!!!!!! Praynig Praynig Praynig
и късмет!!!!! Praynig Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 257
"8,10 – 8,35 ч.   Учениците влизат в училището, намират стаята, в която са на изпит, квесторът ги регистрира, заемат местата си и получават големия плик, в който ще поставят изпитните си работи, малкия плик, в който ще поставят малкото листче с имената и входящия си номер (идентификационната си бланка) и по 3 листа за чернова за преразказа, подпечатани с печата на РИО за изпита по БЕЛ. "

И мен ме хвана треската!
Откъде се взема тази идентификационна бланка?
Много се надявам това да не е листчето, което ни дадоха от уч. гнездо, защото то е само 1 брой.

Идентификационната бланка ще им я дадат заедно с листата за писане. Децата трябва да я попълнят. А входящия номер там ще им го кажат, нали не е нужно да го помнят?


Heterata, абсолютно същото казах и на моя син-за всичко да пита квесторите.

Успех и много късмет на всички деца!

Общи условия

Активация на акаунт